REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dymisja Wojciecha Błachowicza

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Dymisja Wojciecha Błachowicza

  Dymisja Wojciecha Błachowicza

  http://nowepogranicze.com/index.php/...ha-blachowicza

  Wojciech Błachowicz złożył rezygnację z funkcji zastępcy prezydenta miasta Przemyśla. - Formuła współpracy się wyczerpała. Nie mam możliwości realizowania swoich planów i zamierzeń - powiedział nam szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej.
  Dymisja Błachowicza nie jest niespodzianką. O końcu koalicji PO-Regia Civitas mówiło się już od kilku tygodni. Prezydent Robert Choma wiele miesięcy temu zapowiadał, że nie wyobraża sobie, by Błachowicz mógł pozostać jego zastępcą i równocześnie konkurować z nim o fotel prezydenta miasta.

  Zapytaliśmy Wojciecha Błachowicza, czy jego dymisja ma związek z nadchodzącymi wyborami. - Nie chciałbym tego szerzej komentować. Mogę powiedzieć tyle, że decyzja o rozstaniu się była decyzją prezydenta. Nie chciałem tego przeciągać w czasie. Jutro moja rezygnacja będzie przyjęta.

  Opublikowano: 11 maj 2014
  Ostatnio edytowany przez sstefan; [ARG:4 UNDEFINED].

 • #2
  Odp: Dymisja Wojciecha Błachowicza

  Zamieszczone przez sstefan Zobacz posta
  Zapytaliśmy Wojciecha Błachowicza, czy jego dymisja ma związek z nadchodzącymi wyborami. - Nie chciałbym tego szerzej komentować.

  http://www.portalprzemyski.pl/dymisj...a-blachowicza/
  Wiceprezydent Przemyśla Wojciech Błachowicz złożył rezygnację. Jego odejście jest podyktowane zamiarem startu w jesiennych wyborach samorządowych na prezydenta miasta.

  Komentarz

  Pracuję...
  X