REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Roznoszenie ulotek - zapytanie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Roznoszenie ulotek - zapytanie

Witam, ostatnio wpadł mi do głowy pomysł dorobienia sobie drobnych pieniędzy, pierwsza myśl to roznoszenie ulotek, ale nie wiem gdzie się z tym udać??, ile zarobie??, czy będe musiał dużo się nachodzić??, ile razy w tygodniu będe te ulotki roznosił??, czy muszę coś podpisać?? itp. Jeśli ktoś już roznosił ulotki i wie coś na ten temat, niech mi pomoże w podjęciu decyzji, z góry dzięki
    Cogito Ergo Scio.

Odp: Roznoszenie ulotek - zapytanie

moge ci mniej wiecej powiedziec bo u mnie w firmie roznosi czasami ktos ulotki;]
    ogolnie umowa jest na zlecenie, zarobisz w zaleznosci gdzie i ile bedziesz tego roznosil. Za roznoszenie przez ok tydzien, pare godzin dziennie mozna zarobic ok 200-300zl na reke.
    Gdybys byl chetny na takowa prace to podbij na PW do mnie i moze sie cos dogadamy.

Komentarz

n0rek to u Ciebie jest git. Kiedyś ja roznosiłem ulotki. "Siedziba" była niedaleko Nomi. Dostawałem rejon np. całe osiedle Rycerskie + okoliczne domy. Jedną serię roznosiłem w jakieś 2 dni. Jak dobrze poszło dostałem za nią 40 zł (zależało czy roznosiłem ulotki w woreczkach - płacą za nie więcej niż za te co się rzuca na wycieraczki - i ile ich było w jednym woreczku). Dostawałem jakieś 2 serie na tydzień. Tak było jakieś 3 lata temu. Oczywiście mnie to znudziło. Jeśli się nie dostawało swojego rejonu musiałeś tysiące tych ulotek u kogoś znajomego zostawić i wracać po nie co jakiś czas, bo 15 kg nie będziesz nosił cały czas ze sobą. Musiałem na dodatek znaleść sobie jeszcze jedną osobę do pomocy.

Komentarz

a ja ci powiem tak sam kiedys roznosiel ulotki ale teraz juz mam lepsza praca a to raczej fucha dla licealistow co nie maja co z czasem zrobic musisz sie zdrowo naganiac po klatach w gora - dol, gora - dol, gora - dol, nie zawsze cie wpuszcza do klatki a raz sam mialem sytacje jak babcia (wiadomo skad), pozbierala ulotki z calej klatki i leciala za mna i rzucala nimi, takze sa rozne przygody a pozatym to zajmuje caly dzien fajnie sie robi w 2 bo samemu to lipa troche, no ale co ci szkodzi sprobowac zawsze to jakis konkretny grosz pozdrawaim
        "nigdy nie wiesz kiedy zagrasz swoj ostatni koncert" Jim Morrison

Komentarz

A czy mógłby ktoś podac konkretne adresy bondz numery telefonu do firm które się tym trudnią ja tez bym sobie poroznosił ulotki :-) czekam na odpowiedz z waszej strony

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
            moge ci mniej wiecej powiedziec bo u mnie w firmie roznosi czasami ktos ulotki;]
            ogolnie umowa jest na zlecenie, zarobisz w zaleznosci gdzie i ile bedziesz tego roznosil. Za roznoszenie przez ok tydzien, pare godzin dziennie mozna zarobic ok 200-300zl na reke.
            Gdybys byl chetny na takowa prace to podbij na PW do mnie i moze sie cos dogadamy.
            Ile trzeba mieć lat żeby te ulotki roznosić ja mam 17 a koleżanka ma 16 my możemy??chciałybyśmy prace na wakacje w Przemyślu.Czekam na odpowiedź.

Komentarz

Aktualnie nie mamy zapotrzebowania na to.

Komentarz

Kiedyś z dziewczyna roznosiłem ulotki milenum banku, na ulotkach był wpisany nr. osby roznoszącej ulotki i jak delikwent poazał ulotke w banku dostawało sie dodatkowo prowizje w banku za to ,że klient wzią pozyczke, miesięcznie płacili okolo tysiaka miesięcznie na rękę za roznoszenie 2 razy w tygodniu przez jakieś 3-4 godziny więc całkiem nieźle.

Dołącz do mnie:

Komentarz

Daj sobie z tym spokój. Naganiasz się jak idiota, odwalisz kawał dobrej nikomu niepotrzebnej roboty. Ludzie będą się na ciebie wkurzać, pensję mogą ci obcinać dowolnie za byle co. Daj sobie spokój z wkurzaniem ludzi i zaśmiecaniem klatek schodowych.

Aha i jeszcze jedno:

adresy bondz numery
                  Z taką znajomością ortografii wróże ci prace jedynie przy koszeniu trawników.

Komentarz

Zamieszczone przez PrinctonGirl609 Zobacz posta
                    Ile trzeba mieć lat żeby te ulotki roznosić ja mam 17 a koleżanka ma 16 my możemy??chciałybyśmy prace na wakacje w Przemyślu.Czekam na odpowiedź.
                    Myśle, że wiek w tym wypadku nie ma żadnego znaczenia.

Komentarz

Aktualnie taka robotę pozna znaleźć w firmie InPost, siedziba na ul.Grunwaldzkiej niedaleko zakonu. Praca trwa od rana i dziennie zarabia sie 50 zl. Nie dają tak jak kiedyś ulotek i "go" bo ludzie oszukiwali. Płacą dniówki itp.

P.S

Jest to ta sama firma co kiedyś kolo Nomi miała siedzibę (aktualnie buduje sie tam Lidla). Żeby roznosic ulotki trzeba mieć skończone 16 lat -umowa zlecenie.

Komentarz

Zamieszczone przez PrinctonGirl609 Zobacz posta
                        Znalazłam na portalu ogloszenia.przemysl.pl/:
                        "Mam 14 lat i chciałabym roznosić ulotki"

To dopiero motywacja, choć nie wiem czy dzieci w taki młodym wieku powinny roznosic ulotki na ulicach.

Komentarz

jesli ktos potrzebuje osob do roznoszenia ulotek niech pisze na pm lub poda nr tel

Komentarz

Wydaje mi się,że akurat ten rodzaj pracy nie jest opłacalny.

__

czy warto zatrudnić projektanta wnętrz

Komentarz

Pracuję...
                            X