REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybieramy prezydenta RP

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wybieramy prezydenta RP

Na kogo zagłosujesz podczas wyborów prezydenckich :?: :!:
    1
    Cimoszewicz
    0.00%
    0
    Kaczyński
    100.00%
    1
    Tusk
    0.00%
    0
    Religa
    0.00%
    0
    Lepper
    0.00%
    0
    Giertych
    0.00%
    0
    Mam innego kandydata
    0.00%
    0
    Nie wiem
    0.00%
    0
    -Kolarstwo górskie

Rada wyższa wybrała Cimoszewicza - ja tam na polityce wcale się nie znam ops:

Komentarz

cimoszewicz, chociaz zastanawia mnie co by bylo gdyby lepper wygral;]

Komentarz

Cimoszewicz dużo u mnie stracił ostatnimi czasy.

1. Zmiana zdania w sprawie kandydowania - cyniczna zagrywka moim zdaniem.
        2. Zachowanie przed komisją orlenowską - jego wyjście to popis arogancji; mógł zostać i odegrać rolę pokrzywdzonego
        3. Unikanie debat z innymi kandydatami - chwyt socjotechniczny mający pokazać przewagę nad rywalami, bo "duży nie zadaje się z małymi"
        4. Ugięcie się pod presją górniczych awanturników i wypowiedź dla TVP1 pełna troski o niedolę górników - a gdzie pozostali, pracujący w ciężkich warunkach? Budżetowi, czyli nam pozostałym przybył kolejny ciężar do udźwignięcia, a on podarował nie-swoje pieniądze.

Choć, jeśli przyjdzie wybierać między nim a Kaczyńskim, to ręka mi zadrży...
        Jedno jest pewne - w pierwszej turze na pewno nie on!
        Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Nie ma takiej opcji w ankiecie 'na nikogo' :P

Komentarz

To bedą pierwsze wybory w których zagłosuję zgodnie ze swoim sumieniem, czyli Kaczyński!!! (Tylko nie wiem jak on ma na imię :D)

Komentarz

Netka, ja wybrałam nic "nie wiem" ;P

Komentarz

Szkoda tracić czas na wybory, lepiej pójśc na piwo :mrgreen: :!:

Komentarz

Zamieszczone przez em
                  Netka, ja wybrałam nic "nie wiem" ;P
                  Ale to nie to samo co 'na nikogo'. :? Bo ja wiem... że nie pójdę.

Komentarz

Prawda że to nie to samo, pytanie 'na nikogo' tez będzie źle sprecyzowane

Komentarz

Komentarz

Zamieszczone przez petro
                        Szkoda tracić czas na wybory, lepiej pójśc na piwo :mrgreen: :!:
                        Z podmiotu stajesz się przedmiotem. Dobrowolnie zrzekasz się swych praw. Demokracja to suma pojedynczych głosów. Kto tego nie rozumie, nie powinien narzekać na rzeczywistość.

Komentarz

Przekonaj mnie dlaczego mam głosować, a wtedy nie pójdę na piwo tylko do lokalu wyborczego. Który kandydat jest najodpowiedniejszy?

Komentarz

Nie jestem tubą propagandową żadnego z nich. Zadaj sobie trochę trudu i posłuchaj (poczytaj), co mówią w sprawach dla Ciebie najważniejszych.
                            Dlaczego powinieneś pójść? Tym razem odwołam się do Twojej ambicji. Jest taka teoria o niewolnictwie społecznym. Mówi ona, że istnieje kategoria ludzi bezwolnych ("niewolników"), którym "wszystko jedno", gotowych na duże ograniczenie swej wolności (rozumianej jako swoboda wyboru) za cenę zapewnienia minimum egzystencji i gwarancji przeżycia. Jest i druga kategoria - "panów". Oni są liderami mniejszych (rodzina) lub większych (np. partia, naród) społeczności. Nadają ton zmianom, wymyślają idee i wcielają je w życie - są "kapitanami" i "sternikami" swych okrętów. Walczą o swoje.
                            Wkraczając w dorosłe życie dokonujemy wyboru (na szczęście nie ostatecznego!) do której grupy aspirujemy - "panów" czy "niewolników"?
                            Tyle teoria. W rzeczywistości jesteśmy trochę "panami" a trochę "niewolnikami". Jeśli jeszcze nie zadałeś sobie pytania czegop jest więcej w Tobie, to czas wyborów jest dogodnym momentem. Chcesz mieć wpływ na swoje życie czy biernie się przyglądać, jak inni zmieniają je za Ciebie?
                            Wybór należy do Ciebie.

Komentarz

Szkoda pisać o polityce bo teraz to można tylko napisać co trzeba zrobić aby ten burd.. posprzątać!!
                              -Kolarstwo górskie

Komentarz

Pracuję...
                              X