REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

allegro, e bay

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• allegro, e bay

Chcialam sie dowiedziec jaki macie stosunek do aukcji internetowych prowadzonych np. za posrednictwem allegro, czy e bay. Osobiscie kupilam kilka rzeczy przez allegro i uwazam, ze to byl naprawde dobry pomysl Co prawda nie zdazylo mi sie jeszcze, ze ktos mnie jakos bardziej oszukal (np. kamien zamiast telefonu czy cos takiego), chociaz niektore produkty nie byly dokladnie takie jak w opisie... Ale nie bylo najgorzej
    Macie moze jakies przykre doswiadczenia zwiazane wlasnie ze sprzedaza wysylkowa, czy raczej wszystko bylo w porzadku? Kupujecie na aukcjach i sklepach internetowych, czy raczej przyjmujecie zasade, ze lepiej jest wziac to co zobaczycie i dotkniecie.
    "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Odp: allegro, e bay

Zamieszczone przez Bonia
    Kupujecie na aukcjach i sklepach internetowych, czy raczej przyjmujecie zasade, ze lepiej jest wziac to co zobaczycie i dotkniecie.
    Jak narazie mam same dobre doświadczenia z allegro, kupuję także niektóre rzeczy na pewnym forum (użytkownicy sprzedają) - najczęściej są to książki.
    Za każdym razem gdy wejdę na allegro upatrze sobie jakąś książkę (w tym tyg kupiłam 5)

Komentarz

ja tez czasami kupuje na allegro ale jak narazie nie zostalem oszukany za to moj kolega kupil jakas tam nokie ponoc nowa a dostal okrutnie starego, zepsutego i bez baterii siemensa:/

Komentarz

Odpukać, ale z allegro mam same pozytywne doświadczenia. Myślę że to jest kwestia dokładnego przeanalizowania użytkownika, jego komentarzy i przeprowadzanych aukcji. Ostrożności nigdy za wiele.
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez usmiechnieta
          Za każdym razem gdy wejdę na allegro upatrze sobie jakąś książkę (w tym tyg kupiłam 5)
          No ladnie, 5 na tydzien... a kiedy czas na czytanie
          "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Myślę że na tych 5 się nie skończy, bo mam upatrzone 2 następne. Ale czasu na cyztanie brak, dopiero od połowy luteog może się za nie wezmę :(

Komentarz

o przypomnial mi sie jeden nieprzyjemny incydent na allegro, kiedys ktos mi podprowadzil konto i sprzedal z niego HDD za 140zl, zglosilem to do admina itp. ale oczywiscie ja mialem przewalone i to do mnie sie czepiala osoba ktora zostala oszukana:/ do dzis nie wiem jak ten ktos dostal moje haslo na konto ale musialem zalozyc nowe i zostalem oczyszczony z zarzutow jedyna osoba ktora ucierpiala byla ta kobieta ktora zaplacila za nic:(

Komentarz

n0rek to rzeczywiscie musialo byc dosyc nieprzyjemne, dobrze ze przynajmniej sie wyjasnilo... no i szkoda tej kobiety

Jonathan Carroll

Komentarz

Ja kupilam kilka zeczy na e bay i jestem zadowolona.
                  Ale jak to napisala Bonia " lepiej jest wziac to co zobaczycie i dotkniecie" zgodze sie z tym ale przewarznie jest to drozsze niz na alkcjach internetowych.

Komentarz

Trzeba uwazac na koszty przesylki danego towaru, poniewaz u jednych przeslanie paczki kosztuje okolo 10 zl, u innych (paczki z podobna zawartoscia i o podobnej wadze) 20 zl a jeszcze innych nawet 30 zl :D
                    Po licytacji mozna sie czasami przejechac, jak do wylicytwanej kwoty trzeba jeszcze doliczyc 30 zl (no chyba ze sie kupuje samochod, to wtedy te 30 zl nie robia roznicy; ale jesli towar kosztuje 50 i przesylka 30 to juz jest to troche dziwne )

Jonathan Carroll

Komentarz

Tak jest - przesyłka to sprawa fundamentalna. Ja np. kupowałem łóżko sosnowe i u jednego sprzedawcy transport wyceniony został na 200 zł a u drugiego na na 48 zł!

Co do ebay'a to nie mam zaufania do tego serwisu. Jakoś to mi się nie podoba.
                      Ale to chyba siła przyzwyczajenia - od onet.pl (zanim zmieniłem sobie stronę startową) też byłem na odwyku.
                      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Ja na cenę przesyłki też zwracam uwagę Czasami dodając koszta przesyłki do ceny towaru - lepiej wychodzi zakup danego towaru w zwykłym sklepie Czasami bywa tez tak, że po odaniu ceny przesyłki do ceny towaru jest taniej niż w sklepie
                        Ja teraz unikam allegro (a szczególnie kupowania ksiażek) bo przeskoczyłam na tryb oszczędny .. ciekawe na jak długo

Komentarz

a ja po raz pierwszy bede kupowac cos od osoby, ktore ma "0" na swoim koncie... nic nie sprzedala i nic nie kupila, no ale coz, kazdy tak jakos musial zaczac... ale nie powiem, troche sie zastanawialam przed licytacja

Jonathan Carroll

Komentarz

każdy na allegro miał kiedyś 0 na swoim koncie , mam nadzieje Bonia, ze tranzakcja bedzie udana

Komentarz

Na allegro czasami można kupić naprawdę ciekawe rzeczy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83007470. Ciekawe co to za małe kaczuszki u jego stóp?

Albo:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85491239, lub też http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86075243, albo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85892181
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Pracuję...
                              X