REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam sklepu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szukam sklepu

Cześć nie wiecie gdzie w Przemyślu można się fajnie, i modnie ubrać (coś w stylu sklepu New Yorker) lata 80' zależy mi na spodniach Rurkach , kolorowych koszulkach itd. i Czy wogóle gdzieś coś takiego można dostac [W Przemyślu]:(?

Odp: Szukam sklepu

Będąc w Anglii kupiłam sobie spodnie- rurki, koloru bardzo wtedy ciekawie wyglądającego. Jakim to było błędem największym, gdyż po jakimś czasie od przyjazdu (tygodni pare) caly Przemyśl zaczął nosi wlaśnie coś takiego. Gdybym wiedziała kupiłabym przynajmniej w kolorze jeansu :P
    Nie pojmuje grupowego ubierania się w te same rzeczy.

A poważnie to proponuje szukać intensywnie, a być może..

Komentarz

Dziś obleciałem wszystkie sklepu w rynku typu. Divers,Wrangler,Reporter itd. Ale nic ciekawego nie znalazłem , jedynie same bluzy,t-shirty,koszulki polo w poprzeczne paski. Ja już tego nie trawie . A co do tych ciuszków (ala New Yorker) w Przemyślu ani widu ani słychu ... :(

Komentarz

Nie wiem co Ty widzisz w NewY - kompletna nijakość jak dla mnie. Nie mówie, że jesteś nijaki, może po prostu odpowiada Ci coś takiego. Jak dla mnie ubrania stamtąd są na miare tych, które możesz znaleźć u nas na ciuchach. Takie większe składowisko podobnych do siebie rzeczy. A jakoś jak dla mnie bardzo słaba. Pewnie jestem kolejnym dinozaurem, który nie zna się po prostu na modzie, cokolwiek to znaczy. Więc co ja tam wiem o świecie Jak dla mnie ta dzisiejsza moda to powielanie jednego stylu i w gruncie rzeczy ulicą przemieszcza się chmara nastolatków, która wygląda jak jeden człowiek.

Komentarz

No każdemu podoba się coś innego , ale nie zaprzeczysz ze w Przemyślu nie znajdę "ubrań stamtąd"

Komentarz

w sumie teraz ciezko sie ubrac w cos "innego" niz divers/new yorker itp style
            H&M odstaje troche od tego, moze ew. Ben Sherman

Komentarz

I właśnie jakoś mi jest nie jest ciężko ubrać się w coś innego niż New Yorker oczywiście w samym Przemyślu :( , dlatego planuje wyjazd do Rzeszowa na małe zakupki , nikt nigdzie nie widział w Przemyślu jakiegoś sklepu pro'new Yorker'skiego :?

Komentarz

masz jakis New Yorker fetysz?

Komentarz

jestes dj'em z singa?

Komentarz

New Yorker nie ma dobrej jakości ubrań.

Komentarz

Moze i nie ma ale dość tanio jest...

Komentarz

zawsze mozesz pojsc na szmaty, kupujesz na kilogramy - tez tanio a jakosc pewnie podobna

Komentarz

Mogę ale ja nie mam zamiaru ubierać sie w stylu "bazar" tylko w stylu New Yorker "fishbone" , "smog" , Tecktonik Style , czaisz?

Komentarz

http://allegro.pl/search.php?string=...&category=1455
                            80 metro rzeczy, powodzenia

Komentarz

Chcesz się ubierać w "nowojorskim" stylu i jedziesz na zakupy do Rzeszowa? LOL :-)

Teraz dolar jest tani... Leć do Nowego Jorku i tam masz pewność, że znajdziesz to, czego będziesz chciał. Pod koniec ubiegłych wakacji kupiłem tam w sklepie Old Navy kilkanaście T-shirtów - wszystkie po 8 dolarów. Wtedy to było około 25 zł, a teraz wychodzi równo 16. Niektórych z nich jeszcze nie założyłem - leżą w szafie i czekają na swoją kolej. A Ty w rzeszowie za tą samą cenę ile mógłbyś "modnych" koszulek kupić? Dwie, trzy?

Kupowanie ubrań za granicą to dobry pomysł bo jak wychodzisz na ulice takiego miasteczka jak Przemyśl to możesz być spokojny, że po drodze nie spotkasz kilku osób noszących to samo co Ty. No... może poza kupowaniem w Anglii. Akurat jestem w Sheffield i czasami wydaje mi się, że nie wyjechałem z Przemyśla. Przewijają się tu dresiki różnego rodzaju. Bluzę Lonsdale czy Everlast widać na każdym kroku.

Poza tym New Yorker chyba nie ma wiele wspólnego z Nowym Jorkiem. Raczej bardziej mi się kojarzy z jakims wielkim hangarem gdzieś daleko w Azji, gdzie kilkunastoletnie dzieci pracują za dolara na godzinę po kilkanaście godzin dziennie po to by tacy jak Ty mogli "modnie" wyglądać.

Komentarz

Pracuję...
                              X