REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolejny wyglup policji

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolejny wyglup policji

wczoraj przeczytalem w gazecie ze jakis nastolatek chcial sprzedac na aukcji internetowej ksiazke "Mein kampf" A. Htilera a dochod przekazac dla orkiestry owsiaka, policja zlapala gdzies o tym trop i natychmiast zablokowali aukcje a dzieciaka przed sad:| przeciez na allegro jest duzo ksiazek o tematyce faszystowskiej a nawet mein kampf mozna kupic bez zadnych problemow, oczywiscie oni musieli sie przyczepic do chlopaka ktory chcial dobrze
    ale tak to juz bywa w naszym chorym kraju ze jak chcesz zrobic cos dobrego to zawsze dostaniesz po dupie

Odp: Kolejny wyglup policji

A propos wygłupów policji i tzw. "młodocianych przestępców".Dzisiaj w pociągu relacji Rzeszów-Przemyśl byłam swiadkiem dziwnej sytuacji. Młoda dziewczyna, prawdopodobnie uczennica gimnazjum lub liceum, proszona o okazanie biletu przez kontrolera (nie mylić z konduktorem) tłumaczy się, ze zapomniała portfela i dokumentów (komu z nas się to nie zdarzyło?). Reakcja jest natychmiastowa, panowie kontrolerzy odprowadzaja ja do kierownika pociagu. Na miejscu wzywaja jeszcze trzech osiłków,by w końcu w eskorcie 5 rosłych mężczyzn zaprowadzić "przestępcę" przed oblicze najwyższej władzy. Chyba bym nie uwierzyła, gdybym nie widziała tego na własne oczy. Prawdziwi przestępcy chodzą po ulicach bezkarnie, a tu coś takiego. Oczywiście uważam, że kara pieniężna jest uzasadniona, ale żeby egzekwować to w tak upokarzający sposób, to już przesada. Zawisć i głupota ludzka nie zna granic.
    Czlowiek nie jest tylko sprawca swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakis sposób "twórcą samego siebie"Jan Paweł II

Komentarz

Powszechnie wiadomo, że kanary to debile więc nie ma się czemu dziwić.
      Ja zapłaciłem raz mandat bo przyczepił się do mnie, że spałem w pociągu wyciągnięty na siedzeniach - a bilet miałem 1!
      (nocny pociąg z Zagórza do Krakowa jeździ zwykle pusty)

Gdy zacząłem się stawiać chcieli mnie wysadzić w Jaśle i wzywać blacharnię.

Inna sytuacja - siostrzeniec nie mający prawa jazdy na parkingu jego ojca samochodem zarysował inny samochód.
      Szwagier dogadał się z właścicielem uszkodzonego pojazdu (naprawa kosztowała 70 zł!!!). Na to nawinął się Pan policjant wracający z szychty do domu. Sprawa zakończyła się dozorem kuratora dla małolata (chyba przez rok musiał deptać i się meldować), a szwagier dostał 2 tys. kolegium mimo, iż miał oświadczenie poszkodowanego o wyrównaniu szkód itp.
      Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Bo to psiarnia. Nie mają się czego czepić to sie czepiają głupot. I tylko czekają żeby kogoś udupić.

Komentarz

Zamieszczone przez Ana
          Reakcja jest natychmiastowa, panowie kontrolerzy odprowadzaja ja do kierownika pociagu. Na miejscu wzywaja jeszcze trzech osiłków,by w końcu w eskorcie 5 rosłych mężczyzn zaprowadzić "przestępcę" przed oblicze najwyższej władzy.
          Biedna dziewczyna :( / co za glupota... madrzy i silni w stosunku do jednej mlodej dziewczyny! a wieczorami to strach po miastach chodzic...
          "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

coz tak to juz bywa, ja osobiscie jestem za zlikwidowaniem strazy miejskiej bo i tak do niczego sie nie nadaje
            kiedys jakis koles ktorys juz raz zaparkowal pod moim garazem tak ze nie dalo sie ani wjechac ani wyjechac, a ze auto bylo potrzebne na juz to zadzwonilismy najpierw na straz miejska ktora powiedziala ze to sprawa policji a pozniej na rzekoma komende, a jakis madry policjant odpowiedzial ze trzeba czekac az ten koles wroci i dopiero wtedy mozna z nim cos dyskutowac(!!!)
            debilizm na calego, szkoda ze jak ja zaparkowalem pod urzedem fakt faktem nieprawidlowo ale tylko na 10minut to odrazu mi zabrali auto na parking policyjny:/

Komentarz

No tak, bo jeśli jakiś przeciętny obywatel ma problem, to odpowiednie władze są bezsilne (czyt. nic ich to nie obchodzi, bo to nie ich problem). Z własnymi kłopotami radzą sobie świetnie, nierzadko korzystając z odpowiednich, sobie tylko znanych, przywilejów, albo naginając pewne prawa pod siebie. A juz nie daj Boze, zarzucic im niekompetencję, przedmiotowe traktowanie ludzi, wtedy pojawia się cały sztab obrońców, regulacje prawne, zrzucanie winy na bezduszność polskich sądów... itp., itd.... tylko gdzie w tym wszystkim jest CZŁOWIEK.
              Czlowiek nie jest tylko sprawca swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakis sposób "twórcą samego siebie"Jan Paweł II

Komentarz

Przychodzi policjant po cięzkim dniu pracy do domu i się chwali żonie:
                -Wiesz dzisiaj rozbiłem niebezpieczny gang, jednemu walnąłem z łokcia drugiemu z głowy a trzeciego kopnąłem tak że mu kredki z plecaka wypadły.

Chwała policji
                -Kolarstwo górskie

Komentarz

Pracuję...
                X