REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę.
    Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne
    plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
    Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Odp: Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

do autora postu :
    proszę nie zaśmiecać głupotami internetu, humor z brodą nie jest śmieszny :
    http://blog.tenbit.pl/zaqwertyuiop
    http://redhand.jogger.pl/
    http://polskidilbert.blox.pl/html/13...,21.html?70474
    http://kliperek.blog.pl/
    http://forum.wprost.pl/ar/?C=2&P=0&O=437862
    http://q3arena.gry.imro.pl/w/?id=11&...dkol=783&kom=1
    Pozdrawiam

Komentarz

Odp: Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dzięk

do magika

to jest zart a nie zdjecie twojej dziewczyny

jak sie nauczysz czytać moze przejdziesz poziom wyzej czytanie ze zrozumieniem

Komentarz

Odp: Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

kolego Furtum , nie mam zamiaru komentować tego co napisałeś.

wystarczą liczne komentarze innych osób czytających ze zrozumieniem kolegi twórczość - podone do tej poniższej :
        ------------------------------------------------------------------------
        GENIALNE :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

chociaz na 99% ktos sobie jaja robil, bo nie wierze w istnienie az tak glupich ludzi :p

no coment
        Pozdrawiam

Komentarz

hehe dobre

Komentarz

Odp: Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dzięk

[QUOTE=Magik]kolego Furtum , nie mam zamiaru komentować tego co napisałeś.

wystarczą liczne komentarze innych osób czytających ze zrozumieniem kolegi twórczość - podone do tej poniższej :
            Gdomyślam sie że u ciebie w warsztacie ten zart by furrory nie zrobił ...
            pozdrawiam szyderczo

Komentarz

Mi sie podoba :D

Zamieszczone przez furtum

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę.
              Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne
              plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

Komentarz

Jakby każdy zaczął zakładać temat z jakimś kawałek i historyjką zywcem ściągniętą z neta to ładny by się zrobił bałagan W dziale Humornajlepiej zakładać tematy typu: "Twój ulubiony dowcip", itp. !!!
                - Oficjalna strona UM w Przemyślu
                - Najlepszy serwis o Przemyślu
                - Oficjalne źródło informacji MKS "Polonii"

Komentarz

Zamieszczone przez Vrubel
                  Jakby każdy zaczął zakładać temat z jakimś kawałek i historyjką zywcem ściągniętą z neta to ładny by się zrobił bałagan W dziale Humornajlepiej zakładać tematy typu: "Twój ulubiony dowcip", itp. !!!

hi hi ale to prawie nie dowcip magika to nie bawi moze mu sie to zdażyło ... oczywiście przebarwienie na tarczach :D

Komentarz

hmm.. kolejny watek w ktorym sie kloci furtum z magikiem ?
                    Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Magik, masz inne poczucie humoru, nie martw się to normalne, poza tym jesteś taki jak inni.
                      Jestśmy z Tobą
                      Alleluja i do przodu!!!
                      ;-)
                      "Zróbmy sobie przerwę"

Komentarz

Pracuję...
                      X