REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękna figura bez wysiłku?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rolowana
    rozpoczął temat Piękna figura bez wysiłku?

Piękna figura bez wysiłku?

Witam.Zaczęłam chodzić na ,,rollmasaż'' który znajduje się w nowym studiu w rynku.Chciałam zaczerpnąć informacji na temat tego urządzenia. Jeśli ktoś już z tego korzystał prosiła bym o opinie .Chodzi mi dokładnie o to czy faktycznie można na rollmasażu zrobić ładną figurę i czy redukuje on celulit ?

• minnie
    odpowiedział(a)
    [QUOTE=Roada65;n174085]Każda figura wymaga wysiłku i czasu by o nią zadbać.

To prawda, aczkolwiek można trochę pomóc sobie korzystając z dobrej kliniki medycyny estetycznej, bo zabiegi wcale nie muszą być bardzo dużą ingerencją aby poprawić sylwetkę.

Zostaw komentarz:

• LukasZ75
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się, że ciężko będzie to osiągnąć, ale na pewno się da. Podstawą oprócz ćwiczeń fizycznych będzie odpowiednia dieta. Można zastanowić się nad ostatnio coraz to bardziej popularną dietą pudełkową. Ja od jakiegoś czasu własnie ją stosuję i jestem bardzo zadowolony. Obecnie mamy takie menu https://www.przelomwodzywianiu.pl/menu-tygodniowe. Myślę, że naprawdę warto sobie to sprawdzić

Zostaw komentarz:

• Roada65
    odpowiedział(a)
    Każda figura wymaga wysiłku i czasu by o nią zadbać.

__

naprawa klimatyzacji jaworzno

Zostaw komentarz:

• Amelius
    odpowiedział(a)
    Odp: Piękna figura bez wysiłku?

czy to prowadzi pani górka?

Zostaw komentarz:

• usmiechnieta
    odpowiedział(a)

Jak się chodzi regularnie to efekty widać. Skóra jest bardziej jędrna, gładsza ... no i cm lecą :-)

Zostaw komentarz:

• szczęściara
    odpowiedział(a)

I jak rolowana?? Pomógł Ci coś coś rollmasaż?? Sama się nad nim zastanawiam..

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X