REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Krąg Demona"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: "Krąg Demona"

ale dziecinada, pomijając... zaczynam lewitować ;]
    pzdr dla szmanów;]

Komentarz

Demon 10 Lat mlodsza ) Powiem ci cos: Mloda i glupia ale nie martw sie zmadrzeje )) z wiekiem

Komentarz

Demon ja tam do Ciebie nic nie mam, ale w stosunku do dziewczyn to jedziesz po krawędzi...Zastanów się chłopie masz pare lat, a bałagan na strych to masz straszny.Bez urazy.Gdyby nie ty to by nie było tyle wątków...
        "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

Zgadzam sie , gdyby nie ja i pary innych nie było by tu o czym pisać.
          Odnośnie tego:
          Demon 10 Lat mlodsza ) Powiem ci cos: Mloda i glupia ale nie martw sie zmadrzeje )) z wiekiem
          jest takie powiedzenie: "kobietę trzeba trzymać krótko, rok, co najwyżej dwa"

Julko bez nazwiska czy to jest dziecinada? Faceci są jak mali chłopcy Ty o tym nie wiesz?
          "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Demon mam do Ciebie prośbę. Chodzi mi przede wszystkim o to, abys nie nadużywał mego nicku w swoich postach. Ludzie zaczęli mnie postrzegać jako Twojego człowieka, któremu chodzi o to, aby rozwalić to forum a prawda jest zupełnie inna. Poza tym pozbądz się infantylnej otoczki i przestać wymyślać posty, którymi powinny się zajmowac małe dzieci, chodzi mi tutaj o obecny post o znamiennym tytule "krąg demona". Na razie to tyle.

Komentarz

Mnie nie interesi rozwalenie ani w ogóle to forum. Jestem bo jestem.
              Poza tym pozbądz się infantylnej otoczki i przestać wymyślać posty,
              .
              Ciekawe czy Ty już zapomniałeś swoje posty, których to ja pod żadna presją nie krytykowałem. Co więcej popierałem je.
              A tak prywatnie do Ciebie.... teraz nadeszły czasy że ludzie sie zmieniają i to co kiedys nie lubili, krytykowali itp. lubią i uwielbiaja. Ale to sa tylko zewnętrzne pozory. Właściwie mozna by to nazwać witryna sklepową, sklepu w którym nie ma tego co jest na wystawie. Wszystko ma swoją logike i sens.
              Przykładem może być A. Lepper, przez kilkanaście lat zaciekły wróg Kaczyńskich i ich partii. Teraz jest z nimi ale to co myśli wie tylko on sam i nie wiedzieć kiedy wybuchnie jak wulkan.
              "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Zamieszczone przez demon1903

Julko bez nazwiska czy to jest dziecinada?
                nie Julko..i nie bez nazwiska! dalej ->oczywizna ze tak...

Zamieszczone przez demon1903
                Faceci są jak mali chłopcy Ty o tym nie wiesz?
                ...coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym przekonaniu ;]
                pzdr;]

Komentarz

wow nie wiedzialem ze jestem w jakims "Krąg Demona" i do tego Demona przyjacielem.Powiem krótko "nie zgadzam sie z tym".A co do bana dostalem bo z nudów spamowalem pewny post

Komentarz

Pracuję...
                  X