REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczycie się prywatnie czy w ramach NFZ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Leczycie się prywatnie czy w ramach NFZ?

Jak temacie, leczycie się w ramach NFZ czy prywatnie? Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka ze studiów, rozmawiałyśmy o służbie zdrowia i ona stwierdziła, że preferuje wyłącznie leczenie prywatne, tu jest strona centrum medycznego cm-klara.pl z Częstochowy, z którego koleżanka korzysta. Przyznaję, że nigdy nie zastanawiałam się nad taką alternatywą, a wy?

Ja uważam, że warto zastanowić się nad ubezpieczeniem zdrowotnym, które w razie potrzeby zapewni Ci skorzystanie z pomocy specjalisty z konkretnej dziedziny bez oczekiwania z niekończących się kolejkach z NFZ. Ja ostatnio szukałem korzystnej polisy nnw i znalazłem ją na stronie . Warto jednak zajrzeć, bo z tego co kojarzę znajdziesz tam również oferty innych polis.

Komentarz

Jestem ginekologiem i już od kilku lat obserwuję tendencję zwrotu pacjentów ku prywatnemu leczeniu. Z prostej przyczyny - zmuszają ich do tego kolejki, lepszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy w prywatnych lecznicach oraz samo podejście do pacjenta. Niestety wiele placówek na NFZ jest słabo dofinansowana. Jeśli chodzi o lekarzy, kto może decyduje się dodatkowo otworzyć prywatny gabinet. Również ja! Gdzie będę miał komfort pracy i brak limitów z góry narzucanych ile osób mogę przyjąć. W tym roku podjąłem decyzję i otwieram prywatny gabinet ginekologiczny wyposażony w najlepsze urządzenia oraz wygodne fotele zabiegowe https://innow.pl/kategoria-produktu/...ele-zabiegowe/ Jednocześnie nie rezygnuję z pracy przy poradni szpitalnej. Wiem, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na płatne wizyty i nie chcę zostawiać swoich pacjentów.

Komentarz

Pracuję...
      X