REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dla każdego coś miłego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dla każdego coś miłego

Aleksander Kwaśniewski wszczął procedurę ułaskawieniową wobec Zbigniewa Sobotki - poinformowała telewizja TVN24.
    "Fakty" TVN podały, że w środę wieczorem prezydent Aleksander Kwaśniewski poprosił o akta dotyczące b. wiceministra SWiA Zbigniewa Sobotki oskarżonego w sprawie tzw. przecieku starachowickiego.

"Mamy potwierdzenie z Pałacu (prezydenckiego - PAP), że prezydent poprosił o akta tej sprawy" - podano w "Faktach"
    Prezydent Kwaśniewski wszczął też procedurę ułaskawieniową wobec Ryszarda Kalisza, byłego szefa swojej kancelarii, potem szefa MSWiA. Kalisz ma zapłacić 8 tys. zł grzywny za bezpodstawne nazwanie przywódcą chuliganów białostockiego radnego po wiecu wyborczym Aleksandra Kwaśniewskiego przed pięciu laty.

http://wiadomosci.onet.pl/1204510,11,item.html
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3041525.html

Tak się zastanawiam czy na koniec każdy prezydent musi się zeszmacić?
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Odp: Dla każdego coś miłego

A może "prezydent wszystkich Polaków" pokazuje swoją prawdziwą twarz? Zresztą zaczął to już w czasie kampanii wyborczej. Poza tym, ciekawi mnie, ile jeszcze rozda Orderów, Medali itd.?

Komentarz

Chodzą ponoć pogłoski od dziennikarzy), że Sobotka może zacząć sypać w pace odnośnie powiązań z politykami i dlatego Kwaśniewski chce jego ułaskawienia...
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Choć raz mam nadzieję że PIS stanie na wysokości zadania i przestanie ściemniać.
        Wreszcie Ziobro może się wykazać i bezkarnie zwlekać z przekazaniem dokumentów do momentu jak magister Kwaśniewski będzie wolnym człowiekiem.

Ćwierkacz

Komentarz

Z jednej strony to co wyprawia Kwaśniewski to s*****syństwo. Ale patrząc z innej prespektywy to prawdziwe koleżeństwo; lojalność wobec kolegów itp. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Tylko pozazdrościć takiej lojalności i przyjaźni.

Kwach zawsze był trefny, to kameleon. Jeszcze te kilka dni do Wigili przeżyjemy i wytrzymamy. A 23 grudnia powiemy: Spieprzaj dziadu.

Komentarz

Eeee tam lojalność - boi się. Sobotka zacznie sypać jak mu się dobiorą do d***.
            Tego się boi.

Ćwierkacz

Komentarz

Ciekawe czy jak Kwaśniewski ułaskawi Sobotkę, to przyzna mu jakiś Order albo inny Krzyż Zasług.

Komentarz

Wygląda mi to na źle pojętą lojalność. Straci na tym nie tylko Kwaśniewski, ale sam urząd prezydenta.
                Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Witam

Oj Panowie...
                  Coż takiego złego widzicie w Prezydencie Kwaśniewskim ? Powiedzcie ?
                  Czy Pan Wałęsa, który "ponoć" skakał przez siatkę ustępuje w ilości ułaskawien ?
                  Ułaskawien takich, że "swiat prawniczy" powątpiewa do dziś !
                  Czy mieliśmy do tąd od odzyskania wolności i niezawisłości lepszego Prezydenta ?
                  WĄTPIĘ !!! Nie sztuka na kimś "psy wieszać" i krytykować Go...
                  Zastanówcie się sami jak byście postąpili na jego miejscu ?
                  Czyż nie sprawdził się za okres 10 ciu lat swoich dwóch kadencji ?
                  Nie jestem zwolennikiem "post komunistów" ale wierzę i to głęboko, że Kwaśniewski poprostu i tak przez owe 10 lat miał "związane ręcę" i to z powodu silnej polskiej opozycji jak i też uprawnień jakie posiada Prezydent RP.
                  Ciekawe jakbyście "śpiewali" mając takiego Prezydenta i z takimi "uprawnieniami" jak Pan Putin...
                  Lepiej nie myśleć.
                  W tym wątku zgadzam się z "Roberto Baggio"" taka jest prawda.
                  A po za ty chciałbym zapytać ?
                  Czy wiecie jakim Prezydentem będzie i jak postąpi na "odejście" w "tego" typu" sprawach Pan Kaczyński ???
                  Jeszcze jest "elektem" a już mamy bardzo dużo przykładów na początku 5 letnie kadencji.
                  Chwalcie to co sprawdzone a nie to co przed nami.

................
                  "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Zamieszczone przez demon1903
                    W tym wątku zgadzam się z "Roberto Baggio"" taka jest prawda.
                    a Roberto napisał:
                    Kwach zawsze był trefny, to kameleon. Jeszcze te kilka dni do Wigili przeżyjemy i wytrzymamy. A 23 grudnia powiemy: Spieprzaj dziadu.
                    No to jak, Demon: chwalisz go, czy ganisz?

Komentarz

Z jednej strony to co wyprawia Kwaśniewski to s*****syństwo. Ale patrząc z innej prespektywy to prawdziwe koleżeństwo; lojalność wobec kolegów itp. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Tylko pozazdrościć takiej lojalności i przyjaźni.
                      Z tym się zgadzam i podtrzymyję swoje zdanie a co więcej...
                      daję sobie "głowę uciąć", że postąpiłbyś tak samo. Ale niestety, Ciebie to nie czeka w życiu. Twoja "polityka" kończy się tutaj lub na innym forum.

Komentarz

Zamieszczone przez demon1903
                        Z tym się zgadzam i podtrzymyję swoje zdanie a co więcej...
                        daję sobie "głowę uciąć", że postąpiłbyś tak samo. Ale niestety, Ciebie to nie czeka w życiu. Twoja "polityka" kończy się tutaj lub na innym forum.
                        Jestem człowiekiem z zasadami, więc uważaj kiedy podkładasz głowę, bo może Ci się jeszcze przydać.
                        Władza i zaszczyty - to nie dla mnie. Nie mam osobowości lidera. Jestem starym, wyleniałym kocurem, który lubi chodzić własnymi drogami. I niech tak zostanie.

Komentarz

Moja głowa jeszcze długo będzie siedziała sobie na szyji...
                          Mam takie samo prawo wyrażania opini jak i Ty.
                          A to że jesteś emerytem i nie masz zainteresowń po za "ględzeniem" po różnych forach tylko świadczy o tym, że się nudzisz zamiast słuchać np. "Radia Marya".
                          Tam byś się mógł wykazać swoimi wątpliwymi zdolnościami do konwersacji.

Komentarz

Moja głowa jeszcze długo będzie siedziała sobie na szyji...
                            Mam takie samo prawo wyrażania opini jak i Ty.
                            A to że jesteś emerytem i nie masz zainteresowń po za "ględzeniem" po różnych forach tylko świadczy o tym, że się nudzisz zamiast słuchać np. "Radia Marya".
                            Tam byś się mógł wykazać swoimi wątpliwymi zdolnościami do konwersacji.
                            Twój nick jak najbardziej pasuje do takiej osoby jak Ty.

Komentarz

Hola-hola, młodzieńcze. Chyba się trochę zagalopowałeś? Nie ograniczałem Twego prawa do wyrażania opinii (co mi zarzuciłeś), tylko wykazałem brak zdecydowania w jej wyrażaniu.
                              Moje "wątpliwe zdolności do konwersacji" są z pewnością równoważone przez Twoją ignorancję dla polskiej ortografii.
                              Na koniec mam najlepszy smaczek: młodość nie trwa wiecznie! Kiedyś przyjdziesz na moje...

Komentarz

Pracuję...
                              X