REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wizyta Papieza w Polsce

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Wizyta Papieza w Polsce

w j. polskim:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Benedykt_XVI

w j. niemieckim:

http://de.wikipedia.org/wiki/Joseph_Ratzinger

rozdzial "jugend und studium"
    cayenne

Komentarz

Zamieszczone przez Ana
      Nie zgodzę sie z tą opinią. Wydaje mi się, że w słowach, gestach, postawie Benedykta XVI nie było checi przypodobania sie komukolwiek. Moim zdaniem swoją skromnością i łagodnością a także tym, wjaki sposób i o czymmówił- papież zyskał sobie uznanie i szacunek (i nie jest to chyba odosobniona opinia).

Tak, bo do Hitlerjugend wcielali obowiązkowo, więc to chyba nie jest kwestia tłumaczenia.
      Widać jaka jesteś zaślepiona przez czarną mafię. Propaganda jak za Goebbels'a

Komentarz

Zamieszczone przez Ana
        Nie zgodzę sie z tą opinią. Wydaje mi się, że w słowach, gestach, postawie Benedykta XVI nie było checi przypodobania sie komukolwiek. Moim zdaniem swoją skromnością i łagodnością a także tym, wjaki sposób i o czymmówił- papież zyskał sobie uznanie i szacunek (i nie jest to chyba odosobniona opinia).

Tak, bo do Hitlerjugend wcielali obowiązkowo, więc to chyba nie jest kwestia tłumaczenia.

Droga Ano!

To co napisałem, napisałem przed pielgrzymką, a nie po pielgrzymce. A Ty oczywiście odpowiedziałaś tak, jakbym to ja napisał po tejże pielgrzymce.

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio
          To co napisałem, napisałem przed pielgrzymką, a nie po pielgrzymce. A Ty oczywiście odpowiedziałaś tak, jakbym to ja napisał po tejże pielgrzymce.
          Przypuszczałam że zmieniłeś zdanie po pielgrzymce dlatego najpierw zadałam pytanie. Jeśli odebrałeś to jako zarzut to przepraszam ale nie taki miałam zamiar. Teraz też nie na;pisałeś o swoich odczuciach...a szkoda.

Zamieszczone przez Jędrek
          Widać jaka jesteś zaślepiona przez czarną mafię. Propaganda jak za Goebbels'a
          Jędrek skąd ty się urwałeś z takimi poglądami?A te brednie, które wypisujesz powyżej są poniżej krytyki. "Propaganda"? A kto Cię zmusza do czytania tego co piszę?
          Dla mnie Benedykt XVI jest następcą św. Piotra,papieżem, tak jak był nim Jan Paweł II, i nie ma dla mnie znaczenia z jakiego kraju pochodzi.
          Czlowiek nie jest tylko sprawca swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakis sposób "twórcą samego siebie"Jan Paweł II

Komentarz

Pracuję...
          X