REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Dworek Aliena"

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Dworek Aliena"

Wczoraj wstawiłem post, w którym w temacie "Ożywić to forum" co nieco odpowiedziałem idiocie Norkowi, gdyż każdy wie jaki to facet...No napisałem ale co z tego jak Alien cały temat wypieprzył do kosza. I tak się dziwie ze tak póżno? Przecież ten temat poruszał sprawę choroby jego forum ! Jak tak można ! To ma być forum? To forum jest w letargu, śpiączce ! Admini tego forum są wszystkiemu winni ! To forum jest bardzo żle zarządzane. Wszyscy co lepiej piszący forumowicze "pouciekali" z niego! A ci co zostali to piszą tak, aby broń Boże Aliena nie dotknąć swoim smiałym zamiarem pisania niewygodnych dla Aliena z racji posiadania firmy tematów ! Piszą byle jakie tematy i też na poważne wymagające sprecyzowanej odpowiedzi odpowiadając byle jak, mając świadomość psychicznej presji amina. Co to za admin jak traktuje to forum jak swój "Folwark" a forumowiczów jak chłopów pańszczyżnianych i ciągle na przemian z pożal się Boże moderem wtyka nos do tematów i wątków komentując je po swojemu ? Czy Alien kiedyś komuś rację przyznał ? Zawsze "wie lepiej" ale zdaję mu się tylko że wie. Może wie w sprawach technicznych dotyczącym obsługi domen i serwerów a nie spraw Przemyśla ! On po prostu nie zna spraw przemyskich ani też środowiska przemyskiego odpowiadającego mu co najmniej wiekiem.. Z drugiej strony jest z niego „cykor” i to duży co do pisania śmiałych tematów odnośnie. władz miasta. Po prostu boi się by nie podpaść ze względu na posiadaną „firmę”… Ale co, on zawsze ma rację i takie sługusy czyści buty jak Norek i Bonia służa mu ślepo i popierają robiąc propagandę na forum. Stuknijcie się w głowe i pomyślcie ilu juz odeszło dobrze piszących ? Jest tu jeszcze ale nie wiem jak długo będzie kilka osób dobrze piszących i myśląccych, z których wymienił bym Baggia, Fedkeja, Pawła, Kiksa a potem długo dlugo nic......i tyle! Nie ma z kim tutaj pisać ani wymieniać poglądy. Chyba nie bedziuemy pisać na temat urodzin forumowicza lub pistoletu z Medyki jak i sprzedaży Poloneza ? Brakuje tutaj bardzo FURTUMA ! Ten facet pisał rzadko ale bardzo mądrze ! Sądzę że odszedł bo nie ma tutaj równych intelektualnie ! Z kim bedzie dyskutował z jednym czy dwoma? To można zrobić na chacie lub GG. Żałuję bardzo że tutaj wróciłem, bo właściwie nie było po co . Dziwię się tylko kilku osobom, że jeszcze tu siedzą , są młodzi i pełni zapału oraz optymizmu myśląc że „coś” tu na forum zdziałają. Ale się mylą i to grubo ! Do czasu jak Alien będzie „cykorem” i „dziedzicem” w jego mniemaniu na tym forum, a psem gończym na „Dworze Aliena” będzie Norek, to za rok będzie ono wspomnieniem. Zobaczycie sami. Doszedłem do wniosku że szkoda sobie tym forum głowe zawracać.. To forum nie dla mnie. Zresztą po co mi w ogóle jakieś forum jak mam z kim pogadać na interesujące tematy, nawet z ludzmi z tąd ale robimy to po za tym forum by nie „paprano” nam tematu jak to zwykle robi Alien i jego świta. Osobiście nic do as nie mam ale to forum jest do kitu. Żegnam Was i życzę udanych wakacji. Może po letnim wypoczynku zmądrzejecie i poszukacie sobie forum z lepszą administracja oraz tematami.
    "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Odp: "Dworek Aliena"

Nie będę tego komentował. Gadaj zdrów.

EDYTA
    Dodam jedno. Pisałem wielokrotnie, że nie będę tolerował personalnych wycieczek - ostrzegłem Was w wątku o którym mówisz. Zdecydowaliście po swojemu.
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Demon,WIEC JAKIE INNE fORUM PROPONUJESZ,OCZYWISCIE PRZEMYSKIE ?
      A MOZE MASZ SWOJE ?

Komentarz

Skorpion! Po co do mnie piszesz:
        Demon,WIEC JAKIE INNE fORUM PROPONUJESZ,OCZYWISCIE PRZEMYSKIE ?
        A MOZE MASZ SWOJE ?
        Odpowiedź z Cytowaniem
        tutaj jak ja juz odszedłem...Pożegnałem Was i głupi Ci odpisuję jeszcze. Co do forum to może i mam jakies tam jak to nazywasz "swoje" ale je jak komputer, wypada dziś mieć mając swoje miejsce na serwerze z byle jakim serwisikiem. Nie proponowałem innego tylko odnowę tego tutaj na P24. Zreszta fora są potrzene, ale konkretne, tematyczne a nie ze zbieraniną różnorakich tematów nie nadających sie na forum, niczym wymieszane nacje w USA że trudno ich zliczyć. Powiedz mi co Ty tutaj wniosłes tematycznie? Same głupoty nie nadające sie na forum miejskie. Zastanów sie nad tym. Ty to forum traktujesz tak jak większośc tutaj w rodzaju swoistego chatu. I to jest właśnie to co nie powinno mieć miejsca.

Komentarz

Demon ZOSTAŃ!

Pamiętaj: Tak jak pisał kiedyś Adam Halber do szefa TVP Roberta Kwiatkowskiego: Chwała nam i naszym kolegom! ChU**M Precz! Nie przejmuj sie i do boju!
          Tak ja dzisiaj pisze do Ciebie! I to publicznie.
          Ostatnio edytowany przez RobertoBaggio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A mi się tego nie chce czytać. Dramaturgia zachowań użytkowników na tym forum nie zna granic. Istna tragedia.
            Nudzi Wam sie ludzie, nudzi. Idzcie na spacer, spójrzcie jaka ładna pogoda, porzućcie pokrywę monotematyczności, bo aż znów mdli.
            Amen

Komentarz

Em, a kto Cię pyta o zdanie???

Mowiąc 'Amen' co oznacza "niech się tak stanie, niech tak będzie'. Stwierdzasz, że chcesz aby cię zemdliło.

A tak na przyszłość radzę używać słów, które się rozumie i wie co oznaczją. Tak aby kontekst był jasny i czytelny (to nie wiersze Norwida). A jak nie, to polecam Słownik Wyrazów Obcych.

I niech Cie juz nie mdli. Amen

Komentarz

Demon ZOSTAŃ!

Pamiętaj: Tak jak pisał kiedyś Adam Halber do szefa TVP Roberta Kwiatkowskiego: Chwała nam i naszym kolegom! ChU**M Precz!
                Tak ja dzisiaj pisze do Ciebie! I to publicznie.
                Szkoda że nie prywartnie Nie wiedziałem że juz do Wawy dotarłeś...
                Zostać nie sztuka ale powiedz co ja tutaj będę robił? NAciągał sie z Alienem i Norkiem? Przecież żebyś nie wiem co napisał pod adresem władz Przemyśla to im sie to nie spodoba i będziesz krytykowany i prowokowany aby sie odgryżć..Daj mi jakieś argumenty za i przeciw! Zastanię się choć wiem, że swoim zostaniem tutaj nikomu łaski nie robię. Po mnie przyjdą "inni" ale na jak długo? Do czasu jak im "ktoś" za skóre nie zajdzie. Sam wiesz że mało kto zna "przemyskie" tematy na czele z "o władzy" tak jak ja. Znam tez dużo ciekawostek, tajemnic Przemyskich, "folkloru" jak to nazwę ale z nikim po za Toba nie idzie o tym popisać i wymienić poglądy. Straz Miejska=Nie. Urzad Miejski=Nie, Radni+Nie, to są dziś najważniejsze tematy w świetle jesiennych wyborów. Tego tutaj nikt nie porusza. Popatrz na inne miejskie fora w Polsce o czym sie tam rozmawia! Tutaj tego brak lub nie są te tematy akceptowane przez adminów. Wyrzucanie wątków do kosza? Jednegi sie (prowokatora) ostrzega a drugiego wątki którymi odpowiada odrzuca do kosza. To juz nie pierwszy i nie ostatni raz tak się dzieje. Czy wiesz jak by tu było na forum gdyby Norek dostał kopa? ********** ! Ludzie by (ci co są) zaczełi wreszcie bez skrępowania pisac sensownie bezobciążenia psychicznego jakim jest dla nich wtrącanie się do kadego postu Norka. Pomyślę jeszcze. Nikt mnie nie wygania z tąd pprzecież !. W razie jak zz\ostanę zrobie to tylko dla Ciebie bo warto z Toba wymieniać poglądy oraz rozwijac tematy, gdyż jesteś tutaj "unikatem" w tej dziedzinie. Reszta siedzi cicho i pisze o byle czym, aby tylko cos napisać i zaliczyc posta.

Komentarz

Jestem użytkownikiem na tym forum i zdanie mogę wypowiadać kiedy mam na to ochotę, RobertoBaggio. Dziękuje za lekcje, jednakże moje Amen sobie mogę wsadzic również gdzie mi się podoba i nie musisz mnie nauczać, chcąc koniecznie pokazać jakim jesteś inteligentnym człowiekiem. No i proponuję odkrycie w sobie coś innego niż tylko wrogie nastawienie do wszystkiego wokół, bo też już to mdli, a nie wiem na jakiej podstawie tak się zachowujesz względem np. mnie. Ale to już poza temat, więc.. Tyle ode mnie.

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio
                    Em, a kto Cię pyta o zdanie???
                    A co to ma być prywatny wątek Twój i Demona?
                    Reglamentacja wypowiedzi na forum? Jednemu już się nie podoba wtykanie nosa do jego wątków. Zróbcie sobie prywatną listę dyskusyjną i możecie się tam onanizować do bólu - bez wtykania nosa przez moderatorów i administratów.

Ćwierkacz

Komentarz

Słowo 'Amen' wypowiada się tylko w określonych okolicznosciach. A twierdzenie, że możesz je sobie wsadzić gdzie chcesz świadczy o Tobie i Twojej ignorancji, kobieto.
                      Podpadałś mi kiedyś...

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio
                        Alien a Tobie co do tego???

Też musiałeś sie wpitolić??? Napisałem do demona i nagle em - wielmożna moderatorka a teraz ty sie przypierniczasz. Jesli wam grupie trzymającej władze nie che sie tego czytać, to pytam.. po jakie gówno to czytacie?

Żebym nie wiem co napisał, do kogokolwiek od razu sępy się wpitalają i jątrzą. Alein weź zapisz sie do PiSu lepiej.
                        Mnie co do tego? Jaja sobie robisz?

Ćwierkacz

Komentarz

Smiechu Warte ))

Komentarz

Ktoś tu jest mocno sfrustrowanym człowiekiem i tym razem nie ja Także z całej sympatii, Roberto
                            Alien, teraz mozesz mnie usunąć z listy modów, ku uciesze płci męskiej

Komentarz

kurde moj spam zostal wywalony:/

Komentarz

Pracuję...
                              X