REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilnie poszukiwany kurier

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pilnie poszukiwany kurier

Pilnie potrzebuję wysłać cóś
    wiadomo - kurier
    wiadomo - dzisiaj go zamówię

ale jak "zmusić" ów kuriera aby względnie wcześnie jutro odebrał przesyłkę ??

PS
    w DHL wczoraj zamówiłem kuriera, dzisiaj odebrał paczkę ale dopiero wieczorem - nader duże opóźnienie

Odp: Pilnie poszukiwany kurier

http://wysylajnajtaniej.pl/ wspolpracuja z DHL-em, kurier u mnie zawsze byl przed 11 godzina

Komentarz

Zamieszczone przez niezarejestrowany Zobacz posta
      http://wysylajnajtaniej.pl/ wspolpracuja z DHL-em, kurier u mnie zawsze byl przed 11 godzina
      dzięki
      choć skorzystałem jednak z wysyłajtaniej.pl
      mam nadzieję, że czasowo sie wyrobią bo cenowo jest lepiej

Jeszcze raz dzięki
      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

http://panpaczka.pl/ też szybko i tanio, jak zamawiałem do południa odbierali tego samego dnia.

Komentarz

Więc tak
          kurier przybył spóźniony (zamawiany do godz. 12) po moich interwencjach

Po rozmowie z kurierem okazuje się, że odbiór (godz.) niema wpływu na wyjazd paczki
          W większości o ile nie we wszystkich firmach wyjazd z Przemyśla odbywa się w godzinach wieczornych wiec godzina przekazania niema większego wpływu
          Dodatkowo kurierzy zwykli do południa rozwozić przesyłki a popołudniami odbierać

Komentarz

Generalnie to nie ma większego znaczenia o której kurier odbierze paczkę, paczka i tak z centrum logistycznego wyjedzie późną nocą. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby nie została doręczona na drugi dzień.

Komentarz

A czy każdy wymieniony przez was kurier wymaga podpisania umowy? przesyłki kurierskie bez umowy to zdecydowanie wygodna opcja ale nie wiem gdzie znaleźć spis kurierów posortowanych ze względu na rodzaj lub brak umowy. Będę wdzięczny za pomoc.

Komentarz

Ja staram się nie korzsytać z kuriera.

Komentarz

Ja za to bardzo chętnie korzystam z usług firm kurierskich i jestem bardzo do nich przekonany. Jestem pewny, że i tak większość z nas wiele razy już wybierała taką formę dostawy. Tym bardziej, że jest opcja śledzenia paczki co moim zdaniem jest bardzo fajnym rozwiązaniem.
                  Chcesz wiedzieć, w którym miejscu znajduje się Twoja przesyłka? Śledź na bieżąco, gdzie jest paczka – od momentu jej nadania, aż do dostarczenia!

Komentarz

Pracuję...
                  X