REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama dla małego biznesu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Reklama dla małego biznesu

Prowadzę w Przemyślu mały biznesik - sklep z nietypowymi herbatami, których nie można dostać w supermarketach. Chciałbym się jakoś rozpromować. Na jakie formy reklamy warto postawić? Myślałam o tego typu reklamie na samochodzie - czy to dobry pomysł?

Dobre rozwiązanie moim zdaniem. Reklama mobilna to przyszłość.

Komentarz

Początki prowadzenia małego biznesu mogą być niezwykle trudne. Zazwyczaj ludzie biorą na ten cel kredyt więc presja na osiągnięcie sukcesu jest ogromna. Powinny to być oczywiście pieniądze jakie są w stanie zaryzykować. Kluczowa będzie reklama na dwóch płaszczyznach czyli lokalna i internetowa. Wiele zostało już powiedziane na ten temat jednak cały czas należy szukać oryginalnych pomysłów. Jednym z takich jest bez wątpienia wykorzystanie wolnego miejsca jakie mamy na ramkach tablic rejestracyjnych. Następnym razem jak będziecie stać w korku na światłach to zauważcie jak często pojawia się w tym miejscu reklama. Skuteczność jej działania będzie polegała na zamontowaniu takich ramek nie tylko w samochodach firmowych ale także prywatnych. Mogą z nią jeździć znajomi, a nawet rodzina. W kwestiach zamówienia gotowego produktu, należy skorzystać z ofet takich firm jak ramki.com.pl - https://ramki.com.pl oferujących kompleksowe rozwiązania.Trudno się z tym nie zgodzić.
      Ostatnio edytowany przez mati79; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Myślę, że sama reklama dla firmy jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również nadal stawiam na materiały drukowane. Bardzo ciekawie również na stronie https://www.kantorywalut.pl/czy-trze...ktowac-ulotke/ opisano czy trzeba się znać na grafice w momencie kiedy chcemy zaprojektować ulotkę. Jak dla mnie takie kwestie są niezwykle istotne.

Komentarz

Pracuję...
        X