REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Padre Rydzyk powiedział na Jasnej Górze

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• cien
    rozpoczął temat Padre Rydzyk powiedział na Jasnej Górze

Padre Rydzyk powiedział na Jasnej Górze

Zatopić platformę - niedobrze mi sie robi, sługa Kościoła (a może dla kogoś innego O. Dyrektor pracuje) nawołuje to takich działń i to w takim miejscu

Wstyd dla Kościoła, wstyd dla Paulinów

I moja sympatia dla PO nie ma z tym nic wspólnego

• Suchy
    odpowiedział(a)
    Odp: Padre Rydzyk powiedział na Jasnej Górze

Ja Rydzykowi swojej renty na pewno nie oddam

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

Polacy to wbrew pozorom mądry naród. Z jednej strony przeciwstawia się zaciekle wszelkim próbom działania przeciw niemu, a z drugiej strony - co pokazały dotychczasowe wybory - nie popiera większością skrajnych poglądów polityków i ugrupowań politycznych. I to jest wspaniałe.
    Ja jestem spokojny. Padre nie ma szans swoim gadaniem zmienić zbyt wiele - może liczyć na maksimum 3 - 5% elektoratu - skłonnego przekuć kosy na sztorc na jego wezwanie. A jak wiemy z takim poparciem to niestety nic zatopić nie można.

Tak patrząc obiektywnie to przecież obłudne z jednej strony popierać PiS (wskazał ich jako godnych głosowania na nich) z drugiej strony mająć świadomość, że PiS "rozmawia" i otwarcie deklaruje współpracę z PO po wyborach.
    Coś się to kupy nie trzyma - zalatuje zwykłym populizmem i ciemnogrodem.
    Przecież Ojciec wie, że nie da się stworzyć rządu liberalnego PO i socjalnego (solidarnego) z PiS jednocześnie.

Zostaw komentarz:

• cien
    odpowiedział(a)

być może macie rację - takie prawa demokracji ale nie po to baliśmy się jak SB przeszukiwało mieszkanie moich rodziców żeby teraz Ojciec Dyrektor mógł bezkarnei bluzgać innych ludzi - chyba jakieś są granice czy deMOkracja pozwala na wszystko??

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

To zwykły polityk - tyle, że w sutannie. Mnie jego wypowiedzi nie dziwią.
    Mamy demokrację więc niech sobie gada. Czasem słucham jego audycji i to co cytujesz należy do "stonowanych" wypowiedzi.

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

nie lubie rozmawiac ani debatowac o polityce w naszym kraju bo jest z nia jeszcze gorzej niz z polska pilka:/

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X