REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forumowe wybory do parlamentu!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Forumowe wybory do parlamentu!

Prawo udziału w głosowaniu ma każdy obywatel polski, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat i nie został pozbawiony praw publicznych lub ubezwłasnowolniony prawomocnym orzeczeniem sądu, ani pozbawiony praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu. Źródło: www.przemysl.pl
    Dlatego tego typu obrazki mnie kompletnie nie ruszają. I pamiętac trzeba jeszcze jedną zasadę, ktora w polskich wyborach zawsze się sprawdza...
    "Głosowali jak chcieli, a wybrali tych co zwykle".

Komentarz

Partia która ma w swoich szeregach specjalistę od wprowadzania nędzy, bezrobocia i jest pompą ssącą forsę od biednych do bogatych- czyli Balcerowicza - nie zasługuje w najmniejszym stopniu na uwagę!
      Zarzut że w Polsce nie wybudowano dróg jest demagofią bo pan premier w tym czasie budował kapitalizm i drogi wydawały mu się niepotrzebne, nawet nie było za co bo wszystko szło na fortuny jego kompanów. PiS zaczął oddawać to co zrabował najbiedniejszym Balcerowicz i s-ka. Jeśli ktoś myśli że emeryci mają jakiś interes ekonomiczny na uwadze i dlatego są za PiS-em to się grubo myli. Im już gorzej nie będzie bez względu na to kto ma władzę. Żyją na pograniczu marnej egzystencji a pogarszanie ich sytuacji to prowadzenie do rewolty.

Komentarz

Chcieli mi dzisiaj pod kościołem zaaplikować ulotkę PiSu;] Się nie dałam!
        A wybory tuż tuż...

Komentarz

Dzisiaj pod kościołem chcieli mi zaaplikować ulotkę LiD. Nie dałem się.

Komentarz

aby dobrze zagłosować - musisz gdzies swój dowód schować!

Komentarz

Głupie myśli w mojej głowie są ze sobą zawsze w zmowie.
              Chcą w mym życiu poprzewracać , bym nie mogła tutaj wracać.
              Lecz ja pragnę tu przebywać ,a nie w zoo medialnym bywać.
              Po co słuchać o tym samym ,,Tyś zawinił , tyś przegrany!''
              Stare brudy wciąż wyjmują i rywala demaskują.
              Myślą ,że są przez to fajni , lecz nadają się do stajni.
              Gdyby mądrzy ,chociaż byli i w swój naród też wierzyli.
              Nie robili by pastwiska z medialnego widowiska.

by Shiniko

Komentarz

em, piekne zdjecie, hi, hi....

zupelnie nie wiem, dlaczego mamy ulegac jakiejs nowej - i wzietej z retoryki Kaczynskiego - modzie na mohery. Te babcie nie sa madrzejsze od nas, z calym szacunkiem dla biegania do koscila o 6.00 rano kazdego dnia. Nie bardzo chce, zeby ich glosy rzadzily moim krajem, wiec chodzmy do wyborow. Kiedy ten egzotyczny elektorat zniknie i pozwoli nam normalnie zyc? Bo co mam powiedziec?

Komentarz

Za niespełna dwa dni wybory, 21 października, a co za tym idzie, akcje propagandowe w pełni. Liderzy PO już czują smak zwycięstwa, które dwa lata temu na ostatnich metrach stracili na rzecz Prawa i Sprawiedliwości. Czyżby teraz miało być inaczej? Skoro historia lubi się powtarzać, to może powtórzy się i tym razem? Sondaże wezmą w łeb i to PiS zgarnie pulę zwycięscy?

Pożyjemy zobaczymy, na dzisiaj bazując na sondażach, które nie zawsze są prawdziwe do parlamentu nie wejdzie Samoobrona, byłbym rad gdyby tak było rzeczywiście, co do LPR mam mieszane uczucia, chociaż wszystko może się zdarzyć. PSL na pewno wejdzie.

Jeśli wygra PO będzie to zwycięstwo albo wysokie kilkoma punktami, albo niewielkie. Brać studencka widziałem jak się mobilizuje, nawet profesorowie mówią wprost idzcie głosować i zwalniają z poniedziałkowych zajęć. Będzie ciekawie. Czyżby frekwencja była ponad piedziesiecioprocentowa?

Jedno jest pewne nie wolno zabierać dowodu ani babci, ani wnuczkowi. W niedzielę, zmierzą się dwie zacięrzne armie PIS-u, PO oraz lekka jazda troche podchmielona, czerwona i betonowa jak zwykle LiD-u; ruszą też chłopi spod znaku Pawlaka a nie Kościuszki; niedobitki endeckie i ultraliberlane pójdą rzucac kamieniami i koktajlami Mołotowa - nie wiadomo jak skutecznie; specjalisci od blokad i krecenia lodów Samobroniacy, będą usiłowali zblokować się sami w sobie i wejść do sejmu, jak impotent, który próbuje zgwałcić prostytutkę.

O Pratii Pracy się nie wypowiadam, bo szkoda gadać niby mówią mądrze, ale ufać im nie wolno.

Wszystko rozstrzygnie się 21 października. Oczywiście liczę na zwycięstwo swojego faworyta, którego nie zdradzę. Propaganda górą.

Komentarz

Z dwojga zlego wybiorę PO,bo rzadow PiS-u już nie zniosę.Każdy głos oddany na inna partię przybliżą obecnych rządzących do zwycięstwa!

Komentarz

Czyli co Berian, wybierasz tak jak większość kierujących się sondażami a nie zdrowym rozsądkiem? Nie rozumiem podejścia "wybieram mniejsze zło".

Komentarz

Fałszywe plakaty: "starsi głosują w poniedziałek"

W Katowicach pojawiły się amatorsko wydrukowane plakaty, sugerujące, że tegoroczne wybory podzielono na dwie części: w niedzielę dla osób do 55 lat, w poniedziałek dla starszych. Zareagował komitet Prawa i Sprawiedliwości, przestrzegając starszych wyborców przed manipulacją.

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1192802481.025

Komentarz

Zamieszczone przez YaNkEs_69 Zobacz posta
                          Czyli co Berian, wybierasz tak jak większość kierujących się sondażami a nie zdrowym rozsądkiem? Nie rozumiem podejścia "wybieram mniejsze zło".
                          po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku,ze głosując na UPR nie pozbawię władzy danej partii.Nie ukrywam,że moim celem jest zmiana rządzących.

Komentarz

Zamieszczone przez Berian Zobacz posta
                            po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku,ze głosując na UPR nie pozbawię władzy danej partii.
                            Ehh te sondaże :( Gdyby ich nie było ludzie głosowaliby na partie z normalnym programem a nie te "bardziej medialne" i dzięki temu stojące wysoko w sondażach.

Komentarz

Sondaże sondażami, ale te ostatnie tuż przed wyborami nie myliły się co do wejścia do sejmu Samoobrony i LPR. Obydwie partie nie weszły i cieszę się z tego niezmiernie. Mam nadzieję, że już więcej hołoty z samejbrony Polska oglądać na salonach nie będzie. Co do LPR, to byli i sami się zmyli.

Teraz czekam na dobrze zarabiających lekarzy i pielęgniarki, którzy będą nas leczyć, dobrze zarabiających nauczycieli, którzy będą uczyć nasze dzieci, dobrze zarabiajacych policjantów i jeszcze lepiej zarabiające prostytutki w agencjach, przy drogach, tudzież latarniach, panie premierze in spe Tusk.
                              A do pana Waldemara Pawlaka mam słów kilka: Wiem, że Pan się nie boi, ale niech Pan wie, że cały naród murem za panem stoi i nie daj sie pan temu Kaszubowi.

Zobaczymy kto teraz bedzie hamulcowym Europy, kto będzie plaskał i napinał muskuły na salonach Europy i Świata; zobaczymy czy Rosjanie zniosą embargo na mięso, zobaczymy kto komu będzie właził w tyłek i robił laskę, zobaczymy gdzie stanie stadion w Warszawie i czy w ogóle gdziekolwiek jakikolwiek stadion powstanie.

Czekam na cud gospodarczy, czekam z utęsknieniem, czekam na polskie dziewczyny puszczające się na zachodzie, aby pomyślinie powóciły do kraju rodzinnego; czekam na polskich pijaków, aby przestali chlać na zachodzie, a powrócili tutaj i tu dofinansowywali budżet z akcyzy na alkohol. Czekam kiedy wrócą normalni Polacy i będą zmieniać siebie i Polskę. Czekam na to nieustępliwie i czekam ponad wszystko na świecie. Czekam na Polskę sprawiedliwą, która potrafi przywalić pałą elementowi i bandycie na ulicy, która potrafi bronić swoich obywateli tutaj i za granicą. Czekam na to nieubłaganie. Czekam na lepsze, czekam. Do roboty wizjonerzy z PO. To jest was czas, z którego zostaniecie rozliczeni. Propaganda wyborcza się skończyła, teraz czas na konkrety w czynach, nie słowach.
                              Ostatnio edytowany przez RobertoBaggio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X