REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

malowanie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• malowanie?

Wiecie może komu w Krakowie warto zlecić odmalowanie mieszkanie, aby usługa wykonana została profesjonalnie i tanio?

Nie wiem co masz na myśli pisząc "tanio", ale w kwestii malowania ta krakowska firma ma bardzo dobrą ofertę. Myślę, że warto skontaktować się z nimi i zapytać o wolne terminy.

Komentarz

No dobrze, a jakieś porady dla kogoś kto chciałby sam to zrobić?

Komentarz

Patrząc na poczynania moich znajomych to dochodzę do wniosku, że co raz więcej ludzi stara się przeprowadzać remonty na własną rękę. Szczególnie dobrze to było widać podczas oblężonych marketów budowlanych podczas trawania pandemii. Wielu będzie się zastanawiało skąd wziąść sprawdzone informacje na ten temat, nie znając osobiście nikogo doświadczonego. Najlepiej będzie poszukać na większych serwisach medialnych gdzie są poradniki krok po kroku. Malowanie będzie proste jeśli dobrze przygotujemy podłoże. Mam tutaj na myśli usunięcie wszystkich luźnych elementów takich jak odpadający tynki czy warstwa poprzedniej farby. Następnie zagruntowanie całej powierzchi i wypełnienie ubytków (w tych miejscach ponowne gruntowanie). Dobrej jakości wałek malarski dostaniemy praktycznie w każdym sklepie budowlanym. Najważniejsze jedna jest wybranie odpowiedniej farby. Z tego co można dowiedzieć się od ekspertów to markowe produkty jak farby tikkurila dają o wiele lepsze pokrycie nawet przy jednej wartstwie. Jeśli będziemy malować na białym podkładzie to wystarczy ona w zupełności, a my zaoszczędzimy dużo czasu dla siebie
        Ostatnio edytowany przez martakik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
        X