REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Krąg Demona"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pawel
    odpowiedział(a)
    Odp: "Krąg Demona"

wow nie wiedzialem ze jestem w jakims "Krąg Demona" i do tego Demona przyjacielem.Powiem krótko "nie zgadzam sie z tym".A co do bana dostalem bo z nudów spamowalem pewny post

Zostaw komentarz:

• Julka
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez demon1903

Julko bez nazwiska czy to jest dziecinada?
    nie Julko..i nie bez nazwiska! dalej ->oczywizna ze tak...

Zamieszczone przez demon1903
    Faceci są jak mali chłopcy Ty o tym nie wiesz?
    ...coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym przekonaniu ;]
    pzdr;]

Zostaw komentarz:

• demon1903
    odpowiedział(a)

Mnie nie interesi rozwalenie ani w ogóle to forum. Jestem bo jestem.
    Poza tym pozbądz się infantylnej otoczki i przestać wymyślać posty,
    .
    Ciekawe czy Ty już zapomniałeś swoje posty, których to ja pod żadna presją nie krytykowałem. Co więcej popierałem je.
    A tak prywatnie do Ciebie.... teraz nadeszły czasy że ludzie sie zmieniają i to co kiedys nie lubili, krytykowali itp. lubią i uwielbiaja. Ale to sa tylko zewnętrzne pozory. Właściwie mozna by to nazwać witryna sklepową, sklepu w którym nie ma tego co jest na wystawie. Wszystko ma swoją logike i sens.
    Przykładem może być A. Lepper, przez kilkanaście lat zaciekły wróg Kaczyńskich i ich partii. Teraz jest z nimi ale to co myśli wie tylko on sam i nie wiedzieć kiedy wybuchnie jak wulkan.

Zostaw komentarz:

• RobertoBaggio
    odpowiedział(a)

Demon mam do Ciebie prośbę. Chodzi mi przede wszystkim o to, abys nie nadużywał mego nicku w swoich postach. Ludzie zaczęli mnie postrzegać jako Twojego człowieka, któremu chodzi o to, aby rozwalić to forum a prawda jest zupełnie inna. Poza tym pozbądz się infantylnej otoczki i przestać wymyślać posty, którymi powinny się zajmowac małe dzieci, chodzi mi tutaj o obecny post o znamiennym tytule "krąg demona". Na razie to tyle.

Zostaw komentarz:

• demon1903
    odpowiedział(a)

Zgadzam sie , gdyby nie ja i pary innych nie było by tu o czym pisać.
    Odnośnie tego:
    Demon 10 Lat mlodsza ) Powiem ci cos: Mloda i glupia ale nie martw sie zmadrzeje )) z wiekiem
    jest takie powiedzenie: "kobietę trzeba trzymać krótko, rok, co najwyżej dwa"

Julko bez nazwiska czy to jest dziecinada? Faceci są jak mali chłopcy Ty o tym nie wiesz?

Zostaw komentarz:

• matejm
    odpowiedział(a)

Demon ja tam do Ciebie nic nie mam, ale w stosunku do dziewczyn to jedziesz po krawędzi...Zastanów się chłopie masz pare lat, a bałagan na strych to masz straszny.Bez urazy.Gdyby nie ty to by nie było tyle wątków...

Zostaw komentarz:

• skorpion
    odpowiedział(a)

Demon 10 Lat mlodsza ) Powiem ci cos: Mloda i glupia ale nie martw sie zmadrzeje )) z wiekiem

Zostaw komentarz:

• Julka
    odpowiedział(a)

ale dziecinada, pomijając... zaczynam lewitować ;]
    pzdr dla szmanów;]

Zostaw komentarz:

• tira-rira
    odpowiedział(a)

jestem od dwóch lat po raz drugi żonaty z laską o 10 lat młodszą
    Przechwalasz się czy próbujesz się dowartościować?

która takiego jak Ty chyba dla mnie zostawiła.
    Piszesz "chyba", czyli nie jesteś do końca pewien czy poprzednia nie zostawiła cię dla lepszego bo okazałeś się dla niej tetrykiem.

To nie bajer tylko prawda
    Znowu się przechwalasz, czy znowu próbujesz się dowartościować?

Tira-rira dziwię sie ze Twoja jeszcze z Tobą siedzi jak w około tylu fajnych facetów którzy nie są tetrykami jak Ty.
    Widocznie lubi takich tetryków jak ja, a może też jest z niej niezła tetryczka, nie wiem musiałbyś się jej zapytać.

Nie wiem jak długo ale zostaję aby tu codziennie jak będe miał czas zagłądnąc i cos tam dopisać.
    Byle sensownie i bez sączenia jadem.

P/S: Prawdziwy Tetryk jest tylko jeden ale niestety (czego bardzo żałuję) nie ma już go z nami na forum P24.

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

haha to pewnie taka "laska" jak na funiastych ostatnio widzialem pod tytulem "bardzo bogata panna mloda";]
    http://www.funiaste.net/2006/kwiecien/19/image5.php
    pozatym ja sie nie umawiam z "laskami" tylko z kobietami ktore z reguly maja po kolei w glowie i nie zostawiaja facetow dla takich pajacow jak ty;]
    tira tira zabieram grabki i juz, musisz kupic wlasny zestaw do piaskownicy:]

Zostaw komentarz:

• demon1903
    odpowiedział(a)

Jeżeli chodzi o ścisłość predzej Ty masz coś w sobie z Fredka... JA chwała Bogu jestem od dwóch lat po raz drugi żonaty z laską o 10 lat młodszą, która takiego jak Ty chyba dla mnie zostawiła. To nie bajer tylko prawda. Tira-rira dziwię sie ze Twoja jeszcze z Tobą siedzi jak w około tylu fajnych facetów którzy nie są tetrykami jak Ty. Zreszta tu nie miało byc tematów na "bloga" tylko ogolnie o tym że zostaje. Nie wiem jak długo ale zostaję aby tu codziennie jak będe miał czas zagłądnąc i cos tam dopisać.

Zostaw komentarz:

• tira-rira
    odpowiedział(a)

nie to nie zabieram grabki
    Tylko nie grabki!!!

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

tira tira nie chcesz byc moim przyjacielem? nie to nie zabieram grabki i ide na dwor aliena;P a moze demon nie lubi pań tylko....;]

Zostaw komentarz:

• tira-rira
    odpowiedział(a)

A Panie ? Co nietykalne? One się moga krzywić i grymasić jak stare panny na cudze pisanie. Może o ich postach ktos ma podobne zdanie. Zreszta one mnie nie intetesuja bo i za 100 lat nie znalazłbym z nimi tematu.
    Masz uraz do kobiet demon - to przykre.

Tira-rira, gula Ci rosnie? Niech Ci rośnie. Wymień jakich Ty masz tu przyjaciół "lizusie" ?
    Żadnych. Nikogo nie znam osobiście, więc z definicji nie może być moim przyjacielem. Mylisz pojęcia demon.

Zgadnę !!... NORKA
    J.w. demon

Zostaw komentarz:

• demon1903
    odpowiedział(a)

Pisałem wyrażnie, że Baggio jest przyjacielem > Kiksa zaliczam też bo nie jest moim wrogiem> Jest tez obiektywny ale "swoje" wie ...
    Norek nie zaczynaj znowu z ta Twoja żałosnościa, boo sam nie zdajesz sobie sprawy z tego kim jesteś. Myślisz pod świadomością. A Panie ? Co nietykalne? One się moga krzywić i grymasić jak stare panny na cudze pisanie. Może o ich postach ktos ma podobne zdanie. Zreszta one mnie nie intetesuja bo i za 100 lat nie znalazłbym z nimi tematu. Tira-rira, gula Ci rosnie? Niech Ci rośnie. Wymień jakich Ty masz tu przyjaciół "lizusie" ?
    Zgadnę !!... NORKA

Tacy jesteście...
    :Amen

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X