REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skup militariów [wydzielone z ogłoszeń]

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skup militariów [wydzielone z ogłoszeń]

Kupie:

Hełmy
    bagnety (także powojenne)
    szable
    mundury
    porcelanę i sztućce (sygnowaną)
    oraz inne starocie wojenne

Odwiedź również naszą stroną internetową:
    www.skupmilitariow.pl

skup.militariow@gmail.com
    Zanim sprzedacie zastanówcie się, czy warto za parę zł sprzedawać część naszej historii. Militaria trafiają do takich handlarzy a później przepadają gdzieś w prywatnych kolekcjach. Lepiej przekazać takie rzeczy w celach wystawowych dla muzeum lub któregoś z lokalnych stowarzyszeń.
    Ostatnio edytowany przez Radoos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: wątek wydzielony z działu ogłoszenia

Odp: Kupię Militaria

Tu się kolego mylisz.
    Mówisz, że lepiej oddać je do muzeum? Spróbuj coś oddać i jestem ciekawy czy kiedykolwiek to zobaczysz na wystawie w tymże muzeum. Albo przedmiot zostaje zapomniany w muzealnych piwnicach lub co gorsza trafia do kolekcji, ale na zachodzie... Co do stowarzyszeń, znam przykład osoby, która wystawia typowy złom, łuski, pordzewiałe hełmy itp. Ludzie przynoszą mu za darmo ciekawe rzeczy, które nigdy nie zostaną pokazane na wystawie tylko zostaną gdzieś sprzedane...

My nie chcemy nic za darmo... Żaden przedmiot nie kończy w prywatnej kolekcji. Jeżeli ktoś tak myśli, a już u nas coś sprzedawał to proszę napisać chętnie zrobimy aktualne zdjęcia tego przedmiotu. To nie jest firma. My chcemy ratować historię i jesteśmy jej pasjonatami. Ile ludzi nawet nie wie co posiada i wyrzuca to na śmietnik/złom? Kolego jeśli nie wiesz o nas nic to nie wyrabiaj nam fałszywej opinii.

Komentarz

Opinię sobie sami wyrabiacie. Na waszej stronie, prócz obietnic jest tylko informacja o tym, czego szukacie i co chcecie kupić... przypadkowo interesują Was głównie cenne przedmioty. Nie ma żadnej informacji o tym kim jesteście, skąd jesteście, czy macie jakieś osiągnięcia, zbiory, cokolwiek? Nie wierzę, że interesuje Was cokolwiek prócz handlu.

Komentarz

Co rozumiesz przez słowo "cenne" przedmioty?

Komentarz

Choćby wszystko to, co zostało wymienione w tym ogłoszeniu.

PS. Nawet nie wiadomo, czy jesteście z Przemyśla.

Komentarz

Widzę, że nie potrafisz się określić. Skoro jesteśmy tacy źli poproś moderatora o usunięcie tego ogłoszenia abyśmy nie "oszukiwali" Przemyślaków.

Komentarz

Zamieszczone przez SkupMilitariow Zobacz posta
              Skoro jesteśmy tacy źli poproś moderatora o usunięcie tego ogłoszenia
              Gdybyś wykazał odrobinę zainteresowania to zauważyłbyś, że Radoos jest właśnie moderatorem.

Komentarz

postanowiłem wykazać odrobinę zainteresowania i znaleść info na temat moderatorów i nie moge znaleść ;/ prosze o pomoc

Komentarz

Zamieszczone przez b1std Zobacz posta
                  postanowiłem wykazać odrobinę zainteresowania i znaleść info na temat moderatorów i nie moge znaleść ;/ prosze o pomoc
                  Strona główna forum - "Pokaż listę moderatorów" - http://forum.przemysl24.pl/showgroups.php

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                    Gdybyś wykazał odrobinę zainteresowania to zauważyłbyś, że Radoos jest właśnie moderatorem.

Oczywiście wykazałem "odrobinę" zainteresowania i poszukałem Radoosa na liście użytkowników. Nic go nie wyróżnia spośród innych użytkowników poza pogrubionym nickiem. Natomiast twój nick od razu rzuca się w oczy i można przeczytać opis "pseudomoderator".

~SkupMilitariów

Komentarz

Odp: Skup militariów [wydzielone z ogłoszeń]

http://forum.przemysl24.pl/showgroups.php
                      Pray to your god, open your heart
                      Whatever you do, be afraid of the dark
                      Cover your eyes, the devil inside
                      One night of the hunter
                      One day I will get revenge
                      One night to remember
                      One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                        Strona główna forum - "Pokaż listę moderatorów" - http://forum.przemysl24.pl/showgroups.php

Zamieszczone przez SkupMilitariow

Oczywiście wykazałem "odrobinę" zainteresowania i poszukałem Radoosa na liście użytkowników. Nic go nie wyróżnia spośród innych użytkowników poza pogrubionym nickiem. Natomiast twój nick od razu rzuca się w oczy i można przeczytać opis "pseudomoderator".

A wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem.

Komentarz

killim go, killim !!
                          A co !!

Komentarz

Są różne silniki do for internetowych. Ten przycisk na samym dole forum naprawdę rzuca się w oczy, ale mniejsza z tym. To ja tu jestem "intruzem" numer 1. Przepraszam, że nie odkryłem tego, że Radoos jest moderatorem i za to, że próbowałem obronić swoje stanowisko. Lepiej wyrzucać/oddawać do muzeów te "drogocenne" rzeczy niż sprzedawać je oszustom, którzy nie wiadomo skąd są. Zwracam się również z prośbę o usunięcie mojego ogłoszenia, żeby nikt nie został oszukany przez pasjonatów którzy chcą uświadamiać ludzi, że ktoś interesuje się czymś poza normalną pracą i telewizorem. Jeszcze taka mała rada. Nie sprzedawajcie swoich drogocennych monet z okresu PRL innym oszustom skupującym monety! Nie pokazujcie filatelistom swoich unikatowych zbiorów znaczków pieczołowicie wycinanych z każdego listu! Mogą was oszukać! Dziwna jest Polska mentalność, że jeśli ktoś chce dobrze to jest bluzgany i mieszany z błotem.

Pozdrawiam
                            ~Kamil, tak jestem człowiekiem.

Komentarz

Pracuję...
                            X