REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

  chętni do pomocy proszeni są o swoje zgłoszenie na stronie UPR-u www.upr.org.pl

  chcący spotkać się i uzgadniać działania poza strukturami partyjnymi proszę pisać swoje pomysły tutaj oraz na www.mikke.fora.pl

  Jest naprawdę duża szansa na: WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ

 • #2
  Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

  Chyba się zgłoszę, jedyny polityk z którego poglądami się prawie w pełni zgadzam

  Komentarz


  • #3
   Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

   He he to ciekawe. Ja podobnie uważam. Koleś ma same dobre pomysły a zbiera w wyborach same ochłapy. Ciekawe skąd to się bierze?
   Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

   Ćwierkacz

   Komentarz


   • #4
    Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

    Bo jego poglądy są dosyć radykalne i dalej dla wielu ludzi nie do pomyślenia jest, że można przywrócić karę śmierci, że można zlikwidować zasadniczą służbę, że można sprywatyzować służbę zdrowia oraz system ubezpieczeń chorobowych i wypadkowych.

    Komentarz


    • #5
     Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

     i dopoki to myslenie sie nie zmieni to naszym krajem beda rzadzic bohaterowie rodem z kreskowek;]

     Komentarz


     • #6
      Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

      Też się zgadzam z wieloma poglądami Korwina. Ale pamiętać należy że nie o wszystkim on mówi. Czysty liberalizm jaki propaguje był już testowany na wielu nacjach i odszedł w niesławie do lamusa historii.

      Komentarz


      • #7
       Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

       UPR zbiera same ochłapy, ponieważ obecne media wykreowały p. Janusza Korwin Mikkego jako oszołoma, fantaste i głuptasa, którego trzeba trzymać jak najdalej od programów czysto publicystycznych. Rzadko kiedy jest zapraszany do programów publicystycznych w Telewizji Publicznej, w Polscaie w ogóle go nie ma, w TVN 24 raz na długi czas; jesli zaś się pojawi w jakieś telewizji lub stacji radiowej, to dziennikarze umiejętnie sprowadzają rozmowę z nim go czegość takiego, co zwykły przeciętny człowiek nie jest w stanie przyjąć do swojej śwaidomości. Dlatego winą obarczyć należy media, które niekiedy w sposób dość radykalny pomijają Unię Polityki Realnej oraz Janusza Korwin Mikkego. Warto zauważyć, że w każdych wyborach czy to prezydenckich, czy parlamentarnych opcja JKM otrzymuje zawsze w granicach 1,5 procenta głosów. Co oznacza, że jest UPR i sam JKM posiada żelazny elektorat, który zawsze na niego głosuje. Gdyby podejście mediów było troszeczkę inne wynik tejze opcji byłby o wiele wyższy..., ale aby tak się stało, po pierwsze trzeba zmieniać mentalność ludzi a po drugie, edukować społeczeństwo a po trzecie stworzyć takie media, w których nie ostoi się żaden agenturalny kmiot.

       Jestem stałym czytelnikiem felietonów p. Janusza Korwin Mikkego w tygodniku "Angora", który ma największą z sprzedaż spośród takich pism jak "Wprost", "Polityka", "Newsweek" itp. Godny polecenia jest również blog JKM pod linkiem http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ , oraz takie czasopismo, którego JKM jest redaktorem naczelnym "Najwyższy czas" - pismo konserwatywno-liberalne.

       Ciekawostką jest rownież to, że we wszstkich badaniach opinii publicznej, w których badani są studenci, spora grupa spośród studenckiej braci twierdzi, że będzie głosować na UPR lub na JKM, kiedy zaś przychodzi czas wyborów, zapominają o wyborach bo wolą pójść na piwo, imprezę lub co niektórzy na panienki oddając wybór w ręce tych, którzy głosują na lewicę, pseudoprawicę, Kaczyńskich, LPR lub inną swołocz.

       Fragment ostaniego felietonu JKM z Angory nr 34 2007:
       "(...) nie idzie o to, czy rządzi PiS, SLD, LPR czy PO, nie idzie o zmianę "Rządu" - idzie o zmianę ustroju. Jeśli Państwo zagłosujecie na któraś z partyj będących obecnie w Sejmie - to bedziecie mieli gwarancję, że nadal bedzie to samo. Oczywiście: zmienią się ludzie, mafie dokooptują nowych, użytecznych polityków, kilku może zastrzelą, bo za dużo wiedzą i biorą - ale nic się nie zmieni.
       Tu nie jest winny PiS - ani nawet SLD: winien jest tu starannie przez bezpiekę zaplanowany i przyjęty przy Okrągłym Stole ustrój. Jesli nadal macie Państwo złudzenia, że to jest dobry ustrój - no, to głosujcie na te same partie, co do tej pory..."

       Komentarz


       • #8
        Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

        Jeśli ktoś z Was będzie zbierał podpisy niech da znać na forum, chętnie się spotkam i złożę swój podpis na liście poparcia dla UPR.

        Komentarz


        • #9
         Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

         Liberalizm jaki propaguje Korwin jest początkowym stadium przechodzenie z feudalizmu na kapitalizm. Skończyło się to wielką klapą w postaci kryzysu międzywojennego. Była to czysta tragedia o zasięgu światowym. Liberalizm dopuszcza istnienie monopoli - oligopoli i masę innych niekorzystnych form dyktatu cenowego ze strony monopolistów. Z założenia monopole niszczą klasę średnią i przejmują jej produkcję. Gdy cel osiągną dyktują dowolne ceny NIE KONKURENCYJNE! Po prostu odbijają sobie koszty włożone w osiągnięcie pozycji monopolisty. Coraz więcej gotówki jest gromadzone w ręku nielicznych. To doprowadza do drukowania forsy przez państwo a tym samym do dewaluacji. Monopole szukają cały czas rynków zbytu i doprowadzają do wojen. Aby temu zapobiec powstały ustawy antymonopolowe i interwencjonizm państwowy. Jeśli chcemy powtórki z historii to głosujmy na UPR. Realizm jest tam w kilku punktach a cała reszta to milczenie mające na celu liczenie na niewiedzę wyborców. Wg. mnie realny liberalizm tak jak realny komunizm to przeżytek i nie warto do niego powracać.

         Komentarz


         • #10
          Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

          Piter, jeśli twierdzisz, ze program UPR'u wspomaga monopole to proponuję Ci go przeczytać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz, a jak to nie pomoże to jeszcze raz. Przecież to co głosi JKM jest czystym zaprzeczeniem monopolu. Podam największy przykład - konkurencja dla ZUS'u i NFZ'tu. To jest przykład jednego z największych monopoli w Polsce. Dalej jest/była telekomunikacja o której to JKM mówił zanim inne firmy telekomunikacyjne weszły na rynek. Zauważ, że w większości zachodnich państw "cywilizowanych" już dawno zostało wdrożone to co JKM proponuje i dobrze im z tym.

          Komentarz


          • #11
           Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

           chyba nie w większości, ale mniejsza o procenty

           Pan Janusz kiedyś świetnie powiedział: Jeśli chcemy dogonić kraje zachodnie nie zachowujmy sie tak jak one obecnie tylko tak jak zachowywały sie te kraje gdy były w sytuacji taka jak nasza
           www.korwin-mikke.blog.onet.pl

           a tak dla informacji prezesem UPR jest obecnie Pan Wojciech Popiela
           www.wojciech-popiela.blog.onet.pl/

           Komentarz


           • #12
            Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

            Jankes ja bym chciał widziec stawki w ZUS-ie gdy zostanie PRYWATNYM MONOPOLISTĄ! nie czytaj nigdy tego co politycy piszą o swoich programach bo jeszcze żaden układ nie zrealizował tego co deklarował. Monopol państwowy jest diametralnie inny niż prywatny.
            Bercik masz racje w początkowej fazie liberalizmu - kraj o takiej gospodarce dostaje wielkiego kopa idynamicznie sie rozwija. Rodzi sie pytanie kiedy to przerwac i czy wogole jest to możliwe? Po przekroczeniu pewnej granicy albo dochodzi do krachu albo do wojny. Przykładem jest tutaj III-a Rzesza. Każdy historyk wie że gdyby nie wojna to niemcy mieliby straszliwy krach. Dlatego jednym z zakazow dla Niemiec po II-ej wojnie była DEMONOPOLIZACJA!

            Komentarz


            • #13
             Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

             piter, czytaj ze zrozumieniem, ja nie mówię aby ZUS i NFZ sprywatyzować, tylko dopuścić dla nich prywatną konkurencję, zdziwiłbyś się jakie by były skutki nagle.

             Komentarz


             • #14
              Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

              Jankes to co piszesz to prawda ale dopuszczenie tylko to nie liberalizm. Jest to drobne ustępstwo na rzecz prywatnej inicjatywy. Gdy za mocno wyrosną to w ruch puszcza się interwencjonizm i po ptakach. W Polsce istnieje urząd antymonopolowy i czuwa! Taki ustrój nazywa się fabianizm. Do czystego liberalizmu nie ma powrotu.Wystarczająco dopiekł ludzkości. Już na poziomie kartelu czy oligopolu nie mówiąc o monopolu jest podejrzenie o monopolizację jakiejś gałęzi. Wtedy do boju ruszają agendy antymonopolowe całego świata. Bo czysty liberalizm jest zagrożeniem. Pozwala na gromadzenie olbrzymich fortun w jednym ręku ato jest b. niebezpieczne. Wszak kto ma pieniądze ten ma władzę. Fabianizm jest to połączenie elementów liberalnych z demokratycznymi. Dlatego to co jest teraz - to ani liberalizm ani demokracja. Z czystym sumieniem można to nazwać cwaniactwem.

              Komentarz


              • #15
               Odp: UPR rusza do kampani wyborczej w Przemyślu

               Nie jest to drobne ustępstwo lecz bardzo duże! Ja nie mówię, że dąże do liberalizmu czy jakiejkowiek innej zdefiniowanej opcji politycznej. Chodzi mi po prostu o to aby jak najlepiej się nam żyło i nasze pieniądze nie były wydawane na zbędną administrację. Najwięcej takich możliwości widzę w programie UPR'u i na niego od kilku lat głosuję! Druga sprawa jeśli uważasz, że urząd antymonopolowy jest częścią państwa o ustroju "fabianistycznym" to naprawdę proponuję wrócić do literatury a potem pisać.

               Komentarz

               Pracuję...
               X