REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry polityczne

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Gry polityczne

  www.epolityk.yoyo.pl - Czy chciałbyś poczuć jak to jest zostać posłem, sędzią Trybunału Konstytucyjnego albo nawet prezydentem. Jest to niewątpliwie trudne do dokonania, choć z drugiej strony obserwując to co się dzieje w polskiej polityce można tego dokonać bez jakiegokolwiek przygotowania czy wykształcenia. www.epolityk.yoyo.pl jest to gra online w której możesz poczuć namiastkę bycia aktywnym uczestnikiem tego co dzieje się w naszym kraju. Możesz zostać członkiem dowolnej partii politycznej i spróbować swoich umiejętności w gąszczu polskiej polityki, co z pewnością nie jest proste.
  A jakim politykiem ty byłbyś!?
  Poza samą przyjemnością z gry możesz się zapoznać jak się "uprawia" politykę w naszym kraju, poznać wielu nowych ludzi oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
  Jednakże ostrzegam - niekiedy to co dzieje się w rzeczywistości w polityce przebija po stokroć pomysły wyobraźnię wirtualnych polityków.

  Gra ruszyła niedawno, wciąż czeka na nowych graczy i można jeszcze zrobić karierę wielkiego polityka :D. Jeśli kogokolwiek zainteresowałem to po szczegóły zapraszam na stronę gry -> www.epolityk.yoyo.pl
  - I Ty zostaniesz politykiem!

 • #2
  Odp: Gry polityczne

  a testy na ojcostwo tez sa w tej waszej grze? mozna okazac sie wirtualnym, politycznym ojcem dyrektorki wlasnego biura poselskiego?

  Komentarz


  • #3
   Odp: Gry polityczne

   hehe, no też zadałem podobne pytanie osobie która się opiekuje grą, wymysla różne wydarzenia, tworzy nowe tematy do dyskusji, pilnuje porządku na forum itp. i dowiedziałem się iż czasem jest tak, że rzeczywistość potrafi przegonić w absurdach, aferach i wydarzeniach pomysły ludzi z największą wyobraźnią :D
   - I Ty zostaniesz politykiem!

   Komentarz


   • #4
    Odp: Gry polityczne

    Odkopałem swój stary temat :-D
    Dostałem dziś link do nowej, możnaby rzecz rewolucyjnej gry internetowej o temacie politycznym. Z tego co sie zorientowałem w grze dbamy o dwie główne rzeczy: kasę i reputację. Pieniądze zarabiamy prowadząc biznes, pracując. Możliwości wydawania jest mnóstwo - kupno jakiegoś lokalu pod biznes, zrobienie ataku na przeciwnika, wiece z wyborcami itp. itd.
    Mnie juz wciągnęło. POdaję swój link polecający - dzięki rejestracji przez niego zyskam nieco reputacji - tak więc zachęcam gorąco do rejestrowania:

    http://www.politycznegierki.ovh.org/...php?poleca=154
    - I Ty zostaniesz politykiem!

    Komentarz

    Pracuję...
    X