REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana panelu dotykowego - gdzie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wymiana panelu dotykowego - gdzie?

Witam,
    potrzebuję szybko wymienić panel dotykowy w LG KP500 Cookie, wie ktoś gdzie mogłabym pójść, oraz ile to by kosztowało?
    'świat jest głuchy na Twoje łzy i łkanie, pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat, pierwsze balety,amfetamina i tanie wina'
    ~ Słoń - Szczerze

Odp: Wymiana panelu dotykowego - gdzie?

Digitizery (ekrany dotykowe) na allegro do tego modelu są od 10 do 50ciu zł, większość po ok 20zł. Wymienić możesz samemu jeśli coś potrafisz podłubać przy takim sprzęcie jeśli nie to w którymkolwiek serwisie w Przemyślu (SharkyGsm, KomMix itp), tyle że w takim przypadku lepiej u nich zakupić aby na całość wraz z usługą dali gwarancję.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
      Digitizery (ekrany dotykowe) na allegro do tego modelu są od 10 do 50ciu zł, większość po ok 20zł. Wymienić możesz samemu jeśli coś potrafisz podłubać przy takim sprzęcie jeśli nie to w którymkolwiek serwisie w Przemyślu (SharkyGsm, KomMix itp), tyle że w takim przypadku lepiej u nich zakupić aby na całość wraz z usługą dali gwarancję.
      Sama wolałabym nie, bo nie znam się na tym i prędzej bym coś zepsuła :P I właśnie chodziło mi o jakieś serwisy, a ile to by w takim razie kosztowało? jesli ktoś wie, bo szukałam w internecie i nic nie widziałam
      'świat jest głuchy na Twoje łzy i łkanie, pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat, pierwsze balety,amfetamina i tanie wina'
      ~ Słoń - Szczerze

Komentarz

Zadzwoń do któregokolwiek z wcześniej wymienionych i na pewno podadzą Ci informację co i ile kosztuje. Możesz też napisać do tegoż użytkownika http://forum.przemysl24.pl/member.php?u=2314 - na pewno udzieli informacji.

Komentarz

Ok, dziękuję Jak na razie telefon się samo-naprawił, ale jak długo podziała, to nie wiem.
          ~ Słoń - Szczerze

Komentarz

Pracuję...
          X