REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam sklepu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Szukam sklepu

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta
    ........ gdzie kilkunastoletnie dzieci pracują za dolara na godzinę po kilkanaście godzin dziennie po to by tacy jak Ty mogli "modnie" wyglądać.
    Taa, a teraz rozkręć kompa/telewizor/aparat/lodówkę/żelazko/mikser lub otwórz szafę i zastanów się co Ty zawdzięczasz małym żółtym rączkom
    Śmiać mi się chce jak słyszę o bojkocie rzeczy wyprodukowanych w Chinach, nawet czosnek w sklepie jest z Chin sprowadzany :/

Komentarz

Jazda do Rzeszowa jest bardziej osiągalna dla mnie niż lot do Nowego Yorku :| ... Pozdrawiam ...

ps. Co do tych młodych azjatów . Takie firmy jak Adidas,Nike,Reebok,Umbro słyszałeś może?
      Produkty powyzszych firm gdzie są produkowane na Majorce ? pozdro dla ciebie...

Komentarz

Zamieszczone przez gryf Zobacz posta
        Śmiać mi się chce jak słyszę o bojkocie rzeczy wyprodukowanych w Chinach, nawet czosnek w sklepie jest z Chin sprowadzany :/
        Nie miałem zamiaru niczego bojkotować tylko zwrócić uwagę na to, że ciuszki spod marki New Yorker to nic innego tylko tani w produkcji lecz drogi w sklepie chiński badziew.

Adrian, to jedź do Rzeszowa, ja Cię nie zatrzymuję. Trochę to dla mnie dziwne - jechać ok 80 km do innego miasta żeby kupić buty/podkoszulki/bluzy cokolwiek. Aż taki wybredny jesteś, że nie potrafisz znaleźć nic dla siebie w prawie 70-ciotysięcznym mieście?

Komentarz

Nie do Ciebie "piłem" z tym bojkotem tylko do niedawnych doniesień prasowych. Czy tego chcemy czy nie i tak jesteśmy zalewani towarem produkowanym przez tanią siłę roboczą, bo tam gdzie liczą się pieniądze nikt nie bawi się w sentymenty.

Komentarz

Polecam bazar, na pewno znajdziesz wszystko
            -Kolarstwo górskie

Komentarz

Ludzie mi nie chodzi o jakoś ubrań tylko o styl , niech sie podrze po 2tyg. kupię sobie następną . Prosiłem tylko o to abyście podali mi jakiś sklep w Przemyślu przypominającym stylem Ney Yorker i tyle...

Komentarz

New yorker...heh lubie z tamtad ubrania,a co do pytania to nie sadze by jakis ze sklepów w przemyslu stylem przypominał new yorker...niestety....
                mów do słupa a słup jak dupa

Komentarz

Szukam kurtki typu pilotka.Czy wie ktoś gdzie można taką dostać w Przemyślu bo byłam w kilku sklepach ale nigdzie nie ma:/
                  Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Komentarz

czy ja sie pytam o jakosc ubran? omfg ...

Komentarz

Zamieszczone przez Adrian133 Zobacz posta
                      Ludzie mi nie chodzi o jakoś ubrań tylko o styl , niech sie podrze po 2tyg. kupię sobie następną . Prosiłem tylko o to abyście podali mi jakiś sklep w Przemyślu przypominającym stylem Ney Yorker i tyle...
                      Przerażasz Adrian. To super, że stać Cię i że nie szkoda Ci pieniędzy na tzn. styl. Jak dla mnie styl niczym z NY jest tu na każdym rogu. Taki sam kicz i pieniądze niewiadomo za co. No ale jeśli sprawia Ci to przyjemność i to wlaśnie jest Twój styl, to nic mi do tego.
                      Masz pieniadze, wiec bez problemu pewnie zrobisz sobie wycieczke do Krakowa. Tam masz tego pod dostatkiem. Już na dworcu glownym upragniona Galeria z upragnionym NY w środku.

Komentarz

Pracuję...
                      X