REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Krąg Demona"

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Krąg Demona"

Otóz postanowiłem zostać do do tego czasu aż nie zostanę skreślony z listy userów. Czy to sie moim nieprzyjaciołom (do których zaliczam: 1. Norek, 2. Matejm, 3. Skorpion, 4. Bonia, 5. Tira-rira, 6. Em ) podoba czy nie zostajemy w jednej wspólnocie na "Dworze Aliena". Osoby wymienione wyżej będa przeze mnie uważane za powietze do czasu przekroczenia przez nich, że tak powiem "Kręgu Demona"...Wtedy będę bezlistosny w słowach! Do "Kręgu Demona" zaliczam mego przyjaciela z prawdziwego zdarzenie R. Baggio, Kiksa, Pawła. oraz tych co mają chęć w nim być...
    Nic więcej od Was nie chcę ! Jak nie lubicie poważnych tematów jakie my z B. nieraz zaczynamy to nie wtrącajcie tam swego nosa, tak jak my to robimy nie pisząc postów na wasze popaprane tematy. Poprostu sie unikajmy lub napiszcie petycje do Zarządcy by mnie wykopał. Nie chciałem tu wracać ale robię to na prośbe Baggia tylko i oraz na złość moim wrogom wyłacznie!
    Proszę jeszcze o nie pisanie jak to miało miejsce dzis do mnie na PW
    po za ludzmi z "Kręgu Demona" bo tak naślę że w pięty pójdzie.
    Nie ważne czy facet czy baba. A tak na marginesie babki tutaj powinne być oddzielone i mieć swój "własny kącik" bo w sumie nic tu nie wnoszą po za grymaszeniem.
    Może by tak coś z różańca??

ADMINOW iModeratorom cytuje dla przypomnienia:

Zasady moralne

Pomimo, iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy.
    "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Odp: "Krąg Demona"

haha wlasnie spadlem z krzesla, o stary jestes niesamowicie zalosny, naprawde, ale nie jedz po naszych paniach na forum bo one w niczym nie zawinily ze ty masz dziwne akcje w glowie, to ze ich interesuja inne tematy to nie oznacza ze sa gorsze

Komentarz

Lubię kopytka mojej babci. Poza tym podniosłem blat biurka bez używania rąk.

Komentarz

Był kiedyś dawno temu taki serial "W kamiennym kręgu" demon - czy w takich kręgach się obracasz?

Kiks jesteś przyjacielem demona???

Poza tym podniosłem blat biurka bez używania rąk.
        Czym do cholery ty ten blat podniosłeś skoro nie używałeś rąk :P
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

eee kiks nasladuje pawla:D

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
            eee kiks nasladuje pawla:D
            Jesteśmy z jednego kręgu, więc to chyba naturalne?

Komentarz

Re: "Krąg Demona"

A dlaczego Pawel dostał bana?

Komentarz

Paweł dostał bana ponieważ na to zasłużył.
                Floodował, a poza tym nie zastosował się do moich ostrzeżeń.

Dostał bana light - jeszcze 6 dniu odpoczynku mu zostało.
                Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pisałem wyrażnie, że Baggio jest przyjacielem > Kiksa zaliczam też bo nie jest moim wrogiem> Jest tez obiektywny ale "swoje" wie ...
                  Norek nie zaczynaj znowu z ta Twoja żałosnościa, boo sam nie zdajesz sobie sprawy z tego kim jesteś. Myślisz pod świadomością. A Panie ? Co nietykalne? One się moga krzywić i grymasić jak stare panny na cudze pisanie. Może o ich postach ktos ma podobne zdanie. Zreszta one mnie nie intetesuja bo i za 100 lat nie znalazłbym z nimi tematu. Tira-rira, gula Ci rosnie? Niech Ci rośnie. Wymień jakich Ty masz tu przyjaciół "lizusie" ?
                  Zgadnę !!... NORKA

Tacy jesteście...
                  :Amen

Komentarz

A Panie ? Co nietykalne? One się moga krzywić i grymasić jak stare panny na cudze pisanie. Może o ich postach ktos ma podobne zdanie. Zreszta one mnie nie intetesuja bo i za 100 lat nie znalazłbym z nimi tematu.
                    Masz uraz do kobiet demon - to przykre.

Tira-rira, gula Ci rosnie? Niech Ci rośnie. Wymień jakich Ty masz tu przyjaciół "lizusie" ?
                    Żadnych. Nikogo nie znam osobiście, więc z definicji nie może być moim przyjacielem. Mylisz pojęcia demon.

Zgadnę !!... NORKA
                    J.w. demon
                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

tira tira nie chcesz byc moim przyjacielem? nie to nie zabieram grabki i ide na dwor aliena;P a moze demon nie lubi pań tylko....;]

Komentarz

nie to nie zabieram grabki
                        Tylko nie grabki!!!

Komentarz

Jeżeli chodzi o ścisłość predzej Ty masz coś w sobie z Fredka... JA chwała Bogu jestem od dwóch lat po raz drugi żonaty z laską o 10 lat młodszą, która takiego jak Ty chyba dla mnie zostawiła. To nie bajer tylko prawda. Tira-rira dziwię sie ze Twoja jeszcze z Tobą siedzi jak w około tylu fajnych facetów którzy nie są tetrykami jak Ty. Zreszta tu nie miało byc tematów na "bloga" tylko ogolnie o tym że zostaje. Nie wiem jak długo ale zostaję aby tu codziennie jak będe miał czas zagłądnąc i cos tam dopisać.

Komentarz

haha to pewnie taka "laska" jak na funiastych ostatnio widzialem pod tytulem "bardzo bogata panna mloda";]
                            http://www.funiaste.net/2006/kwiecien/19/image5.php
                            pozatym ja sie nie umawiam z "laskami" tylko z kobietami ktore z reguly maja po kolei w glowie i nie zostawiaja facetow dla takich pajacow jak ty;]
                            tira tira zabieram grabki i juz, musisz kupic wlasny zestaw do piaskownicy:]

Komentarz

jestem od dwóch lat po raz drugi żonaty z laską o 10 lat młodszą
                              Przechwalasz się czy próbujesz się dowartościować?

która takiego jak Ty chyba dla mnie zostawiła.
                              Piszesz "chyba", czyli nie jesteś do końca pewien czy poprzednia nie zostawiła cię dla lepszego bo okazałeś się dla niej tetrykiem.

To nie bajer tylko prawda
                              Znowu się przechwalasz, czy znowu próbujesz się dowartościować?

Tira-rira dziwię sie ze Twoja jeszcze z Tobą siedzi jak w około tylu fajnych facetów którzy nie są tetrykami jak Ty.
                              Widocznie lubi takich tetryków jak ja, a może też jest z niej niezła tetryczka, nie wiem musiałbyś się jej zapytać.

Nie wiem jak długo ale zostaję aby tu codziennie jak będe miał czas zagłądnąc i cos tam dopisać.
                              Byle sensownie i bez sączenia jadem.

P/S: Prawdziwy Tetryk jest tylko jeden ale niestety (czego bardzo żałuję) nie ma już go z nami na forum P24.

Komentarz

Pracuję...
                              X