REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

program do dzielenia pracy procesora/komputera

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• program do dzielenia pracy procesora/komputera

moze wybiegam troche za bardzo do przodu jezeli chodzi o windows ale mam takie nietypowe pytanie, czy jest program ktory pozwala na szybkie zarzadzanie mozliwosciami procesora pod windows?
    Przyklad, wypakowuje plik i w tym samym czasie przegladam cos tam w necie, przy jednordzeniowym procku bedzie to utrudnione, wtedy przydzielam przegladarce wiecej "zasobow"(?) by dziala szybciej kosztem programu rozpakowujacego.
    Wiem ze mozna cos takiego zrobic w managerze zadan ale to sporo klikania, chodzi mi o program ktory dziala w tle.

Odp: program do dzielenia pracy procesora/komputera

Myślisz, że ustalanie priorytetów w innym programie to będzie wymagało mniej klikania? Windows domyślnie daje większy priorytet procesowi (okienku), który jest aktualnie używany. Wydaje mi się, że łatwiej niż przez menedżer zadań się nie da.

Komentarz

W sumie ja się aż takimi rzeczami nie zajmuję na co dzień więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Jednakże w firmie wykorzystuję rozwiązania informatyczne i wychodzi mi to całkiem dobrze. Jednym z nich jest oczywiście niezawodny system CRM, który chyba powinien być wdrożony w każdej szanującej się firmie.
      Chcesz sprzedawać więcej? Musisz zrozumieć swojego odbiorcę. Bez systemu CRM zbudowanie długotrwałych relacji z klientem będzie trudne. CRM pomaga w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta, wspierając rozwój Twojej firmy. Przeczytaj jak działają systemy CRM i jakie korzyści firma wyniesie z wdrożenia.

Komentarz

Pracuję...
      X