REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

hotel gloria

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• hotel gloria

Mam pytanie czy ktoś z was w ostatnim czasie pracował w hotelu gloria jako kelnerka? Czy to nie jest wał i jaka jest tam atmosfera.

Czekam na szybko odpowiedź

Odp: hotel gloria

2 koleżanki pracowały , nie narzekały zbytnio ale prace jednak zmieniły bez wahania gdy nadarzyła się okazja. Minusy pracy w glori to oczywiście natrętni, pijani goście jeżeli jesteś atrakcyjna oraz praca nocami. O mobingu i innych takich nie słyszałem od koleżanek. Płaca marna ale lepsze to niż nic.

Dołącz do mnie:

Komentarz

pracowałem w tym hotelu przez niecały rok,
      całkiem dobrze mi tam było,
      z pracownikami można się było dogadać, z szefostwem też,
      później poszedłem do innej pracy ponieważ zaproponowano mi wyższe zarobki,

Komentarz

spoko hotelik i spoko atmosfera
        Nie wiesz, w jaki sposób wybrać to wystarczająco duże miasto, aby znaleźć salon z ofertą również dla Ciebie! Wystarczy, że dobrze poszukasz!

Komentarz

Na dobrą sprawę nie byłem jeszcze nigdy w tym hotelu więc ciężko jest mi powiedzieć cokolwiek o tym miejscu. Jak dla mnie zawsze fajne są łóżka hotelowe w których mi się dobrze śpi. Nawet widziałem, że można kupić specjalne materace hotelowe https://sweetsen.pl/blog/materace-ho...wana-do-hoteli i jestem zdania, że fajnie jest mieć taki materac również u siebie w sypialni.

Komentarz

Pracuję...
          X