REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Człowiek Blues=Tadzio Waśko

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Człowiek Blues=Tadzio Waśko

Być może nawet Tadeusz Waśko pisze na tym forum? Lub to czyta? no być może...
    Dlaczego "Człowiek Blues"? Nazwałam Pana Tadeusza z koleżankami...Nobo wkońcu ten człowiek czuje Bluesa! Napewno go znacie bo na każdej imprezie tańczy jak szalony na rynku i innym publicznych imprezach
    Zawsze ma ciemne okulary i opaske "Americanosa" na czole...napewno go znacie! No i w Niedzielę (16.05.2006 r.) Brał udział w rekordowym piciu mleka "Mlekovita'!!
    Co myślicie o tym człowieku ? :D
    PS: Głupio że robie ten post ale ten człowiek jest niesamowity xD
    TADEUSZ! TAK 3MAJ!
    "Jestem wylewny...bo mnie boli nie?!"

Odp: Człowiek Blues=Tadzio Waśko

...a ja gościa jakoś nie kojarzę. No ale.. cóż.. przyłącze się i tak:
    Tadek, tak trzymaj! :P

Komentarz

tez go nie kojarze a kumpel do dzis mi marudzi ze nie mogl pojsc na konkurs w piciu mleka, w sumie szkoda bo koles jest niesamowity, wypil 5l jakby to byl kartonik

Komentarz

Eeee, norek jakby koleś wypił 5 litrów mleka to by rzygał uszami i nosem...
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira
          Eeee, norek jakby koleś wypił 5 litrów mleka to by rzygał uszami i nosem...
          Nie zapominaj, że pan Tadzio jest niesamowity

Monia chyba wiem o kogo chodzi Na koncercie zespołu Łzy rzucił mi się w oczy szczupły pan po 40tce, z jasną opaską na głowie, który tańczył w dość specyficzny sposób niedaleko sceny (po prawej stronie patrząc na scenę). No cóż, każdy tańczy tak jak potrafi. Ale taki widok ... mimo woli sam nasuwa pewne skojarzenia Mam jednak nadzieję, że się grubo mylę i że pan Tadzio jest po prostu taki niesamowity

Komentarz

egon: Noo on właśnie był po prawej stronie koło sceny na Łzach go nie widziałam,ale widziałam go na HAPPY END,wtedy tańczył (czyt. Dawał czadu) w sumie też w niedziele heh...a chwilke później znalazł się na scenie i pił mleko :-D Kiedyś się przyłącze i pewnie potańcze z nim hahaha!! Ja taka jestem "zwariowana" :D i to nieuleczalne hahah...
            No ale w każdym razie większość Przemyśla go zapewne zna,bo na każdej imprezie sie pojawia i tańczy :-)
            Nagrałam go na komórke kolegi,jak uda mi się to rzucić na kompa,umieszcze to na swojej stronce i dam wam linka to sobie obejrzycie xD Pzdr!

Komentarz

no wlasnie widzialem filmiki ze goscie pili 4l i rzygali a on naprawde wypil 5l i nic nawet sie zle nie czul, koles od dziecka pije ogromne ilosci mleka tylko takiego domowego bo maja troche krow;]

Komentarz

Nie wiem kto to jest ale pewnie daje radę jak wypił tyle mleka i nie zamienił się z pana Tadka na pana Rzygmunta hehehe.
                "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

ej ale ja nie mowie ze ten pan tadek to moj znajomy i tyle wypil;] mowie ze mam znajomego ktory potrafi wchlonac tyle mleka:D

Komentarz

eee jak mi by się chciało pić to bym też tyle wypiła hehehh...żartuje: Lubie mleko ale jak poczuje zapach mleka to ja sie rrraczej zamieniam w "rzygmunta" hahah :D

Komentarz

http://student.forall.pl/2bgal/disp_img.php?id_img=341

Oto Człowiek Blues=Tadeusz Waśko :D

Komentarz

hehe jak mozna by bylo nie znac czlowieka bluesa , gosciu bombowy :D obecny na kazdej imprezce, polecam choc raz go zobaczyc w "akcji" !

Komentarz

moze jakies zdjecie?

Komentarz

n0rek: Dałam wyżej linka!

Komentarz

http://www.przemysl24.pl/galerie/pip...alia-2006/2080

To nie jest ten sam "oryginał"?
                              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                              X