REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zwiedzic jeszcze pewne miejsca na Ziemi

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zwiedzic jeszcze pewne miejsca na Ziemi

Macie takie miejsce (miejsca), ktore chcielibyscie zwiedzic, do ktorych pojechac, moze tam popracowac... ?
    Ja od kiedy pamietam, chcialam pojechac do Japonii wiem, ze nie jest tam tak, jak w filmach z samurajami :D ale mimo wszystko
    No i korci mnie jeszcze od czasu do czasu Irlandia, zastanawiam sie czy jest taka zielona, tak jak to mowia slowa pewnej piosenki
    A jesli chodzi o Polske, to tez bym sie gdzies poszwedala, mamy przeciez bardzo urozmaicony krajobraz
    ale sadze, ze i tak sprawdza sie przyslowie: "wszedzie dobrze ale w domu najlepiej"
    .
    .
    .
    chociaz czytajac moj podpis pod postami to juz nic nie wiadomo
    "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Odp: zwiedzic jeszcze pewne miejsca na Ziemi

A ja bym chciał jeszcze raz polecieć do Australii...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

A ja chciałbym jak Wiliam Fog obieżyć świat dookoła oraz zwiedzić Antarktydę:D

Komentarz

a ja chcialbym pojechac do monachium i pragi

Komentarz

Zamieszczone przez tira-rira
          A ja bym chciał jeszcze raz polecieć do Australii...
          masz racje... tam musi byc naprawde pieknie i do tego te wszystkie egzotyczne zwierzeta :D
          "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Irlandia i Islandia - jedyne dwa miejsca, które mi wpadają teraz do głowy. No i pewnie byłoby miło odwiedzic każde miejsce na ziemi.. Azje, reszte Europy, kraje skandynawskie, Ameryke? Afryke? No ale cóż..

Komentarz

Zamieszczone przez Bonia
              masz racje... tam musi byc naprawde pieknie i do tego te wszystkie egzotyczne zwierzeta :D
              No dobra przyznam się, nie byłem w Australii, ale prawdziwie ... już raz chciałem polecieć...
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Jest kilka miejsc, które chciałbym zwiedzić
                Włochy, Irlandia, Szwecja, Norwegia, Japonia też mnie ciekawi
                A w Polsce z miłą chęcią pojechałabym na Mazury

Komentarz

Zamieszczone przez em
                  Irlandia i Islandia - jedyne dwa miejsca, które mi wpadają teraz do głowy. No i pewnie byłoby miło odwiedzic (...) kraje skandynawskie
                  Islandię gorąco polecam - tak gorąco, jak gorące są tamtejsze źródła termalne
                  Jest to na prawdę przepiękna wyspa, o bardzo różnorodnych krajobrazach, pełna niezwykłego uroku natury nienaruszonej przez cywilizację. Z pewnością tam wrócę!
                  Niemal równie piękna jest Norwegia... dzikie widoki z drogi przez góry z Oslo do Bergen spodobają się chyba każdemu

No i jeszcze jedno miejsce... tam mnie jeszcze nie było i koniecznie muszę to zmienić NOWA ZELANDIA! Pamiętacie niesamowite krajobrazy z "Władcy Pierścieni" ?

Komentarz

Guteq Na pewno odwiedzę, jeśli będe miała możliwość. Zapewne nie znam tej wyspy tak jak Ty, ale sama muzyka, która z niej wypływa, a raczej z ludzi stamtąd.. hipnotyzuje ...No i muszę tam kiedyś się znaleźć, nawet jeśli ma to trwać pare chwil.

Komentarz

jesli chodzi o muzyke irlandzka - to oczywiscie kojarze a nawet bardzo mi sie podoba :D, ale jak brzmi muzyka z Islandii?

Jonathan Carroll

Komentarz

Jak to jak?
                        A Björk słyszała? To (jeśli się nie mylę) rodowita islandka
                        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

...albo Sigur Rós - coś pięknego...

Komentarz

Hm ja nie będę się rozpisywal gdzie chciałbym pojechac:D ale powoli będę cos od siebie dodawal :]

Hm ja nie będę się rozpisywal gdzie chciałbym pojechac:D ale powoli będę cos od siebie dodawal :]

Autostrada Paris-Barcelona MOST :D
                            Ostatnio edytowany przez Pawel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ooo to jest sposób na oszczędność - taki most mamy również w Polsce.

Znajduje się on w Cieszynie i po nim jest poprowadzona droga z przejścia granicznego nad kawałkiem miasta.
                              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                              X