REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Enneagram - czyli typy ludzkiej osobowości.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Odp: Enneagram - czyli typy ludzkiej osobowości.

mała burza mózgów i czemu nie, ale moze najpierw rejs sobie pooglądam, bo sie zaczął właśnie na pl. jednak mój test dla Was nie koniecznie musiałby być odpowiedni (tak jak dla mnie tamte nie są). odnosiłby się do najblizszych osób z ktorymi mam kontakt. .a wierz zryte są to przypadki. nawet jak miałbyś odpowiedz tak/nie to ich odpowiedzią byłaby ta kreseczka pomiędzy.

10/10 (??) alex juz zakladać sie chce ...tylko nie moze sie zdecydowac kto wygra i po 10 dziewczynom dała.. .no nie i ja tu sie zdecydowac nie moge. .
    Ostatnio edytowany przez b00n; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Alex Von Bat
    odpowiedział(a)

b00n: 10/10

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

b00n to moze zaczniemy od twojego testu? dasz rade taki napisac?

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied

dokładnie to udaje mi sie zrobić!!! walić odpowiedzi. .heh..(zwyczajnie nie mogę odnieść ich do własnej codzienności, ale to ze mną coś jest nie tak) . jak to nie od tego? te testy pisał ktoś z zewnątrz. nic nie warte są. napiszcie własny test a dla Was będzie on bardziej wiarygodny mówię Wam.

Zostaw komentarz:

• St.Anger
    odpowiedział(a)

b00n, to wal pierwszą odpowiedź jaka przyjdzie Ci na myśl

Zostaw komentarz:

• madziuu
    odpowiedział(a)

hehehe, ale ja nie od tego ;]

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied

...nie potrafię nawet wybrać odpowiedzi..jak sie zaczynam zastanawiać nad właściwą odpowiedzią...to dochodzę do wniosku, że...w zależności od momentu wybrałbym inną,,,, nawet jeśli udałoby sie wybrać to . . za szybko zmieniam zdanie, albo odpowiedzi jest więcej niż jedna....kompletnie nie poważne są te testy. ..lepiej same wymyślcie test. .i dajcie go tutaj...

Zostaw komentarz:

• madziuu
    odpowiedział(a)

co w tym trudnego? troszkę wiedzy na swój temat, nieco subiektywizmu i klik w myszkę, tak kilka(naście) razy i masz wynik, hmm? :>

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied

lejcie się!!! zakładamy się kto wygra?

coś ze mną nie tak...choć bardzo chciałem (na prawdę chciałem kuźwa) "przejść" choć jeden z podanych przez Was testów, wysypałem się na beznadziejności pytań w każdym z nich. przykro mi nie mogę zatem podać co wyszło. chyba że pomożecie w ukończeniu choć jednego. mam nadzieje że komuś pójdzie lepiej.

Zostaw komentarz:

• St.Anger
    odpowiedział(a)

wręcz przeciwnie. Test Hipokratesa ukazuje moje wady w 100%, jedynie kilka zalet się nie sprawdziło.
    Bawisz się madziuu w psychologa, ZNOWU. Może masz jakieś kompleksy? ;]

Dlatego właśnie napisałam Ci, co miałam na gg, 'pseudarozmowa' w tym wątku nie ma sensu.
    Co do "wyciętych zalet": wcale nie uważam że jestem kreatywna i z poczuciem humoru. Nie mam jako takiej wyobraźni i nie należę do osób szczególnie utalentowanych. ah, jak mi przykro, znowu się pomyliłaś.

Zostaw komentarz:

• madziuu
    odpowiedział(a)

nie ja, nie ja..
    rozumiem że test Hipokratesa ukazuje Cię w samych superlatywach, dlatego jest wygodny, nie? ;] poza tym sprytnie wycięłaś wszystkie zalety 4w3, co by pokazać, że Cię obrażam. He he he.
    I nie mieszaj naszych spraw w forum, możesz się privem posłużyć jak bardzo chcesz mi coś powiedzieć, czy uświadomić co nie jest związane w tematem.

Zostaw komentarz:

• St.Anger
    odpowiedział(a)

przecież Ty mnie madziuu nie znasz, ja jak widać Ciebie również. Tu akurat mam uzasadnienie, ludzie się zmieniają pod wpływem innych, ostatnio doskonale zaczynam to dostrzegać.

Skoro napisałaś: "Poza tym sceptyczne nastawienie zmienia punkt widzenia, jak ktoś nie chce wierzyć to nie uwierzy", a tylko my się wypowiadamy w tym wątku to raczej to nie było do innego forumowicza.

PS. obrażasz mnie. 4w3 stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Zostaw komentarz:

• madziuu
    odpowiedział(a)

a gdzie napisałam, że się odnosisz?
    to nie offtop, wszak na temat rozmowa, a że dwuosobowa..?
    Btw a mi tam 4w3 idealnie do Ciebie pasuje, idealnie.. Nevermind, nie mi oceniać.

Zostaw komentarz:

• St.Anger
    odpowiedział(a)

A gdzie ja napisałam, że odnoszę się do niego sceptycznie?? nie będziemy ciągnąć dwuosobowego offtopa, ale skoro większość testów pokazuje jeden wynik, a Enneagram całkowicie przeciwny to coś w tym jest. I nie twierdzę że ludzka psychika jest prosta...

Zostaw komentarz:

• madziuu
    odpowiedział(a)

nie narzucałam nikomu zgadzania się z Enneagramem, po samych forach na jego temat można zobaczyć, że sporej większości sprawdza się w niemalże 100%, co nie oznacza że jest niezawodny, bo to by za proste było, gdyby ludzka psychika mogła być całkowicie odgadnięta po wykonaniu krótkiego testu.
    Poza tym sceptyczne nastawienie zmienia punkt widzenia, jak ktoś nie chce wierzyć to nie uwierzy :>

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X