REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawdziwa karczma w Przemyślu?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prawdziwa karczma w Przemyślu?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy w Przemyślu jest prawdziwa karczma, taka z chłopskim jadłem i ludową kapelą? Jeśli tak to gdzie i może jeśli ktoś był, to jakie wrażenia itp.

Pozdrawiam,
    ladovnik

Odp: Prawdziwa karczma w Przemyślu?

na Mniszej, jedzenie bardzo dobre
    Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

a ja nie polecam tej na mniszej, probowalem tam talerz rozmaitosci z ryzem i spaghetti, pierwsze danie koszmarny ryz a drugie to w ogole niejadalne, sos ze sloika a mieso jakies lykowate, pierwszy i ostatni raz wtedy bylem
      Niestety jedyna karczma z dobrym chlopskim jadlem to jest pod semaforem przed Dynowem

Komentarz

Na mniszej jadłam kilka razy, złych wrażeń nie miałam.
        Za to zgodzę się że Pod Semaforem bardzo dobre jedzenie jest - szkoda że ten lokal nie jest bliżej

Komentarz

podleśna (obecnie "Na Górce") nie jest karczmą ale jedzenie pierwsza klasa, na mniszej też mi nie podchodzi, mięso do chrzanu, ziemniaki "wyleżane"... Pod semaforem w weekend ciężko miejsce znaleźć :D

Dołącz do mnie:

Komentarz

Taaaa, talerz rozmaitosci z ryzem i spaghetti to typowo chłopskie jadło :P

Komentarz

Dla chińskiego albo włoskiego chłopa to na pewno

Komentarz

Karczma na Mniszej: http://www.karczma-pl.com/przemyska/

Pamiętam, że zamówiłam tam herbatke z prądem, której nie dostałam, bo zabrakło prądu

Komentarz

No dobra, jadłam tam pierogi, i były dobre, co do reszty to nie wiem :D
                  Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Najlepsze pierogi to pod stacją narciarską Gromadzyń smażone na głębokim tłuszczu z sosem własnej produkcji, mniam.

Komentarz

Trawestując słowa piosenki można stwierdzić "Dziś prawdziwych karczem już nie ma".Są tylko lokale gastronomiczne. Karczmy w Przemyślu to odległa co najmniej o wiek przeszłość. A było ich w mieście kilka, np. Wygoda przy Sanockiej, Jamki (ew. Na Jamkach) na Krajczówce, Królewska Studnia na Budach Małych lub Muroweanka przy Węgierskiej.

Komentarz

Pracuję...
                      X