REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chrzescijanska Unia Jednosci

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chrzescijanska Unia Jednosci

z przeprowadzonych sondazy wynika ze M. Jurek najwieksze poparcie dla tworzenia nowej partii ma wlasnie u nas na Podkarpaciu. Co o tym mysla przemyscy internauci? Moim skromnym zdaniem facet jest zdecydowany i konsekwentny! Natomiast nic mi nie wiadomo o jego zapatrywaniach ideologicznych. Nazwa Chrzescijanska niczego nie wyjasnia a raczej zaciemnia z tego powodu ze wiele partii szermujac ta nazwa okazalo sie jak zwykle ze chodzi glownie o koryto. Zdeterminowany taka konsekwencja przywodca mialby wielkie szanse majac sensowny program. ze swej strony moge udawac fanatyka religijnego gdybym mial pewnosc ze Polska nalezy do Polakow a obywatele ani mysla opuszczac rodzinne strony!
    Siedzac zalosnie nad bakiem
    Dumalem o zyciu takiem;
    Zeby to tak bylo mozna
    By kazda chec plocha, zdrozna
    Byla ode mnie odlegla,
    By mysl moja zawsze biegla
    Ku zacnosci, ku dobremu
    I sluzyla tylko jemu.
    I wciaz bym sie doskonalil,
    Tak zeby mnie kazdy chwalil.
    Ale, jak to zawsze bywa,
    Ze krotko trwa chec poczciwa.Jakos mi to potem przeszlo
    I, co najgorsze, sie obeszlo.
    Pisane 100 lat temu a nic nie stracilo na aktualnosci.

Odp: Chrzescijanska Unia Jednosci

Ciekawy skrót nazwy.

Komentarz

Marek Jurek jest "porąbany" jeszcze gorzej od Kaczorów i nazwał bym go (bo już można) "papierem toaletowym Rydzyka! To jest fanatyk religijny, który powinien żyć w XV i to na południu Europy, np. Hiszpanii gdzie Św, Inkwizycja dokonywała zbrodni w Imię Chrystusa...
      Już Kaczyńscy mieli poparcie Podkarpacia ale oszukali wszystkich nań głosujących.
      Kuchciński "sprzedał" Przemyśl za posadę.
      Nie pisz takich herezji bo Ci tak nabluzgam ile dupa wytrzyma!
      Kim jesteś? Moherem czy "przydupasem" kleryka?
      Eto ja druzja...

Komentarz

Nie jestem fanatykiem jakiejs ideologii i kazdy kto ma zamiar wcielac w zycie humanitaryzm , sprawiedliwosc i dobro moze liczyc na moje poparcie! Ale znam sposob zeby wiedziec czy ktos oszukuje. M.J. facet o wygladzie dozywotniego ministranta jest zainteresowany tylko ideami teologicznymi. A te jak wiadomo sie nie sprawdzily! Ale powtorze jeszcze raz; moge zaczac chodzic do kosciola jezeli sytuacja ulegnie poprawie!!!

Komentarz

Nie jestem fanatykiem jakiejs ideologii i kazdy kto ma zamiar wcielac w zycie humanitaryzm , sprawiedliwosc i dobro moze liczyc na moje poparcie!
          Definicje sloganów humanitaryzm, sprawidliwość itp. są ogólnie znane i dostępne dla wszystkich, którzy chcieliby je poznać. Warto jednak zastanowić się co te słowa znaczą w ustach takich fanatyków jak Jurek, czy innych psychopatów. Obawiam się, że oni mają własne, odbiegające od normy definicje.

Komentarz

Dlatego trzeba ostroznie z farbowanymi lisami. Program M> Jurka to powrot do idei panowania kosciola nad swiatem. Na razie aborcja potem zakaz rozwodow nastepnie powrot inkwizycji i wiele innych wynalazkow uzasadnianych potrzeba zbawienia! Wiem o tym doskonale! Ale nie mam pewnosci czy to nie lepsze od powrotu niewolnictwa? Wszak feudalizm to postepowa ideologia w stosunku do braku jakiejkolwiek wolnosci. W dobie powszechnej globalizacji czlowiek szary bedzie rzecza okreslana przez pseudonaukowcow na ile jest przydatny i co mozna z niego wydusic. Zostanie odchumanizowany. Poczatki juz sa widoczne. Mam nadzieje na meza opatrznosciowego ktory musi sie pojawic i zaszczepic nadzieje!

Komentarz

Pracuję...
            X