REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityczny wątek pitera

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  Odp: Polityczny wątek pitera

  Zamieszczone przez piter Zobacz posta
  Chcesz Yankes odpowiedzi na pytanie nad którym się głowią najtęższe rozumy. Mam jedyną radę; strajki i to permanentne tak jak na początku solidarności. 21 punktów o które walczyliśmy a w chwili obecnej prawie zapomniane! Kiedy politykom zaczyna się robić gorąco to zaczynają wychodzić z ocipienia wywołanego władza i myślą realistycznie.
  To mnie bardzo zainteresowalo: mysle o tych 21 punktach na tablicach gdanskich. Czytales je kiedykolwiek? Bo to jest czysta socjalistyczna bzdura. Te tablice sobie stoja w muzeum w stoczni gdanskiej (tam je sobie przeczytalam, bo raz do roku w gdansku jestem): jest tam podwyzka o 300% plac, zabezpieczenia do konca zycia dla robotnika pracujacego lub niepracujacego, brak podwyzek (w koncu odgornie byly robione) i stek nonsensow.
  Tablica funkcjonuje jako symbol i jej literalne zapisy przyprawiaja nawej wojujacego postkomuniste o zawrot glowy dzisiaj. Dobrze, ze zapomniane, bo to nie ta rzeczywistosc. Piter, czym ty myslisz?

  Komentarz


  • #17
   Odp: Polityczny wątek pitera

   Zuza robotnicy powinni teraz dopisać jeszcze jeden postulat, a mianowicie: "Komuno wróć".

   Komentarz


   • #18
    Odp: Polityczny wątek pitera

    Ech, Roberto, nigdy nie zawodzisz :( Robotnicy powinni napisac: panuj jak najdluzej, KAPITALIZMIE!

    Komentarz


    • #19
     Odp: Polityczny wątek pitera

     zuza ile ty masz lat? Wszak ten cały kapitalizm jest oparty na zdradzie polaków przez politycznych cwaniaków. Przecież cała solidarność powstała na bazie walki o socjal. nie było tam nawet wzmianki o kapitaliżmie a tym bardziej o liberaliżmie. Zaręczan ci że gdyby chodziło w ówczesnej propagandzie o co innego to solidarność byłaby epizodem. dlatego z czystym sumieniem twierdzę że doszło do zdrady ideałów solidarności. cwaniaki załapali się na moment w którym wierzono w każde hasło ogłoszone przez władze solidarności i robili po cichu swoje. naród pewnego dnia obudził się z ręką w nocniku ale już było za póżno. Dziś praktycznie solidarność nie istnieje. Bo Polacy nie kochają zdrajców!

     Komentarz

     Pracuję...
     X