REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powrót darmowego Napstera !

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Powrót darmowego Napstera !

Napster.com powraca do swoich korzeni, jak przed laty, oferując darmową muzykę w swoim serwisie. Internauci mogą przebierać w ponad dwumilionowym zbiorze utworów, a nawet legalnie dzielić się muzyką między sobą, ale jest pewien haczyk. Muzyki w Napster.com można tylko odsłuchiwać online, tak jak w przypadku konkurencyjnego serwisu Rhapsody.com, który oferuje podobną funkcjonalność już od roku.

W Napster.com każdy utwór można tylko przesłuchać 5 razy. Jak się zatem wydaje, jest to tylko kolejny sposób na przyciągnięcie internautów i skłonienie ich do zakupów.
    Nie trzeba też instalować żadnego określonego programu do odtwarzania muzyki - wystarczy tylko, by nasza przeglądarka obsługiwała technologię flash, w której stworzono odtwarzacz Napstera.

Utwory są skompresowane i gorszej jakości niż te, które można zakupić w sklepie Napstera, donoszą redaktorzy amerykańskich serwisów internetowych. Niestety, na razie usługa dostępna jest tylko dla osób łączących się ze sklepem z obszaru Stanów Zjednoczonych. Jak zapewniają przedstawiciele firmy w komunikacie prasowym, z czasem możliwość bezpłatnego odsłuchiwania ma być rozszerzona na inne terytoria.

Ponadto serwis wprowadził nową usługę NapsterLinks. Dzięki niej, każdy może wstawić na swoją stronę, do e-maila, czy wysłać rozmówcy w oknie komunikatora adres URL do wybranego utworu, albumu bądź artysty. Kliknięcie w ten link spowoduje otwarcie odtwarzacza Napstera i emisję muzyki. Według przedstawicieli firmy, usługa ta ma zapoczątkować nową, legalną formę dzielenia się muzyką.

"Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Odp: Powrót darmowego Napstera !

nie ma sensu sie w to bawic skoro jest slsk i torrent

Komentarz

Nie obrażając nikogo torrent jest dla "głupków" takich jak i tych co uzywają Kazaa. Czekać tydzień na jeden plik to nie sztuka. Ja tylko podałem ta wiadomość że takie "coś" już jest. Sam z tego nie bedę korzystał tak samo jak z "torrentu"... Jestem zwolennikiem DC++ i tu mam wszystko jasne !

Komentarz

O to chyba awansowalem na glupka. Milo mi.
        Pozdrawiam

Komentarz

Re: Powrót darmowego Napstera !

Kornik, wolałbyś aby demon napisał, że jesteś jego przyjacielem? :D Ja bym się ze wstydu spalił...

Komentarz

Szczerze, dynda mnie to i powiewa.
            Pozdrawiam

Komentarz

Fedey, byłes dziwką w meskim wydaniu i nia pozostaniesz. Więc po co gadki...

Komentarz

w sumie wole byc glupkiem niz uzywac dcc i byc w twoim "kregu":D

Komentarz

ja tez chwale sobie torrent, osla , slsk reszta to poprostu shity heh w kazdym razie kazdy orze jak moze :>
                  ZAPRASZAM :P

Komentarz

Pracuję...
                  X