REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

allegro, e bay

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: allegro, e bay

Allegro, to bardzo pozyteczna sprawa.
    Robie tam zakupy od ponad dwoch lat.
    Poczawszy od lodowki z gwarancja,która okazala sie tansza od tej sklepowej o conajmniej 300 zł skonczywszy na bieliznie, zabawkach i jeszcze wielu, wielu artykułach, które mozna tam czasami kupic po bardzo atrakcyjnych cenach.
    Ale nie wszystko jest tańsze.Niektorzy kupuja towar w sklepach typu Ikea, i sprzedaja po"promocyjnych" cenach.
    Ale jak zauwazylam im tez trafiaja się klienci:-)
    A co do oszustów.......to na nich tez jest rada....:-)

Komentarz

Rzadko tam coś kupowałam, a ostatnio w ogólę. Największy wydatek był na ponad tysiąc zł i nie wiem czy znów zdecydowałabym się na taką forme zakupu.. Pewna osoba na forum wie, że na niektórych można się bardzo przejechać. No ale w sumie jak wszędzie, prawda? Także..
      osobiście wolę siedzieć na www.wylegarnia.pl - strona młodych artystów, którzy tworzą nietuzinkowe, pojedyncze egzemplarze. Polecam.

Komentarz

W wylęgarni są bardzo ładne rzeczy

jakbym miała tam zrobic zakupy to na jednej rzeczy by się nie skończyło

Komentarz

to prawda w wylegarni sa niesamowite rzeczy, bardzo ciekawe pod wzgledem wizualnym i artystycznym. Ale tez maja swoje cene, ktora nie jest zbyt niska Wiec jeszcze mi sie nie zdazylo cos stamtad kupic, ale kto wie
          a... dam znac jeszcze za kilka dni co z ta moja aukcja, czy zakonczy sie tak jak powinna ale lepiej trzymajcie kciuki :D
          "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

ja też czekam na paczkę z jednej aukcj

W Wylęgarni maja fajne torebki

Komentarz

E- bay jakoś mi się nie spodobał, pozatym mały tam wybór. A na Allegro zrobiłam ponad 40 transakcji i jak dotąd wszystkie udane. Najczęściej kupuję uranka dla dziecka, zabawki i kosmetyki. Tylko raz, kiedy to ja sprzedawałam, kobieta przeciągała sprawę, a w końcu nie przelała pieniędzy. Kiedyś kupiłam część do samochodu z gwarancją za mniej niż połowę ceny sklepowej. Trzeba mieć sieć w domu i czas, wtedy można wyszukać jakieś okazje. A ten "ojciec dyrektor" bardzo gustowny!!!!!!!! Nieźle się uśmiałam!!!

Komentarz

no a ja musze powiedziec, ze paczuszka dzis do mnie przyszla i ciesze sie ze moglam wystawic kolejny pozytywny komentarz
                "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

ajjj... tak to jest jak sie kupuje nie mierzac... :/ Szczegolnie buty, bo tutaj niby mala roznica, powoduje ze juz nie maja ani wygladu, ani wygody noszenia... Moze ktos chce odkupic sliczne butki? :>

Jonathan Carroll

Komentarz

butów na allegro jeszcze nie kupowałam
                    ale inne rzeczy owszem, zresztą ja lubię kupować przez net

Komentarz

nie byly kupowane przez allegro, ale tez forma wysylkowa i bez mierzenia. A co najdziwniejsze byly robione na miare :/ Najwidoczniej cos pochrzanilam z pomiarami...

Jonathan Carroll

Komentarz

oj to szkoda, że nie są dobre :/

Komentarz

na szczescie mozna bylo odeslac i wymienic na mniejsze :D fajnie, ze jest w ogole taka mozliwosc zakupu poprzez internet lub tez zamowienie telefoniczne, bo w innym wypadku, trzeba by bylo po niektore rzeczy jezdzic najblizej do Krakowa, a wiadomo ze sa to dodatkowe koszty.

Jonathan Carroll

Komentarz

Jeśli ktoś ma problem z zapłatą w obcej walucie gdy zamawia z zagranicznych portali to już chyba nie jest jakiś problem. Ja z powodzeniem do tego wykorzystywałem szybkie przekazy pieniężne i jak dla mnie takie rozwiązanie było najlepszym możliwym.
                            W 100% bezpieczne i tanie przekazy pieniężne. Szybka wysyłka pieniędzy online bez konta bankowego. Przesyłaj pieniądze bez wysokich opłat.

Komentarz

Pracuję...
                            X