REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Spryt" czyli tylko dla idiotów.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Spryt" czyli tylko dla idiotów.

Tak mnie naszło po namowach ludzi, żeby się pochwalić głupim filmem, jaki ostanio nakręciliśmy.

Historia jest prosta - z okazji festiwalu filmowego odbywającego się tu co roku organizatorzy przeprowadzają konkurs. W sobotę w południe każdy ze zgłoszonych uczestników dostał słowo - temat, który miał być motywem przewodnim filmu. W niedzielę w południe należało oddać płytkę dvd. Pełna dowolność technik itp, jedyny wymóg to czas - max 3 minuty.

Myśmy dostali "spryt" i "żółty" i po burzy mózgów postnowiliśmy zrobić film o sprycie. Jako że ciężko nakręcić film o sprytnych ludziach, postanowiliśmy nakręcić coś o idiotach, których zagraliśmy prawie doskonale.

Nie wygraliśmy, ale z 35 zgłoszonych filmów pokazano 17, nasz na samym końcu, ludzie się śmiali, potem długo klaskali, ale co najważniejsze, rzecz działa się w PRAWDZIWYM KINIE! Dla mnie zobaczenie swojego ryja i nazwiska na wielkim ekranie to nagroda sama w sobie.

Zapraszam tu: http://mcon.pl/~lis/cunning/

Z góry przepraszam za mierną fabułę i niezgranie muzyki - obraz montowałem jakieś 7 godzin a dzwięk podkładałem z 20 minut, bo niedzielne południe nadchodziło wielkimi krokami.

Odp: "Spryt" czyli tylko dla idiotów.

a, httpd na mconie właśnie zdechło, więc prosze o chwilę cierpliwości

Komentarz

zabawny i ciekawie nakrecony, najbardziej podoba mi sie pierwsza polowa filmu czyli ta z tosterem, kluczem, rowerem i zdjeciami
      "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Myśmy dostali "spryt" i "żółty" i po burzy mózgów postnowiliśmy zrobić film o sprycie. Jako że ciężko nakręcić film o sprytnych ludziach, postanowiliśmy nakręcić coś o idiotach, których zagraliśmy prawie doskonale.
        Wyście nie mysieli "grać" ani też udawać idiotów, gdyż sami jesteście idiotami.

Komentarz

Spoko, spoko, dostaniesz rolę w następnym filmie.

Komentarz

Człowieku! Przecież Ty w swoim temacie sam zaprzeczasz mądrości swojej jak i kolesiów. Nakręciliście film o idiotach, których zagraliście prawie doskonale!!! czyżby cechy wrodzone? Chyba tak...
            P.S
            Takie pomysły ani role filmowe nie "chodza mi po głowie

Komentarz

kadafi czyzbys mial problemy z zalapaniem sie na casting do takich filmow?:>

Lisu: przepiekny niemiecki was ale twoj "polski was" byl znacznie lepszy:]

Komentarz

Pracuję...
              X