REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama dla małego biznesu

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Reklama dla małego biznesu

  Prowadzę w Przemyślu mały biznesik - sklep z nietypowymi herbatami, których nie można dostać w supermarketach. Chciałbym się jakoś rozpromować. Na jakie formy reklamy warto postawić? Myślałam o tego typu reklamie na samochodzie - czy to dobry pomysł?

 • #2
  Dobre rozwiązanie moim zdaniem. Reklama mobilna to przyszłość.

  Komentarz


  • #3
   Początki prowadzenia małego biznesu mogą być niezwykle trudne. Zazwyczaj ludzie biorą na ten cel kredyt więc presja na osiągnięcie sukcesu jest ogromna. Powinny to być oczywiście pieniądze jakie są w stanie zaryzykować. Kluczowa będzie reklama na dwóch płaszczyznach czyli lokalna i internetowa. Wiele zostało już powiedziane na ten temat jednak cały czas należy szukać oryginalnych pomysłów. Jednym z takich jest bez wątpienia wykorzystanie wolnego miejsca jakie mamy na ramkach tablic rejestracyjnych. Następnym razem jak będziecie stać w korku na światłach to zauważcie jak często pojawia się w tym miejscu reklama. Skuteczność jej działania będzie polegała na zamontowaniu takich ramek nie tylko w samochodach firmowych ale także prywatnych. Mogą z nią jeździć znajomi, a nawet rodzina. W kwestiach zamówienia gotowego produktu, należy skorzystać z ofet takich firm jak ramki.com.pl - https://ramki.com.pl oferujących kompleksowe rozwiązania.Trudno się z tym nie zgodzić.
   Ostatnio edytowany przez mati79; [ARG:4 UNDEFINED].

   Komentarz


   • #4
    Myślę, że sama reklama dla firmy jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również nadal stawiam na materiały drukowane. Bardzo ciekawie również na stronie https://www.kantorywalut.pl/czy-trze...ktowac-ulotke/ opisano czy trzeba się znać na grafice w momencie kiedy chcemy zaprojektować ulotkę. Jak dla mnie takie kwestie są niezwykle istotne.

    Komentarz

    Pracuję...
    X