REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Auta do wyboru

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Auta do wyboru

Witam, mam zamiar kupić autko trochę już patrzyłam i zdecydowałam się na 2 auta Skoda Fabia 3 oraz hyundai X20. Przeczytałam już trochę na temat tych aut ale też chciałabym usłyszeć opinię od innych.

Odp: Auta do wyboru

co do skody, to ilość sprzedanych aut świadczy o wartości tego auta, klienci powracają do marki i do nowszego modelu, serwis jest dobry. Koreańczyk ma długą gwarancję, z tego co wiem silniki dobre, nie wiem jak z serwisem.

Komentarz

ja bym wybrała hyundaia, wiadomo że koreańce lepiej się trzymają. Skoda jest strasznie "oklepana" jak dla mnie i osobiście nie podobają mi się "wyglądowo" te samochodziki.

Komentarz

ja bym wybrała skodę

Komentarz

Skoda fajne auto.

Komentarz

Bierz Hyundai, skoda to jest na każdym rogu!

Komentarz

Każdy ma swój wytypowany ideał samochodu. Dla mnie najważniejsze jest ,aby mało palił i nie psuł się co chwile. Kiedy szukałam dla siebie samochodu, to skorzystałam z oferty strony http://sprzedajemy.pl/przemysl/motor...ochody-osobowe i dzięki temu kupiłam małe, zgrabne, wspaniałe autko które bardzo dobrze mi służy i zapłaciłam za nie rozsądne pieniądze. Nawet udało mi się trochę utargować

Komentarz

W sumie, to dobry pomysł. Sama będę za niedługo szukać jakiegoś używanego samochodu, może skorzystam z Twojego sposobu.
                Carpe Diem

Komentarz

Gdybym musiał wybierać to pewnie wybrałbym skodę z tych dwóch propozycji, o których wspomniałeś. Chociaż z własnych doświadczeń polecam Lamborghini. Auto cudownie się sprawuje, no i jeszcze jazda takim samochodem jest nie do porównania. W sumie jako pierwsze auto kupiłem auto używane, ale kiedy już obyłem się trochę z jazdą postawiłem na lambo, nie żałuje swojej decyzji. Jeżdżę nim od paru lat i jestem zadowolony.

Komentarz

Pracuję...
                  X