REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Milusińskie" pokolenie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Milusińskie" pokolenie

Chciałabym poruszyć pewien problem. Do zalożenia tego tematu skłoniło mnie wydarzenie, które miało miejsce dosłownie przed momentem. Otóż, szłam przez ulicę Franciszkańską, rozmawiając z kuzynką, kiedy nagle jakaś mała, na oko pięcioletnia, dziewczynka wtrąciła się do rozmowy. Któraś z nas powiedziała jej grzecznie, że z nią nie rozmawiamy. Wtedy mała wypuściła z siebie całą wiązankę przekleństw i gróźb. Raz, że był to conajmniej zabawny widok, kiedy dziecko, które ledwo co odrosło od ziemi, wyraża się w ten sposób, a dwa, to mnie po prostu wmurowało. Ja w jej wieku chyba nawet nie znałam połowy z tych przekleństw. Wcięło mnie totalnie. Małe, kilkuletnie dziecko, chodzi sobie po zmroku i przeklina do przechodniów. Prawdopodobne jest, że może pochodzić z patologicznej rodziny, ale też wcale niekoniecznie...

Powiedzcie mi, czy na takich jest jakaś rada?

Odp: "Milusińskie" pokolenie

jedynm zdaniem "kiedyś młodzież była lepsza"....

Wielkie Pozdro Kama, nie przejmuj się ;-)

Komentarz

wiesz zachowanie dziecka zalezy od tego jak wychowali go rodzice, proste

Komentarz

moze cos przycpala i ja agresja zlapala :-)

Komentarz

ta, wode z kaluzy;]

Komentarz

Jest na to sposób, ale nie podam bo jeszcze zostanę oskarżony o szerzenie agresji.

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
              wiesz zachowanie dziecka zalezy od tego jak wychowali go rodzice, proste
              To prawda n0rek, oj prawda.

Komentarz

najgorsze jest to iz nasza "mlodziez" w coraz wiekszym stopniu zaslania sie dysleksja a bardzo czesto jest to po prostu debilizm;]

Komentarz

niestety, zgadzam sie z tym... przeciez coraz mlodsze dzieci zachowuja sie coraz gorzej, ja w ich wieku nie znalam chyba zadnego przeklenstwa... ale chyba w kazdej dziedzinie widac taki "postep". Oczywiscie zalezy to od wychowania przez rodzicow, ale w duzej mierze rowniez od kolegow, kolezanek, po prostu najblizszego otoczenia. Miejmy tylko nadzieje, ze wiekszosc dzieciakow z tego szybko wyrosnie.
                  "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Re: "Milusińskie" pokolenie

To wszystko przez te amerykańskie filmy :D

Komentarz

KaMa MeDuZa ja bym powiedziala SHUT UP SMOLL BITCH !!! )))) ciekawam jak by ONA ZAREAGOWALA ??? ))))))

Komentarz

Ja bym na twojim miejscu poszedł na góre gdzie ta gówniara mieszkała, zlałbym ojca, matke, i gówniarę.
                        -Kolarstwo górskie

Komentarz

Zawsze tak było... coś mamroczecie bez sensu stróże moralności. A ty norek coś z dysleksją chyba masz wspólnego w związku z tym "odhamianiem" a kto wie może to już jakaś forma debilizmu o którym wspomniałeś. Pozdrawiam kwiecie młodej inteligencji polskiej
                          Szatan jest wielki bo dał nam butelki

Komentarz

Zamieszczone przez Suchy
                            Zawsze tak było... coś mamroczecie bez sensu stróże moralności.
                            Wydaje mi się, że nie zawsze, chyba jednak kiedyś( nie tak dawno) było troszkę inaczej.
                            Suchy a jak ty byś zareagował gdyby przytrafiła Ci się "sytuacja" taka jak Kamie?
                            Czlowiek nie jest tylko sprawca swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakis sposób "twórcą samego siebie"Jan Paweł II

Komentarz

Re: "Milusińskie" pokolenie

Ana, po co zaraz reagować? Nie lepiej olać gówniarza i iść w swoją stronę?

Komentarz

Pracuję...
                              X