REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezydent w Nehrybce

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezydent w Nehrybce

Dzisiaj ok godziny 14 w Nehrybce ma byc z wizyta nasz kochany prezydent Lech Kaczynski, ma sie spotkac z 100 rolnikow a pozniej usiasc do stolu i "debatowac" z 10. Jako iz moj tesciu bedzie w tej 10 to postaram sie pozniej przekazac o czym takim byla ta rozmowa:]

Odp: Prezydent w Nehrybce

Jakie opinie są dopuszczalne? Czy można to chwalić? czy krytykowac. czekam na twoją opinię bo nie chcę punktów karnych,
    Życzę zdrowia i pozgrawiam.

Komentarz

po to jest watek zeby sie w nim wypowiadac, zauwaz ze inni nie maja z tym problemow tylko ty:>
      a to ze prezydent przyjezdza to w sumie spoko chociaz beda drogi wahadlowo dzialac

Komentarz

[OT] Odp: Prezydent w Nehrybce

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
        Jakie opinie są dopuszczalne? Czy można to chwalić? czy krytykowac. czekam na twoją opinię bo nie chcę punktów karnych,
        Życzę zdrowia i pozgrawiam.
        Już dawałem Ci na PW porady, widzę że wszystko jak krew w piach... No to dam jeszcze raz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta. Zapoznaj się z tym, przeczytaj od początku do końca, kilka razy. Jak nie zrozumiesz to przeczytaj jeszcze kilka razy. Linki, które tam są też mogą się przydać w opanowaniu niebywale ciężkiej sztuki dyskusji w internecie.

Pozdrawiam.

Komentarz

Może w drodze powrotnej z Nehrybki do Krasiczyna pojechałby trasą przez Sielec, Topolową, Ofiar Katynia, Mickiewicza, Jagiellońską , i przy okazji zobaczyłby stan tych dróg? Może zmobilizowałby odpowiedzialnych za ich stan do jakiegoś działania.

Komentarz

Ojjj sstefan, tez bym chciał takiego rozwiązania, szczególnie początek topolowej oraz Ofiar Katynia, która przez ostatnie 2 lata zmieniła sie nie do poznania :(

Komentarz

Nie tylko w Nehrybce będzie:

Program wizyty prezydenta RP na Podkarpaciu: - godz. 13 - lądowanie w Jasionce,
              - godz. 13.15 -14.45 - przejazd z Jasionki do Nehrybki i wizyta w gospodarstwie pana Macieja Marczakiewicza,
              - godz. 15.50 - przyjazd do Krasiczyna i uczestnictwo we mszy w kaplicy w Baszcie Boskiej. Mszy przewodniczą: abp. Józef Michalik i abp. Jan Martyniak,
              - godz. 18.40 - przyjazd do Urzędu Miejskiego w Przemyślu, a następnie przejście na plac Niepodległości,
              - godz. 19 - odsłonięcie pomnika Jana Pawła II.

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=F_Oxtn000L8
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Wolalbym zeby sypnął troche hajsu na budowę obwodnicy, niz zeby tu przyjezdzal, ja wiem ze to od niego nie zalezy ale jak mial jeszcze wtedy uklady z premierem to mogl działać
                  sigpic
                  "Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli" Fokus

Komentarz

N0rek i co tam było ciekawego bo widzę że zapomniałeś nam o tym napisać.
                    "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

dokladnie to co napisano;>
                      z tego co wiem to nic ciekawego, wpadl pogadac o bzdurach i nic wiecej:|

Komentarz

Pracuję...
                      X