REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Raz, dwa, trzy... umrzesz TY!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Raz, dwa, trzy... umrzesz TY!

  Jednak polscy żołnierze zostają w Iraku na kolejny rok... No chyba nie to nam obiecywano, ale mniejsza z tym.

  Oto artykuł z gazety "NIE" który mówi o statystykach po wojnie Ruskich z Afgańczykami.


 • #2
  Odp: Raz, dwa, trzy... umrzesz TY!

  Tego można było się spodziewac, że tak bedzie. W swoim orędziu Kaczyński wspomniał o ścislejszej współpracy z USA. Z drugiej strony ministrem MON został Radek Sikorski, majacy podwójne obywatelstwo polsko-amerykanskie. Zatem było i jest pewne, że nasze wojska będą nadal okupować Irak.

  Wspólpraca z Amerykanami, którzy mają nas za nic, no super. Ciekawy jestem czy nasza polityka będzie twarda i wywalczymy jakieś profity z tej wielkiej miłości jaką Polska darzy USA. Amerykanie nigdy nie liczyli się ze słabeuszami, a takowym sałbeuszem jest Polska. Ot, i cała odpowiedz.
  Amerykanie mają interes w Iraku, my nie mamy żadnego. Ale oczywiscie Polak szabelką musi wszedzie machać i **** lizać mocniejszemu. Myśląc, że jakiś ochłap spadnie ze stołu pana. Nie czarujmy się, jeśli nie bedziemy prowadzić, racjonalnej i twardej polityki wobec wszystkich (UE, Rosja, USA itp) to będziemy tak jak do tej pory, uważani za mięczaków i potencjalnych chłopców do bicia.

  W ostatnim czasie "Newsweek" napisał pasjonujący artykuł o polskim Guanatanamo. Trzeba być totalnym debilem, żeby coś takeigo napisać. Tym bardziej, że Polska jako kraj, który poparł interwencje zbrojną w Iraku (tak zdecydowanie) nie ucierpiał w żadnym ataku terrorystycznym. Im dłuzej pozostaniemy w Iraku i im dłużej pseudopolska prasa będzie pisać takie brednie rozsiewane przez Europę Zachodnią i jej prasę, tylko czekać aż jakiś fanatyk wysadzi się w jednym z głównych miast Polski. I nikt nawet nie zareaguje na potencjalne zagrożenie, jak mówił w wywiadzie Stanisław Lem. Tyle...

  Komentarz


  • #3
   Odp: Raz, dwa, trzy... umrzesz TY!

   Tak na marginesie...

   To Ci którzy atakują amerykańskich żołnierzy to nie sa terroryści tylko po prostu powstańcy, którzy walcza o wolność swojego kraju. Przypomnijmy sobie historię Polski. Przeciez w czasie zaborów i największych wojen Polacy też robili zasadzki, podkładali bomby, atakowali znienacka. Wysadzali mosty, robili pełny sabotaż. I dzisiaj nazywamy ich bohaterami. Sam Piłsudski - takie akcje organizował, już nie mówiąc o walce Polaków w czasie drugiej wojny światowej. I co to byli terroryści czy bohaterowie? - Tyle..

   Komentarz

   Pracuję...
   X