REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forum abc.to.pl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Forum abc.to.pl

Czyżby robota specsłużb http://www.abc.to.pl/forum/index.php?topic=11.0

Kto to może być ten anioł1903?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Re: Forum abc.to.pl

Hehehe, ale cyrk :-)

No to teraz demon już wiesz jak się czuje admin kiedy mu ktoś niszczy robotę... Ale nie ma czego żałować bo to forum i tak było do niczego ;] I to, że wyłączyłęś rejestrację i tak chyba niespecjalnie kogokolwiek martwi :-)

W związku z licznym napływem userów oraz co za tym idzie ich "chamskim" zachowaniem sie w swoich postach, któro wynieśli z innych przemyskich for lub są też ich aktualnymi userami (N, B), administracja serwisu ABC nie widzi konieczności funkcjonowania forum.
    Demon, kogo miałeś na myśli? Chodzi mi o to N i B :-)

Komentarz

Odp: Forum abc.to.pl

pewnie chodzilo o mnie i... no wlasnie o kogo?:D w sumie to moje 10 postow ktore pewnie napisalem na tym forum abc to stanowilo 50% wszystkich postow:D
      zalosne forum tak samo jak i jego wlasciciel

Komentarz

Re: Forum abc.to.pl

Aha i jeszcze jedno... Pamiętacie taki serwis o Przemyślu http://kameleon.to.pl ? http://abc.to.pl to jego "nowsza" wersja... Eh, demon, i na co Ci zabawa w administratora? Zostaw to ludziom którzy się na tym znają...

PS: no i jeszcze adres przemysl24h.to.pl to ta sama strona...
        Ostatnio edytowany przez fedey; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ten licznik na http://abc.to.pl to dobry pomysł

Komentarz

Odp: Re: Forum abc.to.pl

Zamieszczone przez fedey
            Aha i jeszcze jedno... Pamiętacie taki serwis o Przemyślu http://kameleon.to.pl ? http://abc.to.pl to jego "nowsza" wersja... Eh, demon, i na co Ci zabawa w administratora? Zostaw to ludziom którzy się na tym znają...

PS: no i jeszcze adres przemysl24h.to.pl to ta sama strona...
            ciekawe, to by wiele wyjaśniało....

Komentarz

Nie wiem dlaczego ja jestem kojarzony z ABC... Ale wisi mi to tak samo jak to co piszecie tutaj. Owszem znam admina z ABC i sądzę że nie ma on potrzeby aby forum tam było czynne i było zaśmiecane takimi postami "gnojków" jak tu na P24. ABC jest odważnym serwisem informacyjnym piszącym to co ludziom potrzeba w odwrotności do P24 gdzie admin jak i userzy są cykorami pisząc o pierdołach jak i historii w nie wplątanych. Cieszcie się że macie sie gdzieś zakotwiczyć bo na ABC zadna oferma z Was nie miała by miejsca. Tu jest zasadnicza różnica gnojki !!! I jeszcze do wiadomości wszystkich którzy wiedza co to jest PageRank...ABC ma narzie 2 bo jest po nowelizacji czynne dopiero od 6.04.2006 a wy... 3 naciągnięte postami i bez tych pierdół serwis P24 nie istnial by. Tak to jest w rzeczywistości.
              "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Paweł poproś Norka to może zrobi taki licznik...On przecież zna php i potrafi

Komentarz

Demon - zasadniczo mam już dość Twojej napastliwości i zachowań, które prezentujesz (niestety coraz częściej).

Nie życzę sobie aby ktokolwiek nazywał mnie gnojkiem. Potraktuj to co napisałem poważnie. Bardzo poważnie.
                  Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Re: Odp: Forum abc.to.pl

Zamieszczone przez demon1903
                    Tu jest zasadnicza różnica gnojki !!!
                    Gnojki... No tak - tutaj są przeważnie młodzi ludzie, a nie jakieś pięćdziesiętnioletnie wapniaki, stare pryki jak Ty. Po co Ci komputer, leśny dziadku? Kup sobie lepiej jakiś fotel bujany i... bujaj się :P

Skoro tak zachwalasz abc.to.pl, odważny serwis informacyjny, a na P24 piszą "gnojki" to co Ty tu robisz? Jeszcze niedawno właziłeś alienowi w d*pę, tylko nogi Ci wystawały, a teraz jego też nazywasz cykorem? Straszne są te Twoje wahania nastrojów. Może powinieneś się z kimś w tej sprawie skonsultować?

Komentarz

Jesteś nie tylko "gnojek" ale " gnój" jak Ci sie nie podoba wyzywam Cie ofermo! Jutro o 22. pod "świnią". Sądzę że wiesz gdzie to jest skoro uważasz sie za miastowego wieśniaku.

Komentarz

Ah............ale to ciekawe ! Ja sama nie wiem gdzie znajduje sie Świnia...

Komentarz

Pisze to po raz enty. Zadyme robicie o jakieś głupstwa i odrazu sie wyzywacie. Takie zabawy to w piaskownicy były. Tego się nie da czytać. Co drugi wątek to jest pier*olenie czy ktoś jest "gnój" czy "gnojek" czy jeszcze nie wiadomo kto.

NARA

Komentarz

o ja, zostales wyzwany fedey, juz po tym jak umarlem ze smiechu to... umarlem po raz drugi:D tym wspanialym akcentem rodem z piaskownicy nasz pieniacz z abc.to.pl zakonczyl swoja krucjate na p24;]

Komentarz

...a to sie porobiło...

Ma ktoś chipsy cebulowe?
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Pracuję...
                              X