REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry polityczne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gry polityczne

www.epolityk.yoyo.pl - Czy chciałbyś poczuć jak to jest zostać posłem, sędzią Trybunału Konstytucyjnego albo nawet prezydentem. Jest to niewątpliwie trudne do dokonania, choć z drugiej strony obserwując to co się dzieje w polskiej polityce można tego dokonać bez jakiegokolwiek przygotowania czy wykształcenia. www.epolityk.yoyo.pl jest to gra online w której możesz poczuć namiastkę bycia aktywnym uczestnikiem tego co dzieje się w naszym kraju. Możesz zostać członkiem dowolnej partii politycznej i spróbować swoich umiejętności w gąszczu polskiej polityki, co z pewnością nie jest proste.
    A jakim politykiem ty byłbyś!?
    Poza samą przyjemnością z gry możesz się zapoznać jak się "uprawia" politykę w naszym kraju, poznać wielu nowych ludzi oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
    Jednakże ostrzegam - niekiedy to co dzieje się w rzeczywistości w polityce przebija po stokroć pomysły wyobraźnię wirtualnych polityków.

Gra ruszyła niedawno, wciąż czeka na nowych graczy i można jeszcze zrobić karierę wielkiego polityka :D. Jeśli kogokolwiek zainteresowałem to po szczegóły zapraszam na stronę gry -> www.epolityk.yoyo.pl
    - I Ty zostaniesz politykiem!

Odp: Gry polityczne

a testy na ojcostwo tez sa w tej waszej grze? mozna okazac sie wirtualnym, politycznym ojcem dyrektorki wlasnego biura poselskiego?

Komentarz

hehe, no też zadałem podobne pytanie osobie która się opiekuje grą, wymysla różne wydarzenia, tworzy nowe tematy do dyskusji, pilnuje porządku na forum itp. i dowiedziałem się iż czasem jest tak, że rzeczywistość potrafi przegonić w absurdach, aferach i wydarzeniach pomysły ludzi z największą wyobraźnią :D

Komentarz

Odkopałem swój stary temat :-D
        Dostałem dziś link do nowej, możnaby rzecz rewolucyjnej gry internetowej o temacie politycznym. Z tego co sie zorientowałem w grze dbamy o dwie główne rzeczy: kasę i reputację. Pieniądze zarabiamy prowadząc biznes, pracując. Możliwości wydawania jest mnóstwo - kupno jakiegoś lokalu pod biznes, zrobienie ataku na przeciwnika, wiece z wyborcami itp. itd.
        Mnie juz wciągnęło. POdaję swój link polecający - dzięki rejestracji przez niego zyskam nieco reputacji - tak więc zachęcam gorąco do rejestrowania:

http://www.politycznegierki.ovh.org/...php?poleca=154

Komentarz

Pracuję...
        X