REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityczny wątek pitera

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polityczny wątek pitera

Postanowiłam zrobić to dla pitera i założyłam wątek specjalnie dla niego:P.
    Tak więc drogi piterze. W tym wątku możesz wypowiadać sie ile tylko chcesz na temat Twojej ukochanej polityki, o wszystkim co Cię boli, o nienawiści do Chomy itp itd... Nie będziesz musiał w innych wątkach wtrącać tematu polityki i próbować przekonywać innych o swoich racjach. Myślę że dzięki temu wszyscy będą zadowoleni.
    Toteż piter, do dzieła!:P

EDYTA:
    Pozwoliłem sobie zmienić temat na bardziej adekwatny do zamierzeń autora.
    alien
    Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: edycja tematu
    Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Odp: Wątek pitera

Nie lepiej założyć mu jakiś polityczny dziennik internetowy? :/

Komentarz

Odp: Polityczny wątek pitera

Coś widzę, że piter nie bardzo chce pisać. Może dlatego, że "nie interesuej go stricte polityka a sprawy społeczne oraz humanitaryzm". Więc piter, jaki zaproponujesz sposób na uzdrowienie systemu lecznictwa, emerytalnego oraz ubezpieczeń w Polsce, przy okazji dobrze jakby ten system pozytywnie wpłynął na zmniejszenie się bezrobocia oraz wzrost płac. Myślę, że dotyka to zagadnienie dosyć mocno twoich zainteresowań.

Komentarz

Serdecznie dziękuję!!! Myślę że sprawy lecznictwa i emerytalne to nie poolityka lecz społeczne i socjalne! Polityka idealna od praktycznej różni się jak mrówka od słonia. Wyczyny P. Chomy podpadają pod moralność i etykę. nie wiem czy ktoś chce dyskutować o wyższości np. niewolnictwa nad feudalizmem i vice-versa? Moją pasją jest zwalczanie cwaniaków w rodzaju Chomy którzy na grzbietach naiwniaków doszli do władzy przy pomocy nieuczciwych metod!!! Cały czas mam nadzieję ze ten proces można przyspieszyć pisząc prawdę, Ale chyba się łudzę bo wiem że dotego społeczeństwo musi dojrzeć. Czyli mówiąc krótko tak dostatać popalić że wreszcie będzie miało dość. Nadzieja umiera ostatnia!!!

Komentarz

Widzisz piter, dalej nie potrafisz się konkretnie ustosunkować do zadanego pytania, co ty tego chomę tak tępisz, jest wiele wiecej osób, które dużo więcej złego zrobiły dla Przemyśla.

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
          Myślę że sprawy lecznictwa i emerytalne to nie poolityka lecz społeczne i socjalne!
          Tak, dokładnie i sam napisałeś w którymś tam wątku, że to te sprawy bardziej cię interesują niż polityka. Jak znajdę to zacytuję...

No i znalazłem :
          Polityka nie interesuje mnie wtak znacznym stopniu jak sprawy społeczne, humanitaryzm szeroko pojety
          Ostatnio edytowany przez yankes_69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

nie zapedzaj go w trudne pytania bo sie jeszcze odwroci na lewa strone;]

ale zauwazyles yankes ze nijak nie ma konkretnych "przepisow" na uleczenie naszego miasta?
            narzekac kazdy moze... jedni lepiej, piter gorzej:>

Komentarz

Chcesz Yankes odpowiedzi na pytanie nad którym się głowią najtęższe rozumy. Mam jedyną radę; strajki i to permanentne tak jak na początku solidarności. 21 punktów o które walczyliśmy a w chwili obecnej prawie zapomniane! Kiedy politykom zaczyna się robić gorąco to zaczynają wychodzić z ocipienia wywołanego władza i myślą realistycznie.
              Co do Chomy to wszyscy w przemyślu go znają i niczym on się nie różni od innych takich jak np.; Wałęśą czy kwaśniewski nazwisko jest tu najmniej ważne! Po za tym jak walczyć o humanitaryzm z nieistniejącym wrogiem? No bo eliminując polityków /którzy te nieszczęścia czynią realnymi/ wroga tego zabraknie.
              Panie Norek recepta jest prosta jak drut - pozbyć się chomy i zapomnieć o tym niechlubnym epizodzie !!!

Komentarz

Mam jedyną radę; strajki i to permanentne tak jak na początku solidarności.
                Strajki nie pomogą, rozwiązanie jest proste, wystarczy zobaczyć jak cywilizowane kraje załatwiły ten problem. Szpitale zabiegają o pacjenta a nie odwrotnie tak jak u nas.

Komentarz

Panie Norek recepta jest prosta jak drut - pozbyć się chomy i zapomnieć o tym niechlubnym epizodzie !!!
                  Mhm bo to wlasnie on jest winny ze lekarze strajkuja w calym kraju, ze strajkuja tez kolejarze i ze z Polski wyjechalo ok 2mln mlodych ludzi.
                  Kurcze fajne masz te teorie, ponawiam propozycje napisania ksiazki science fiction;]

Komentarz

Niestety Norek ON JEST WSPÓŁWINNY!!! Trochę go przeceniasz! Ale jakieś 22000 bezrobotnych w Przemyślu i okolicy to jego zasługa!!! Nie słyszałem aby Choma choć raz zaprotestował przeciwko tym zarzutom które raczyłeś wymienic. Jeśli to że złamał prawo i oszukał państwo jest fikcją to zastanów się gdzie ty żyjesz. Czy nie widzisz że to oszust i niewybredny demagog? Czego się jeszcze można po nim spodziewać?
                    Yankes gdyby można można było zarobić więcej lekarzom niż w ;cywilizowanych krajach; to lobby lekarskie z Religą na czele już dawno by tak zrobiło! U nas trzeba mieć końskie zdrowie aby móc sobie pozwolić na chrowanie. Druga alternatywa to łapówki i to daje większą kasę! Ja chcę doczekać czasów kiedy i człowiek schrowany będzie miał szansę na to że mając jak na razie nic nie warte ubezpieczenie - będzie mógł się leczyc.

Komentarz

to nie dozyjesz tych czasow, podobnie jak my nie dozyjemy czasow kiedy ty znajdziesz sobie prace albo przestaniesz narzekac na politykow;]
                      A zastanowiles sie kiedys moze ze nikt nie zarzucil naszemu prezydentowi tego co ty napisales?
                      heh cienki jestes bo nie masz dowodow wlasciwie na nic, a gdyby blisko polowa naszego miasta byla bezrobotna to ciekaw jestem skad te wszyskie firmy by sie braly...

Komentarz

Ale jakieś 22000 bezrobotnych w Przemyślu i okolicy to jego zasługa!!!
                        Nie, to ich zasługa, sam na chwilę obecną mogę wskazać około 10 wolnych miejsc pracy gdzie pracodawca się prosi aby ktoś przyszedł, zarobki może nie są powalające ale są.

Yankes gdyby można można było zarobić więcej lekarzom niż w ;cywilizowanych krajach; to lobby lekarskie z Religą na czele już dawno by tak zrobiło!
                        A nie zauważyłeś, że coś takiego jak strajki jest dla nich jak woda na młyn. Ci, którzy w normalnej sytuacji poszliby bezpłatnie do przychodni teraz idą do prywatnych gabinetów, i jeszcze co ciekawsze, że potem ci biedni lekarze w ramach prywatnego leczenia robią badania i zabiegi pacjentowi korzystając ze sprzętu w państwowym szpitalu, powiedz mi ku...a jakim prawem? Sytuacja jaka jest w chwili obecnej jest dla nich czymś wspaniałym. Prostym rozwiązaniem jest całkowita prywatyzacja szpitali oraz zrobienie konkurencji zus'owi oraz nfz'etowi. W takiej sytuacji szpital nie dość, że świadczy usługi na wysokim poziomie, zabiega o klienta to jeszcze jest firmą dochodową, która nie tylko sama sie utrzymuje ale daje zatrudnienie i pieniądze dobrym lekarzom. W uprzednim tygoniu moja matka była oczywiście prywatnie u ordynatora oddziału ortopedycznego w szpitalu na monte cassino ponieważ ma problemy z kolanem. I korzystając z wizyty w prywatnym gabinecie musiała sobie sama kupić dwie strzykawki oraz lek niezbędny do ściągnięcia jakiejś tam cieczy. Oczywiście za wizytę również zapłaciła. Diagnoza: stan zapalny jakiejś tam części kolana. Wczoraj pojechaliśmy do pewnego znanego lekarza pod Rzeszowem, który nie patrząc na zdjęcie w 3 minuty prawidłowo zdiagnozował chorobę. Za dwa tygodnie zabieg. Teraz wrócę do wątku przewodniego - czy uważasz, że w prywatnym szpitalu taki kaczmarz byłby ordynatorem?? Otóż nie, wyleciałby po pierwszej takiej diagnozie.

Ja chcę doczekać czasów kiedy i człowiek schrowany będzie miał szansę na to że mając jak na razie nic nie warte ubezpieczenie - będzie mógł się leczyc.
                        A ja chcę doczekać czasów gdy dzięki mojemu ubezpieczeniowi będę mógł skorzystać ze świadczeń, które ono zapewnia, bo na razie są to pieniądze utrzymujące administrację zusu oraz nfz'etu

Komentarz

Yanes to co napisałeś to świeta prawda! Gdzie im bedzie lepiej niż w takim bałaganie? tylko sam widzisz że bez forsy na łapowki i swoj sprzet u wielu z nich jesteś intruzem zakłocającym prace w placowkach medycznych. Sam sie lecze i też mam pewne doświadzenia. Za leki płace 180 pl - po zaznajomieniu sie z listą lekow refundowanych 47pl!!! Dlaczego popieram ten strajk? Myśle że jest grupa lekarzy uczciwych /a może przestraszonych/ ktora nie jest pazerna i skora do ryzykowania tzn.; wyprowadzania w kajdankach. Jeśli lekarze wymuszą wyższe pensje to w odwecie rząd wymusi uczciwą prace!

Komentarz

Gdzie im bedzie lepiej niż w takim bałaganie?
                            Nigdzie !

tylko sam widzisz że bez forsy na łapowki i swoj sprzet u wielu z nich jesteś intruzem zakłocającym prace w placowkach medycznych.
                            Jakby to było prywatne to byłbyś gościem.

Myśle że jest grupa lekarzy uczciwych /a może przestraszonych/ ktora nie jest pazerna i skora do ryzykowania tzn.; wyprowadzania w kajdankach.
                            Ci co ryzykuję wyprowadzenie w kajdankach to ci co biorą!

Jeśli lekarze wymuszą wyższe pensje to w odwecie rząd wymusi uczciwą prace!
                            Ty chyba naprawdę jesteś chory skoro tak twierdzisz, ale wydaje mi się, że leczysz nieodpowiedni organ.

Komentarz

Tonący brzytwy się chwyta. Biorąc pod uwagę tempo przemian w naszym kraju to wątpię czy zdążę się załapać na reformy w lecznictwie a to dla mnie oznacza kilka lat życia mniej. Lekarze usiłują nam wmówić że papierosy i alkohol skracają życie a nie widzą lub udają że nie widzą iż to brak prawdziwych reform też jest przyczyną przedwczesnych zejść.
                              Nie pij i nie pal a zdrowszy umrzesz!

Komentarz

Pracuję...
                              X