REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polska za 50 lat, czyli Wielka Rzeczpospolita :)

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Polska za 50 lat, czyli Wielka Rzeczpospolita :)

  Polecam tym ktorzy moze jeszcze nie widzieli tego serwisu w ktorym wszystko dzieje sie 50 lat w przod ) Pare slow o serwisie zaczerpnietych ze strony Wielkiej Rzeczypospolitej:


  "Serwis www.wielkarzeczpospolita.net powstał jako odpowiedź na
  dziwne czasy w jakich przyszło nam żyć. Jego głównym celem jest przedstawienie otaczającej nas rzeczywistości w krzywym zwierciadle ostrych jak żyleta publikowanych u nas artykułów, a także przekazanie naszym czytelnikom, że można myśleć inaczej. Że umysł otwiera się nie tyle poprzez trepanację czaszki, co przez uwolnienie wyobraźni i strzelenie jej batem w zadek, żeby galopowała dalej niż zazwyczaj.


  Tysiące odwiedzin każdego dnia oraz przychylne recenzje m.in. we Wprost i Polityce utwierdziły nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens i perspektywy. Wydania serwisu wielkarzeczpospolita.net w wersji papierowej przeczytać już można w szeregu regionalnych gazet wydawanych na terenie całego kraju a nawet w amerykańskiej edycji Super Expressu.

  Naszą siłą jest autorski, elastyczny engine, na którym opiera się serwis, dziesiątki zaangażowanych i kreatywnych użytkowników oraz fakt, iż wielkarzeczpospolita.net jest przedsięwzięciem od początku do końca niekomercyjnym. Jedyną zapłatą za to co robimy, jest podziw naszych czytelników i dziesiątki maili z pretensjami, że coś znowu nie działa .

  Ze względu na kontrowersyjny charakter niektórych publikacji warto też dodać, że nie jest naszą intencją obrażanie czyichkolwiek uczuć, chyba że jest to ktoś związany z LPR, Samoobroną lub Ojcem Rydzykiem. Taki już nasz urok, że prezentowany w serwisie humor (gdyż w istocie jest to serwis satyryczny, o czym nie każdy pamięta) jest dość ciężki i nie wszyscy ten ciężar są w stanie wytrzymać."

  Redakcja Wielkiej Rzeczypospolitej


  http://www.wielkarzeczpospolita.net


  A te banery mnie rozbrajają )  Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!
Pracuję...
X