REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Egzorcyzmy demona"

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Egzorcyzmy demona"

Demon mam pewne zastrzeżenia do Twojej działalności na tym forum. I nie są to bynajmniej tylko moje zastrzeżenia, ale będę pisał tylko o sobie. Mam do Ciebie wileką prośbę, otóż proszę Cię abyś nie wzywał nadaremno mojego nicku w swoich postach. Owa praktyka doprowadziła do tego, że stałem sie Twoim przybocznym "żołnierzem", rzeby nie powiedzieć bulltereirem, ale nigdy nie miałem takiego. Wychwalanie mojej osoby w wielu wątkach stało się żałosne i nudne.
    Doprowadza to tylko do marginalizowania mojej osoby na tym serwisie. A takze sprawiło, że niektózy ludzie uważają, że my razem chcemy rozbić to forum. W takiej sytuacji moja riposta skierowana publicznie do Ciebie jest uzasadniona. Nie uwazam się za osobą wybitną i wszechwiedzącą, ale jestem wstanie rozpoznawać otaczające mnie zjawiska i symptomy, które owe zjawiska niosą.
    Nigdy nie miałem i nie mam zamiaru rozbijać tego forum. Pomimo tego, ze wielokrotnie wypowiadałem się krytycznie i prowadziłem szereg ostrych sporów z kilkoma użytkownikami tego serwisu. Na dzień dzisiejszy topór został zakopany i chciałbym, aby tak pozstało. Jednak z przykrością musze stwierdzić, że w wielu swych postach podajesz swój i mój nick jako największych przeciwników nOrka i innych userów. Pozwolisz, że sam bede prowadził własną politykę na forum nie prosząc o wsparcie i rade osób trzecich.
    Twoja działalność na forum doprowadziła do tego, że mój indywidualizm został zachwiany i wykorzystany na potrzeby tylko Tobie wiadome. Nie mam nic przeciwko niektórym Twoim działaniom, ale muszę stwierdzić, że w niektórych momentach przechodzą one w nienawiść i bezpodstawne atakowanie innych. Wiem, że zalezy Ci na losach Przemyśla, pochwalam to,mnie również zależy na tym mieście, ale aby zmienić sytuację potrzebna jest zgoda wspólna praca a nie atakowanie i wyzywanie tych, których nie ineresuje działalnośc społeczna i polityczna.
    Nie mogę pozwolić sobie na to, że za każdym razem jak bedziesz wypowiadał swoje zdanie będziesz podpierał je moim nickiem. Tak dłuzej być nie może. To musi się skończyć. Do tej pory milczałem i czekałem na przebieg wydarzeń i podjąłem decyzję. Chcę być "niezależny" pomimo naszego koleżeństwa, które mam nadzieje nie zostanie zachwiane. Ale nawet jeśli to będzie, to twoja decyzja.
    Postanowiłem przeprowadzić słowno-pisemne egzorcyzmy, aby zapobiec na przyszłość rozprzestrzenianiu się niepotrzebnych mocy duchów nieczystych a wszczególności przeróżnych "demonów".

PS. Demon wyzuj sie także, że swojej infantylności i przestań pisać o tym kogo lubisz a kogo nie lubisz. Przestać klecić jakieś nikomu niepotrzebne kręgi, które chyba nikomu z niczym dobrym się nie kojarzą. Nie układaj kręgów, nie baw się w kółko graniaste, bo to nie ta pora i nie te czasy.
    Ostatnio edytowany przez RobertoBaggio; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: "Egzorcyzmy demona"

Z uwaga przeczytałem Twoja "Odezwę" do "społeczności" P24. Dziwi mnie tylko to, że mi tego osobiście nie napisałeś, biorąc pod uwage kontakty prywatne. No cóż. Co sie stało to się nie odstanie, ale jestem zdziwiony Twoja nagłą "odmianą duchową"...Ale to Twoja prywatna sprawa. Nie chcę byś był jak to dajesz do zrozumienia "narzędziem" w moim, potępionym przez Ciebie postepowaniu tutaj na tym forum-chateri. W sumie szczerze mówiąc i tak tylko ze względu na Twoja osobe oraz na treść Twoich postów tutaj byłem...Twój indywidualizm jak go nazywasz nie został zagrożony przeze mnie, ja juz stąd ide w cholere bo tu jest "dno" jeżeli chodzi o tematyke jak i zarządzanie. Dziwie się tylko i myślę , ale to juz nie moja sprawa, kto Cię tak nagle "przerobił' na miłośnika P24, którym nigdy wewnątrz siebie nie byłeś. Nie czuję sie dotkniety Twoim postem ale takie "wylewne" sprawy nie pisze sie na forum ku uciesze "stada porębańćów'. Zresztą olewam ich jak i to całe forum-chat. Uważam swój pobyt za pomyłkę i to wielką. Tutaj sie nie wymienia poglądów, tutaj sie sieje nienawiśc i pieprzy głupoty w postach i to takie że próżno szukac po forach.

Amen.
    "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

P.S

Zapomniałem zapytać komu się chcesz przypodobać pisząc te swoje "żale"?
      Sądzę że musiałeś odbyć "poważną" rozmowę z "kimś" z P24, skoro taką epopę napisałeś. Nic do Ciebie nie mam osobiście ani tez nie obraziłem się ale juz nie jestes tym Baggiem, który był w 2005.

Komentarz

Re: "Egzorcyzmy demona"

Eh, czyli każdy, kto Ci nie liże d*py jest wrogiem, tak?

Komentarz

gdzies w pismie swietym jest kawalek "ci ktorzy nie sa ze mna, sa przeciwko mnie" coz demon najwyrazniej sie tym kieruje, szkoda ze w zla strone, ale moze mogloby sie to troche zmienic jakby wykazal troche tolerancji dla tematow ktore nie sa zwiazane z powaznymi sprawami

Komentarz

Tolerancja jest moim mottem, ale zbytnia uległośc to auto natarcie . Nie jestem "ubrany w szaty szlachty by tarzać sie w błocie" Wiem, że nie jesteś taki jak ja sobie to uzmysławiam Norek, ale puknij sie w głowę i z czystym sumieniem powiedz sobie czyś ie nie przyczynił choć w 1 % do mej buntowniczej postawy na tym forum. Wytłumacz mi jak potrafisz dlaczego ja nigdy jak tu długo jestem nie obraziłem ani nie dokuczałem Alienowi? Czy Cie to nie zatanawia? Przecież chyba nie obawiam sie tego że mi nabluzga lub da "bana". Ale tu jest zasadnicza różnica wiekowa pomiędzy Alienem a Wami czyli większością na P24 ! Alien nie jest przemądrowatym i wywyższającym sie X-tam latkiem tylko facetem w miare dojrzałym i trzeżwo myślącym, któremu juz z głowy wyparowały głupoty i "cielęcego wieku" pomysły. On się raczej nie "wżyna" na siłe jak Wy to robicie do każdego postu choć może. On poprostu jest obserwatorem a zarazem spełnia funkcje admina. Jak to robi tak robi. To jego serwis i może robic co mu się chce. Zauważ, że nigdy choc nie raz za ostro pisałem nie zaripostował tak jak robiłeś to nie raz Ty lub Twoi kolesie. Poprostu wiedział co pisze i zdawał sobie sprawę że ja to pojmę. Dziwisz sie że ja wymieniam wrogów, poprostu piszę to co myslę i mówię też to samo.
            Tolerancji TAK, ale Nie presjom. Mam prawo do swoich prywatnych poglądów i wyrażania tego publicznie tutaj na forum do czasu bycia userem. Nic na siłe ani w ogóle nie chce tutaj zmieniać bo to i tak by nic nie dało a po za tym nie interesi mnie to wcale. Jak jest tak jest. To że często "ostro" piszę jest zasługą kilku osób którym sie nie widzą moje posty i pomysły z nimi związane. Oni poprostu nie zdają sobie sprawy z tego, że ich posty jak i tematy w 75% nadają sie do "utylizacji". Może jestem jakimś wyuzdanym "samotnikiem" nie lubiącym związków zobowiązujących do poprorządkowania sie wewnętrznym regułom. Chyba tak. Zawsze byłem "buntownikiem i nim nadal będę nie tylko tutaj ale i w życiu.

P.S
            Tolerancja TAK, ale wzajemna. Nigdy uzależnienie!

Komentarz

Demon - jesteś gorszy niż kobita w ciąży. Coś Ci się zbyt często nastroje zmieniają? :D Ogóreczka kiszonego? A może lody waniliowe?
              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Piwo + serek z papryczką..........ponoć to dobre. Owszem mam zmienne nastroje ale zauważ, Alien ! Ja tutaj nie chcę zmieniac ani jak to określił "user" (...) szukać przyjaciół w wykonywaniu swoich celów", któym jest ponoć rozwalenie tego forum! Cóż by mi to dało i czy dałbym radę tego dokonać? Po co mi to!
                Ja poprostu szukam przyjaznych "dusz" lubiących podobne tematy co i ja jak i tez nie konfliktowych , gdyz z pozoru niby taki jestem ale to nie prawda. A to że wybucham słownie, krytykuję ostro to jeszcze nie zbrodnia. Ważne że, i tu podkreślę !!! WAŻNE i nikt mi tutaj tego nie zarzuci, zawsze byłem sobą, jestem sobą i będę sobą ! To jest moja domena! Ale cóż są przykłady i nie musze ich dawać jak to się ludzkie zapatrywania zmieniają...

Komentarz

moze i sie przyczynilem ale wtracam sie do tych watkow do ktorych mam ochote, i to jest rowniez moja wolnosc;] zauwaz ze ja i kiks mamy mniej wiecej rowna ilosc postow ale o nim sie nie wypowiadasz jakby nabijal sobie licznik, ja po prostu jestem zwiazany od dawna z serwisem i forum i dlatego mam tyle a nie mniej postow, bylem pierwsza osoba po alienie na forum a kiks zaraz po mnie, od nas sie to zaczelo i dlatego musielismy rozruszac ta machine:]

Komentarz

od nas sie to zaczelo i dlatego musielismy rozruszac ta machine
                    No nie ! ale to powiedzenie nadaje sie do Ksiagi Guiness,a...(machina ???)
                    Ja też robie to i piszę na co mam ochotę...O Kiksie sie wypowiadam tak, jak o nim myślę, czyli jak się nie wypowiadam, to uważam że czyni tu "dobrze" w przeciwieństwie do Ciebie. Posty , które napisaliście maja ta różnicę, że jedne są sensowne o drugie głupie.

P.S
                    Nie mam chęci na awantury przez kilka dni...
                    Ostatnio edytowany przez demon1903; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Re: "Egzorcyzmy demona"

Kiks, musisz uważać... Jeszcze zostaniesz zaliczony do Kręgu Demona - to by był dopiero obciach :P

Komentarz

A może do Tanecznego Kręgu http://www.przemysl24.pl/aktualnosci...-najlepsi.html ?:D

Komentarz

zwisa mi na co masz chec a na co nie
                          kiks dolaczysz do tanecznego kregu demona;] zostaniesz moim guru?:D

Komentarz

Komentarz

Tak, zostaje twoim guru A teraz tańcz jak ci zagrają:D

Komentarz

Pracuję...
                              X