REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

To się nazywa poczucie obywatelskiego obowiązku :D

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To się nazywa poczucie obywatelskiego obowiązku :D

O tak niezwykłej sytuacji policjanci jeszcze nie słyszeli. Pijany kierowca sam podjechał pod komisariat w Głogówku, by oddać prawo jazdy. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego to zrobił, ale już krążą żartobliwe domysły

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek ok. godziny 17. - Na plac przed komisariatem zajechał mercedes. Już to zwróciło uwagę policjantów, bo jest tam zakaz wjazdu. Z samochodu wyszedł mężczyzna, podszedł do policjantów i powiedział: "Przyjechałem pijany, zabierzcie mi prawo jazdy" - opowiada komisarz Piotr Kulczyk z prudnickiej policji.

Od mężczyzny czuć było alkohol. Został więc zatrzymany i poddany badaniu. - Wykazało ono, że ma prawie trzy promile alkoholu we krwi. Oczywiście zatrzymaliśmy jego prawo jazdy i sprawa trafi do sądu grodzkiego - przyznaje komisarz Kulczyk.

Samochód odebrała wezwana żona mężczyzny, ona sam także został wypuszczony do domu.

gazeta.pl
    Apeluję do wszystkich na podwójnym gazie o postępowanie podobnie.
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Odp: To się nazywa poczucie obywatelskiego obowiązku :D

a ja zaapeluje, zeby w ogole nie wsiadac do samochodow...
    "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

A ja zaapeluje "jak pijesz to wez taxowke" bardziej sie oplaca

Komentarz

Jeśli piłeś to nie jedź szkoda auta...hehe
        "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

Pracuję...
        X