REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybory

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Wybory

alien zgadzam sie ztobą ze mało zrobiono. ale trudno w tej sytuacji robic więcej. PO i SLD rzucaja kłody w nadziei że zatrzymają PiS w jego rozpędzie do reform.
    stanisławie nie wiem czy słyszałeś o tzw. głosowaniu nogami? otóż ja to robię! Gdy więcej ludzi zrozumie jak sie daja nabijać w tym systemie głosowania to frekwencja osiągnie 20% i wtedy legitymizacja niedemokratycznie wybranej władzy stanie sie oczywista. chyba sam zauważyłeś spadek procentowy wyborców majacy miejsce po kazdych wyborach. itu grubo sie mylisz zarzucając mi nic nie robienie. robie więcej niz ci co jak barany dają się ogłupiać.

Komentarz

barany powiadasz? fajnie że napisałeś to na forum, niech wszyscy którzy pójdą do wyborów z nadzieją na lepszą Polskę to zobaczą.

Komentarz

Heehee przydałby Ci się jakiś fajowy totalitaryzm, ktoś lub ktosie co by decydowali za Ciebie skoro Ty nie masz ochoty decydować za siebie. Polecam posłuchać utworu Toola - Opiate.
        A obecnie co mamy? - totalitaryzm większości...

Komentarz

To właśnie zwolennicy i twórcy różnych przedziwnych i partykularnych opcji wymyślaja takie hasła jak wyżej. Prawo do krytykowania mam z prostego powodu - jestem obywatelem tego kraju. Jeśli ktoś uwaza inaczej to ma jakiś młot pod ręką i niech się nim z całej siły stuknie. może się zdarzyć że mu przejdzie powtarzać oszołomskie i demagogiczne hasła.
          jeśli uważacie że wybrana partia i jej kacyk to nie totalitaryzm czy zamordyzm to można wam pogratulowac podejścia do polityki.
          Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort

Komentarz

Pożegnalne wystąpienie Giertycha:
            http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQ...elated&search=

...a tu Giertych jeszcze wdeptał w ziemię Kurskiego:
            http://www.youtube.com/watch?v=l3NU4jp7Pug&NR=1
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Przeżyłem i widziałem wiele politycznych zawirowań. Wiem napewno że nikt z po za obecnie rządzących nie ma szans bez zgody kacyków na dostanie sie na listy wyborcze. Polska jest po prostu zawłaszczona mówiąc inaczej jest prywatnym folwarkiem zarządzanym przez kilku zmieniajacych się co jakiś czas kacyków partyjnych. PiS też obiecywał zmianę ordynacji na demokratyczną ale z tego nikt mu nie robi zarzutów aby nie wywoływać wilka z lasu.

Komentarz

Pracuję...
              X