REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezes Banku

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezes Banku

Pewnego dnia,pewna starsza dama przyszla do Deutsche Bank z torba pelna pieniedzy.Podeszla do stanowiska i poprosila o prywatna rozmowe z prezesem banku,gdyz chciala otwizyc konto,a prosze zrozumiec,chodzi o duza sume pieniedzy.
    Po dlugotrwalych dyskusjach pozwolono starszej pani spotkac sie z prezesem banku,bo w koncu nasz klijet-nasz pan.
    Prezes spytal o kwote,jaka starsza dama zamiezala wplacic.
    Ona zas odpowiedziala,ze chodzi o 50 milionow euro.Po czym otworzyla torbe,zeby go przekonac iz tak jest w rzeczywistosci.
    Naturalnie zaciekawiony prezes pyta o pochodzenie tych pieniedzy:
    " Szanowna pani, jestem zaskoczony iloscia pieniedzy,jaka ma pani przy sobie! Jak pani tego dokonala?"
    Klijetka na to :
    "Calkiem prosto,zakladam sie."
    "Zaklada sie pani ?- Pyta prezes-Ale o co ?"
    Starsza pani odpowiada:
    "Coz,o wszystko co mozliwe." Na przyklad moge sie z panem zalozyc o 25000 euro ,ze panskie jaja sa kwadratowe ! Prezes zasmial sie glosno i powiedzial:
    "Przeciez to smieszne,w ten sposob nie mogla by pani nigdy tak duzo zarobic.
    "Coz,przeciez powiedzialam,ze w ten sposob zarabiam moje pieniadze."
    Bylby pan gotowy zalozyc sie ze mna?
    Alez oczywiscie -odpowiedzial prezes(w koncu szlo o duza sume pieniedzy).
    Zakladam sie,o 25000 euro,ze moje jaja nie sa kwadratowe.
    Starsza pani odpowiada:"Zaklad stoi", ale poniewaz stawka jest duza,czy moge przyjsc jutro o 10:00 rano z moim prawnikiem,zeby sprawdzic naocznie i przy swiadku?
    Jasne,prezes wykazal zrozumienie.
    Cala noc prezes byl niesamowicie nerwowy i spedzil cala noc na sprawdzaniu: "Czy jego jaja znajduja sie w swojej dotychczasowej formie,z jednej i drugiej strony."
    W koncu przy pomocy glupiego testu osiagna 100 procent pewnosci ze wygra ten zaklad !
    Nastepnego ranka o 10:00,przyszla starsza dama z swoim prawnikiem do banku.
    Przedstawila sobie obu panow i powtorzyla iz chodzi o zaklad,ktorego stawka jest 25000 euro.Prezes zaakceptowl zaklad,iz jego jaja nie sa kwadatowe.
    W celu przekonania sie o tym fakcie,poprosila go dama o opuszczenie spodni.
    Prezes opuscil spodnie,starsza pani nachylila sie,spojrzala uwaznie i spytala ostroznie,czy moze dotknac jaja?
    "No dobze-odpowiedzial prezes,25000 euro sa tego warte i moge zrozumiec ze sie chce pani do konca przekonac."
    Starsza pani ponownie sie nachylila i wziela "pileczki" w swoje rece.
    Wtedy prezes zauwarzy,ze prawnik zaczyna walic glowa o sciane.
    Prezes pyta wiec kobiete: "Coz sie stalo z tym pani prawnikiem?"
    Na to ona : " Nic,zalorzylam sie z nim tylko o 100.000 euro, ze dzis o 10:00
    rano bede trzymala w dloniach jaja prezesa Deutsche Bank

Odp: Prezes Banku

Stare ale jare, znałam w trochę innej wersji - może by tak zacząć w ten sposób zarabiać ?

Komentarz

Odp: Prezes Banku

Dobre Hehe

Komentarz

Pracuję...
      X