REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wybory

Igrzyska czas zacząć :D

Kto idzie głosować i na kogo ??

Odp: Wybory

Ja na UPR

Komentarz

Samotny Don Kichot...niby "realnie" ale jakby z chmur

Komentarz

ja tez na UPR:D

Komentarz

Patrząc na widowisko pod nazwą partie polityczne dochodze do wniosku że wielu ludzi daje sie naciągac cwaniaczkom partyjnym. jestem realistą i patrze tylko na to co mnie jako obywatela pcha do przodu lub ciągnie w tył. Żadna opcja nie dokonała tyle pozytywnego dla społeczeństwa co PiS. Oszołomom już dawno powiedziałem cześc!!! Wyrazicielom racji wąskich grup społecznych też. Wraz z kadencją PiS-u skończyło sie ubozenie najuboższych a to wywołało wściekłośc tych co dotychczas zagarniali dorobek społeczeństwa. Nie chodze na wyboru z powodu ich niedemokratyczności ale popieram te działania PiS-u ktore sa korzystne dla polakow.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
            popieram te działania PiS-u ktore sa korzystne dla polakow.
            Czyli ktore? bo w sumie ich nie zauwazylem

Komentarz

bo nie chcesz. Dodatki dla emerytow. waloryzacja emerytur. zmniejszenie bezrobocia, wzrost zarobkow, becikowe, ulgi dla rodzin posiadających dzieci, mieszkania społdzielcze za grosze, ułatwienia w budowie domow, zakaz pracy w niektore świeta w marketach - wiele innych rzeczy pozytecznych dla społeczeństwa a nie tylko dla wybranych.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
                bo nie chcesz. Dodatki dla emerytow. waloryzacja emerytur. zmniejszenie bezrobocia, wzrost zarobkow, becikowe, ulgi dla rodzin posiadających dzieci, mieszkania społdzielcze za grosze, ułatwienia w budowie domow, zakaz pracy w niektore świeta w marketach - wiele innych rzeczy pozytecznych dla społeczeństwa a nie tylko dla wybranych.

Zmniejszenie bezrobocia = wyjazd za granice wielu ludzi w wieku produkcyjnym + okres letni ( dorywcze prace ) + ogólna tendecja wzrostu gospodarczego na świecie co w naturalny sposób odbija się na Polsce
                ulgi dla rodzin - becikowe = za tym posłowie PiS nie głosowali, Romek Duży Giertych właśnie przed momentem o tym mówił w sejmie
                Mieszkania spółdzielcze za grosze = a co z tymi którzy kiedyś za wykup mieszkanie zapłacili kupe kasy ?
                Ułatwienia w budowie domów = przez wyjazd za granicę fachowców znaleźć teraz dobrą ekipę do prac budowlanych jest b. ciężko i trzeba słono za nich płacić bo się cenią
                oraz wiele innych pożytecznych rzeczy dla społeczeństwa np. ocena z religii do średniej na maturze dla mniej zdolnych a bardziej żarliwych itp

Komentarz

No i zakaz pracy w centrach handlowych też jest szczególnie korzystne. Jeśli miałby być taki zakaz (co uważam za conajmniej głupie) to powinien byc wprowadzony we wszystkich zakładach pracy pomijając służby typu policja, SG, SC, SP, szpitale....

Komentarz

Dodatki dla emerytow? jasne, jakies najwiekszy o ktorym slyszalem to 23zl... akurat zeby pojsc na lody z wnukiem;]

Komentarz

Ok to mamy już pewność, że ten cyrk się skończy. 377 misiów zagłosowało za rozwiązniem sejmu.

Co ciekawe słyszę teraz, że Prezydent odwołał na wniosek premiera wszystkich ministrów.

Wybory w październiku. I dobrze. Rzecz w tym że one nic nie zmienią. Układ sił będzie taki sam.

Posłowie głosujący przeciw:

PiS: Lysko Alojzy

Samoobrona: 1. Beger Renata 2. Borysiuk Bolesław 3. Costa Hubert 4. Filipek Krzysztof 5. Grabczan Zofia 6. Grzesik Andrzej 7. Gut Alina 8. Hojarska Danuta 9. Kiedos Edward Józef 10. Kołacz Grzegorz 11. Lewandowska Sandra 12. Litwin Czesław 13. Łyżwińska Wanda 14. Maksymiuk Janusz 15. Olejnik Małgorzata 16. Paduch Marzena 17. Rochnowska Renata 18. Romaniuk Wojciech 19. Sikora Krzysztof 20. Skwierczyński Grzegorz 21. Starosta Waldemar 22. Szymańczyk Lech 23. Tyszko Grażyna 24. Wiśniewski Sylwester 25. Wiśniowska Elżbieta 26. Wiśniowska Genowefa 27. Wojtera Marek 28. Wójcik Janusz Marek 29. Zbyrowska Maria 30. Żyszkiewicz Jerzy

LPR: 1. Ciągło Edward 2. Dobrosz Janusz 3. Hatka Witold 4. Jarota Jan 5. Kawa Marek 6. Mańka Andrzej 7. Masin Arnold 8. Murias Halina 9. Murzyn Leszek 10. Orzechowski Mirosław 11. Ośko Edward 12. Papież Stanisław 13. Parda Radosław 14. Strąk Robert 15. Ślusarczyk Piotr 16. Wierzejski Wojciech

Prawica Rzeczpospolitej: 1. Bartyzel Małgorzata Maria 2. Jurek Marek 3. Kłeczek Dariusz Antoni 4. Piłka Marian 5. Wiśniewska Lucyna 6. Zawisza Artur

Niezrzeszony: 1. Daszyk Marian
                      I jeszcze ciekawostka Przemówienie Romana Giertycha w imieniu klubu LPR po przemówieniu Kurskiego który przypisał PIS wiele "sukcesów" LPR.
                      Trzeba mu przyznać że mówcą jest przednim :-] Można śmiało powiedzieć - mistrz ciętej riposty.

Wysoki Sejmie, tą szklankę po pośle Kurskim to odstawię, dziękuję za aplauz ze strony klubu PiS.

Panie Marszałku, Wysoki Sejmie

Poseł Kurski kilkanaście miesięcy temu powiedział - ciemny lud wszystko kupi. I zgodnie z tą metodą dzisiaj poszedł ostro.

Po pierwsze, panie pośle, przypisał pan swojemu klubowi reformę edukacji, mundurki. A a ja mam tutaj głosowanie w sprawie mundurków. I jak głosował klub PiS? Za - 68, przeciw 61, nie głosowało 24. Patrzę, jak pan głosował panie pośle i pan głosował przeciw. (sala szaleje "Kłamca", Kłamca" !)

Jacek Kurski głosowanie numer 43, 2 marca 2007 r. g. 20.10, sekund 52, punkt 15 - sprawa mundurków - był pan przeciw.

Dlaczego pan kłamał przed chwilą, dlaczego przypisał pan sobie coś, co nie jest pańską zasługą, przeciwko czemu pan głosował? Okłamał pan Sejm, tak jak okłamujecie nieustannie.

Powiedział pan, że rząd wprowadził wczoraj ulgę prorodzinną. No to bierzemy głosowanie. (śmiech)

Głosowanie za poprawką - z PiS jeden - szacunek panie pośle, Stanisław Szymon Giżyński. Za ulgą prorodzinną 1200 zł na dziecko, która daje polskim rodzinom, pięciu milionom polskich dzieci pierwszy, realny instrument polityki prorodzinnej, wniosek LPR i Prawicy Rzeczpospolitej. Jak żeście głosowali panie pośle?

Na 151 posłów, za - jeden, przeciw - 135, nie głosowało 15. Szukam pana posła Kurskiego - nieobecny. Nie spełniło się obowiązku poselskiego.

Ale tutaj pan poseł Cymański był obecny, sprawdzimy, bo tak krzyczy. Był pan obecny panie pośle, głosował pan przeciw.

(sala krzyczy "Kłamca", "Kłamca"!!)

Poprawka przeszła nie waszymi głosami, jeden poseł z PiS głosował za podatkiem prorodzinnym. Pół godziny temu powiedział pan, że to jest zasługa PiS. Dlaczego pan kłamał, panie pośle Kurski?

(sala szaleje)

Becikowe. Powiedział pan, że becikowe wprowadził rząd Prawa i Sprawiedliwości. Ha, a jakie było stanowisko rządu, panie pośle Kurski? Wyrażone z tej mównicy było konsekwentnie przeciw i to zarówno w Sejmie, jak i w Senacie, gdzie odrzucono propozycję sejmową i trzeci raz głosowane było w Sejmie.

Jak pan głosował, panie pośle? Poszukajmy, mamy tutaj PiS za - 2, poseł Dolata, szacunek panie pośle, poseł Rogacki, również szacunek.

Przeciw - czytamy, jest - pan poseł Kurski. Był pan przeciw. Dlaczego pan kłamał?

(sala skanduje oszust, oszust, oszust!!!)

I to jest tyle, co z pańskiego wystąpienia zanotowałem i sprawdziłem, bo przecież nie byłem w stanie w ciągu godziny sprawdzić wszystkich pańskich tez.

Natomiast chciałem sprostować jedną pańską tezę, którą postawił pan na początku. Powiedział pan, że ta debata wynika z tego, że rząd PiS postanowił odważnie poddać się weryfikacji wyborców, pójść na wybory, albowiem rozpadła się koalicja.

Panie pośle, przecież wszyscy wiemy, jak jest. Postanowiliście pójść na wybory dlatego, że Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła wasze sprawozdanie (oklaski), straciliście 65 milionów złotych i jedyną drogą odzyskania tych pieniędzy są wybory i postanowiliście zaryzykować władzę dla tych pieniędzy. Takie są fakty, dla kasy.
                      Kurski po tym wystąpieniu wygłosił sprostowanie Stwierdził że przez pomyłkę (ze względu na pomyłkę jakiegoś kolesia który planuje głosowania w partii) podczas głosowania nad mundurkami PiS zagłosował przeciw!!!!

Giertych wszedł ponownie za ambonkę i natychmiast skontrował że widocznie następnego dnia senat również się pomylił ponieważ również zagłosował przeciw.

Po tych słowach Kurski opuścił salę.

Muszę przyznać że dziś obrady sejmu były najciekawszymi jakie widziałem . Warto było pooglądać.
                      Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

jak nigdy ale szacun dla Romka!

Komentarz

a ja nie zaglosuje bo jeszcze nie moge.....za rok..;]
                          przeraża mnie tylko fakt jak wielu moich rówiesnikow totalnie izoluje się od polityki twierdząc ze ten temat prowadzi do kłótni itd....nie mają własnych poglądów albo wynoszą poglądy z domów....

ja jestem za UPR;]

Komentarz

Pójdę zagłosować, ale jeszcze nie wiem na którą partię :-)

Komentarz

UPR, tylko i wyłącznie! Wielu młodych ludzi deklaruje, że będzie głosować na nich. Mam nadzieję, że na deklaracjach się nie skończy.

Komentarz

Pracuję...
                              X