REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent- walentynki

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mongol
    rozpoczął temat Prezent- walentynki

Prezent- walentynki

Witam , ma ktoś pomysł na jakiś skromny prezent dla dziewczyny (17 lat) w cenie do 30 zł ? ;

• minnie
    odpowiedział(a)
    [QUOTE=Peori49;n151340]A może jest coś o czym ona marzy?

Właśnie! Trzeba to wiedzieć Ale myślę, że zawsze fajny będzie jakiś masaż. Albo może zabieg medycyny estetycznej np dobra i trwała depilacja laserowa, jak tutaj, albo zafunduj jej jakiś zabieg na twarz - może być coś takiego.

Zostaw komentarz:

• Biofi54
    odpowiedział(a)
    Może jakiś kosz słodyczy? Każdy lubi słodkości.

__

skup aut Wrocław

Zostaw komentarz:

• Kri_Mak_Man
    odpowiedział(a)
    Ja swojej dziewczynie zrobiłem dość nietypowy prezent jak na walentynki, bo postanowiłem Wydać Książkę, którą napisała. To znaczy oczywiście to nie ja ją wydałem, a specjalna firma, która się tym zajmuje, ale oczywiście bardzo się z tego ucieszyła. Już od kilku lat coś tam sobie pisze, więc stwierdziłem, że byłoby jej bardzo miło jeśli zrobiłbym jej taki prezent i oczywiście nic się w tym zakresie nie pomyliłem

Zostaw komentarz:

• margolka
    odpowiedział(a)
    Tym razem na walentynkowy prezent dla mojego chłopaka wybrałam zestaw kosmetyków. W sklepie https://sklep.barwa.com.pl/ udało mi się wybrać fajny zestaw za niedużą sumkę. Produkty z tego sklepu są naprawdę wysokiej jakości, a do tego często pojawiają się nowości. W tym sklepie oszczędzam kiedy uzupełniam kosmetyczkę

Zostaw komentarz:

• radek22
    odpowiedział(a)
    Walentynki już za nami ale jeśli ktoś ma córki to jeszcze dzień kobiet. Ja swoim dzieciom dziewczynkom postanowiłem, że w tym roku kupię lalki W sumie to powinno im się bardzo spodobać.
    Lalki Equestria Girls My Little Pony mogą stać się prawdziwymi przyjaciółkami Twojej córki. Pięknie wykonane i staranne detale sprawią, że zabawie nie będzie końca.

Zostaw komentarz:

• Drimil
    odpowiedział(a)
    Ja zawsze daję biżuterię

Zostaw komentarz:

• Peori49
    odpowiedział(a)
    A może jest coś o czym ona marzy?

__

https://krakow-atrakcje.pl/

Zostaw komentarz:

• jowiteks
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez PrzemciuKK Zobacz posta
    Ja chciałbym swoją narzeczoną zapisać do salonu kosmetycznego http://paznokcie-lublin.pl/ na stylizację paznokci. Wiem, że to może dość nietypowy pomysł na prezent walentynkowy, ale wydaje mi się, że warto. Tym bardziej jestem skłonny wykupić taką usługę, że moja ukochana od jakiegoś czasu ciągle narzeka na swoje paznokcie i nie ma kompletnie czasu, żeby samej o nie zadbać, więc taka wizyta u kosmetyczki wydaje mi się dobrym pomysłem
    moim zdaniem to fajny pomysł, przede wszystkim dopasowany do potrzeb i z serca na pewno prezenty robione własnoręcznie to również genialny pomysł

Zostaw komentarz:

• ireneszus
    odpowiedział(a)
    Bukiet kwiatów powinien być idealny

______
    https://relacjeinwestorskie.edu.pl/

Zostaw komentarz:

• radek22
    odpowiedział(a)
    Ja zrobiłem coś całkowicie innego niż oczekiwała moja dziewczyna. Kupiłem kilka półfabrykatów jubilerskich i złożyłem sam kolczyki i bransoletkę. Moja druga połówka była wniebowzięta gdyż nie sadziła, że jestem w stanie wykonać własnoręcznie biżuterię.
    Srebrne półfabrykaty jubilerskie próby 925 to drobne elementy, z których można tworzyć biżuterię srebrną własnego autorstwa. Dzięki tym półwyrobom do wyrobu biżuterii, samodzielnie złączysz ze sobą łańcuszki, przywieszki, bigle, sztyfty, krawatki, kulki, przywieszki oraz inne srebrne komponenty i kamienie SWAROVSKI do produkcji biżuterii, tworząc własną wyjątkową biżuterię próby 925. Nasze komponenty jubilerskie produkowane są ze srebra próby 925 (bez dodatku niklu) z opcją zakupu produktów grawerowanych oraz z powłoką galwaniczną ze złota żółtego i różowego, a także czarnego oraz jasnego rodu. Do najpopularniejszych półfabrykatów należą blaszki srebrne wycinane laserowo z blach tzw. celebrytki oraz bigle srebrne do tworzenia kolczyków, krawatki do wyroby wisiorków i bazy tłoczone pod kryształy marki SWAROVSKI. W naszej ofercie są także zapięcia (karabińczyki), bazy łańcuszkowe do tworzenia bransolet oraz naszyjników, elementy do podwieszania przedstawiające wiele popularnych motywów, kółeczka łączące, kulki ozdobne, zaciskowe i wiele innych. Jako bezpośredni producent srebrnych półwyrobów próby 925 mamy też możliwość naniesienia na produkty dowolnych napisów lub logotypów marki. Tworzymy też na zlecenie klienta indywidualne projekty elementów ciętych laserowo oraz odlewów 3D. Całość oferty skalkulowana została z myślą o klientach B2B, tak więc oferowane przez nas ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Liczymy na to, że dzięki półfabrykatom ze srebra naszej produkcji, osiągniecie Państwo sukces we własnym biznesie, a biżuteria tworzona z elementów SILVEXCRAFT stanie się hitem sprzedażowym.

Zostaw komentarz:

• sietlik
    odpowiedział(a)
    Walentynki minęły już ale zawsze znajdzie się okazja na dawanie prezentów, czy to urodziny, imieniny czy też inna okazja. Ja nie wiem co kupić bratu na imieniny ale chyba zdecyduje się jednak na portfel. Widziałam eleganckie męskie portfele na stronie https://www.galante.pl/ i nie wiem na który się zdecydować, bo tak na prawde wszystkie są nowoczesne. Jaki Wy byście wybrali dla meżczyzny ?

Zostaw komentarz:

• Evaia68
    odpowiedział(a)
    Cięzko coś znaleźć w tej cenie.

__

chwilówki opinie

Zostaw komentarz:

• margolka
    odpowiedział(a)
    Walentynki uczciliśmy romantyczną kolacją i drobnymi upominkami, a prawdziwą atrakcję postanowiliśmy sobie zrobić na wiosnę. Chcemy spędzić jeden dzień na torze kartingowym w https://kartingowynarodowy.pl/ Gokarty nas połączyły, są naszą pasją, więc chcemy w w ten sposób przedłużyć dzień zakochanych.

Zostaw komentarz:

• miron123
    odpowiedział(a)
    bilet do kina może, albo płyta, książka, ew. jakaś pomadka czy w ogóle kosmetyk z tańszej firmy, drogeryjnej

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X