REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na kogo głosować

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na kogo głosować

Już wiele razy głosowałem, ale takiej durnej kampanii wyborczej w Polsce nie widziałem. I nie chodzi tu tylko o Polskę gdyż widzimy co się dzieje w innych krajach, bitwa o ?stołek?, ?układy? i dożywotnią emeryturę.
    Gdy popatrzymy na wygłupy byłych i obecnych prezydentów i premierów oraz na obecnych kandydatów, m.in. tańce na imprezach w kampaniach wyborczych, spotach itp., to nie jeden z nas by się tak nie zachował.
    Jednym słowem - obrzydzenie na to patrzyć.
    Każdy kandydat do wyborów obiecuje ?gruszki na wierzbie? a jego podstawą jest robienie ludzi w ?durnia? swoimi obietnicami i szkalowanie konkurentów.
    W Polsce jest kilka mln bezrobotnych oraz ludzi żyjących na skraju dogorywania, jednak na kampanie wyborcze pieniądze są przeznaczane ?ciężkie? pieniądze, za które to można by dożywić tysiące obywateli nie mówiąc o młodzieży szkolnej, przez wiele dni lub wynająć wiele mieszkań dla bezdomnych.
    I na kogo to głosować ?
    Pozdrawiam

Odp: Na kogo głosować

na mnie

Komentarz

Kolego nOrek masz mój głos )))) :icon_bra: ))))
      Pozdrawiam

Komentarz

thx obiecuje zalegalizowac trawke hmm aaa no i przeciez zmniejszyc bezrobocie:P

Komentarz

Zamieszczone przez Magik
          [...]
          I na kogo to głosować ?
          Sam się zastanawiam.
          Jak dla mnie Mikke gada z sensem.
          Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Mikke? hah to dobre, wczoraj ogladalem "Teraz my" i fajnie tam bylo pokazane co gada;] a tak poza tym to glosuj on i tak nie wygra:D

Komentarz

Ja nie powiedziałem że będę głosował na niego. Jedynie to, że to co mówi ma sens.
              Posłuchaj go kiedyś, a potem przemyśl to co powiedział.

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez Magik
                Gdy popatrzymy na wygłupy byłych i obecnych prezydentów i premierów oraz na obecnych kandydatów, m.in. tańce na imprezach w kampaniach wyborczych, spotach itp., to nie jeden z nas by się tak nie zachował.
                Właśnie, wczoraj w godzinach wczesno przedpołudniowych w na parkingu pod MiniMalem pokazywała swoje wybryki (jak niejaka małpka Fiki-Miki) na przyczepie (chyba z ciągnika) czeladź z "Samejbrony"...

Żenada straszna...

Polskę trzeba zlepperować... brrr co ja mówię...
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

sluchalem co mowi mikke i wcale mnie nie przekonuje bo mowi tak jak wszyscy no moze poza samoobrona

Komentarz

Np. legalizacja maryśki powinna Ci być bliska z jego programu.

Ćwierkacz

Komentarz

niby tak ale to takie troche abstrakcyjne obietnice bo nie wydaje mi sie zeby wiekszosc narodu chciala tego

Komentarz

Polecam program

Przykłady (wybrane):
                        - Lecznictwo zostaje bezzwłocznie sprywatyzowane.
                        - Ubezpieczenia przejmą firmy prywatne (p.U), które będą mogły przejąć wszelkie zobowiązania wraz z uprawnieniami z p. L.5.

- Ustają wszelkie dopłaty do leków, a opłaty za usługi szpitalne ustalane będą przez same szpitale. To samo dotyczy lekarzy.

- Szkolnictwo zostanie sprywatyzowane od razu.

- Nauka będzie płatna.
                        (Co do szkół podstawowych: w okresie przejściowym (co najmniej kilkanaście lat) wszystkie dzieci w tym wieku otrzymywać będą voucher odpowiadający 95%.om wydatków na szkolnictwo podstawowe podzielonym przez liczbę dzieci. Voucher będzie wypłacany wyłącznie szkołom)

N. Kodeks Pracy i Układy Zbiorowe
                        - Umowy te zostają zniesione, jednakże ich postanowienia będą nadal częścią już zawartych umów o pracę.

- Umowy nowo-zawierane będą zupełnie dobrowolne i dowolne. Państwo dbać będzie o uczciwe wykonywanie tych dobrowolnych umów.

I dalej:

- Rząd i samorządy będą dość swobodnie obracać swoimi pieniędzmi, ale w ramach resortów.

- Budżet będzie trwale zrównoważony, a zaciąganie przez Rząd długów - zakazane.

Trochę to tak na szybko zacytowałem z jego programu.
                        Nie da się ukryć, że zmiany byłyby rewolucyjne.
                        Ale czy np. likwidacja ZUS nie jest rozsądną propozycją, szkolnictwo płatne dla wszystkich z jednoczesnym systemem stypendiów (voucherów)?
                        95% z vouchera, a 5% z kasy rodzica - może by się dzieciaki przykładały do nauki i nie biłyby nauczycieli Rodzice dbaliby o frekwencję i sprawowaliby kontrolę nad szkołą (wiadomo - jak się płaci to się wymaga).

Jak dla mnie to wszystko mało realne niemniej nie pozbawione sensu.

Ćwierkacz

Komentarz

to jest ta sama bajka co zredukowanie bezrobocia tylko ze w wiekszym wydanie, moze sceptycznie patrze na to ale naprawde widze co sie dzieje w tym kraju i co obiecuja nowe rzadzy i plakac sie chce ze tak niszcza nasze panstwo

Komentarz

Zgadzam się z alienem. Postulaty są słuszne i rewolucyjne, ale mało realne, że ktoś to wprowadzi. Niemniej warto je postulować, aby politycy dostrzegli, że jest na to przyzwolenie.
                            Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Czy do kogoś zadzwonił Wojciech Olejniczak?

Komentarz

Pracuję...
                              X